Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 18:40:02
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako založiť kapelu (resp. začiatky kapely,prvý koncert atd.)  (Prečítané 27250 krát)
0 užívateľov a 28 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #105 kedy: 07. Marec , 2011, 10:57:43 »

chalosi toto ale moc nekvitujem.. zas, zbytocne poodhalovat nieciu identitu na anonymnom fore neni uplne ok.. a hlavne robit si srandu z retardovanych uz vobec  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #106 kedy: 07. Marec , 2011, 11:01:33 »

chalosi toto ale moc nekvitujem.. zas, zbytocne poodhalovat nieciu identitu na anonymnom fore neni uplne ok.. a hlavne robit si srandu z retardovanych uz vobec  Bacha na vec kamo!

Tak ked ma niekto uverejneny mail na azete kde ma profil, fotku a info o sebe, musi pocitat s tym ze to moc sukromne nieje.

Ale s tymi retardovanymi mas pravdu No hanbím sa.. Popiskujem si
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #107 kedy: 07. Marec , 2011, 11:11:59 »

ja by som povedal, ze toto zacina byt trochu na tenkom lade, nie ? vsak budme trosku kulturni, kto to dokaze.

 Na zdravie!
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #108 kedy: 07. Marec , 2011, 19:56:39 »

neda mi nezareagovat , azet ano je to moj profil , za všetkím si stojím no name tam nevidím , to sa lahko kritizuje ked sa predstavíš  ,vy ste no name - iba nejake trapne anonymi s čudními menami čo si tu leštia ego -a to je všetko čo chcem k tomu dat vediet
ak ma chce niekto urazit nech mi to povie do očí - inak je len úchylák
Ps : a to je blbé Detvanovi do Madarou
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #109 kedy: 07. Marec , 2011, 20:16:20 »

neda mi nezareagovat , azet ano je to moj profil , za všetkím si stojím no name tam nevidím , to sa lahko kritizuje ked sa predstavíš  ,vy ste no name - iba nejake trapne anonymi s čudními menami čo si tu leštia ego -a to je všetko čo chcem k tomu dat vediet
ak ma chce niekto urazit nech mi to povie do očí - inak je len úchylák
Ps : a to je blbé Detvanovi do Madarou

reaguj len na ludi, co Ti za to stoja a bude vsetko OK  Na zdravie!
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #110 kedy: 07. Marec , 2011, 20:49:27 »

to je múdre  Na zdravie! ,  však sa tým zhadzujú sami , ak ma fakt niekto problém so mnou nech sa ozve kludne mu dam aj svoje číslo
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #111 kedy: 08. Marec , 2011, 14:55:17 »

to je múdre  Na zdravie! ,  však sa tým zhadzujú sami , ak ma fakt niekto problém so mnou nech sa ozve kludne mu dam aj svoje číslo

....pozri, čo by sa stalo keby si sa konečne zamyslel, že prečo do Teba takto viacerí jebú Si píš!!! ....a vzhľadom na to že asi určite lepšie ovládam slovenský aj maďarský jazyk a som z ešte južnejšej časti Slovenska....tak by som Ti do maďarov vynadať mohol, ale načo, maďarský jazyk ovládaš rovnako slabo ako slovenský....

....keď je niekto totálna mimóza a ešte aj gramaticky tak čo čakáš, že každý Ťa bude chváliť, že "dobre števino dobre" Huh! ....

....tebe bude človek darmo vysvetľovať že niečo nie je tak ako to Ty vidíš....týmto Ťa nechcem znevažovať, ale takéto hardwire typy by sa mali zo spoločnosti automaticky selektovať....

....toto fórum bolo fajn, dali sa tu nájsť zaujímavé osobnosti, znalci, skúsenejší ľudia s ktorými sa dalo podebatiť duchaplne....ale ako všetko aj toto raz muselo skončiť....osoby od ktorých si človek niečo aj osvojil sa pomaly vytrácajú, namiesto toho pribúdajú vulgárne typy čo objavili ameriku v obyčajnom polene a prezentujú názory na ktorých sa už ani zasmiať nedá....

....som infantilný keď si myslím že sa toto ešte dá zmeniť Huh! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #112 kedy: 08. Marec , 2011, 14:57:33 »

....pozri, čo by sa stalo keby si sa konečne zamyslel, že prečo do Teba takto viacerí jebú Si píš!!! ....a vzhľadom na to že asi určite lepšie ovládam slovenský aj maďarský jazyk a som z ešte južnejšej časti Slovenska....tak by som Ti do maďarov vynadať mohol, ale načo, maďarský jazyk ovládaš rovnako slabo ako slovenský....

....keď je niekto totálna mimóza a ešte aj gramaticky tak čo čakáš, že každý Ťa bude chváliť, že "dobre števino dobre" Huh! ....

....tebe bude človek darmo vysvetľovať že niečo nie je tak ako to Ty vidíš....týmto Ťa nechcem znevažovať, ale takéto hardwire typy by sa mali zo spoločnosti automaticky selektovať....

....toto fórum bolo fajn, dali sa tu nájsť zaujímavé osobnosti, znalci, skúsenejší ľudia s ktorými sa dalo podebatiť duchaplne....ale ako všetko aj toto raz muselo skončiť....osoby od ktorých si človek niečo aj osvojil sa pomaly vytrácajú, namiesto toho pribúdajú vulgárne typy čo objavili ameriku v obyčajnom polene a prezentujú názory na ktorých sa už ani zasmiať nedá....

....som infantilný keď si myslím že sa toto ešte dá zmeniť Huh! ....

+1 pekne povedane :)
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #113 kedy: 08. Marec , 2011, 15:22:29 »

,vy ste no name - iba nejake trapne anonymi s čudními menami čo si tu leštia ego -a to je všetko čo chcem k tomu

Stevino prepac, ale tu sa vela ludi z tych anonymov s cudnymi menami pozna osobne, len som ta chcel poopravit.
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #114 kedy: 08. Marec , 2011, 19:27:38 »

len si fandite mne je to jedno , ako som už napísal zhadzovaním druhých zhadzujete len sami seba . Je maximálne prehnane zhadzovať na mna to že fórum ide dole vodou . Ja len znova opakujem ked ma má niekto uraziť nech mi to povie do očí ak na to má odvahu /inak je slaboch o.i./. Váš názor  môžu bit kľudne taká istá ba aj väčšia blbost ako tvrdí hockto iný /napr aj ja / . Za to že sa tu poznáte a fandíte si to ešte nič neznamená /jedine tak to že Vám nemá kto iný fandiť -smutné/  a už vôbec nie že je to pravda - kúsok sebakritiky by nezaškodil .
takže ak si chce ešte niekto o mna otierat papulu nech sa ozve rad sa s ním stretnem na konzultácie . Mne ide len oto bavit sa o nástrojoch a svojom názore na muziku nie o urážanie s tým začali iný a to nemienim riešit na fore ale ak treba osobne /s kýmkoľvek a kedykoľvek / DOBRE
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #115 kedy: 08. Marec , 2011, 19:37:48 »

drgnite do toho gramofona, nejako preskakuje platna
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #116 kedy: 08. Marec , 2011, 19:50:40 »

Mne ide len oto bavit sa o nástrojoch a svojom názore na muziku nie o urážanie s tým začali iný a to nemienim riešit na fore ale ak treba osobne /s kýmkoľvek a kedykoľvek / DOBRE
No a ked 100% ludi ma iny nazor ohladom muziky a nastrojov tak je to celkom jasny signal, ze tu zbytocne vypisujes, ci?
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #117 kedy: 08. Marec , 2011, 20:17:04 »

len si fandite mne je to jedno , ako som už napísal zhadzovaním druhých zhadzujete len sami seba . Je maximálne prehnane zhadzovať na mna to že fórum ide dole vodou . Ja len znova opakujem ked ma má niekto uraziť nech mi to povie do očí ak na to má odvahu /inak je slaboch o.i./. Váš názor  môžu bit kľudne taká istá ba aj väčšia blbost ako tvrdí hockto iný /napr aj ja / . Za to že sa tu poznáte a fandíte si to ešte nič neznamená /jedine tak to že Vám nemá kto iný fandiť -smutné/  a už vôbec nie že je to pravda - kúsok sebakritiky by nezaškodil .
takže ak si chce ešte niekto o mna otierat papulu nech sa ozve rad sa s ním stretnem na konzultácie . Mne ide len oto bavit sa o nástrojoch a svojom názore na muziku nie o urážanie s tým začali iný a to nemienim riešit na fore ale ak treba osobne /s kýmkoľvek a kedykoľvek / DOBRE

Mas pocit ze som napriklad ja urazal?
Sucho som mozno skonstatoval ze neovladas zaklady gramatiky (co je zial aj pravda, nech mas IQ aj 3000), ale tym som nechcel nikoho urazit. Vsetci co ti aspon trosku pochvalili Harmony, tak su akoze "dobri" a zvysok je banda looserov :)?
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #118 kedy: 08. Marec , 2011, 20:47:38 »

ach boze moj boze moj, kedy uz tomu bude koniect  ha ha ha
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #119 kedy: 08. Marec , 2011, 20:54:35 »

ach boze moj boze moj, kedy uz tomu bude koniect  ha ha ha
21.12. 2012 ked pridu teflonoví cernosi z planety Nibiru  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.