Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
06. Október , 2024, 20:16:51
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Efektik postaveny doma  (Prečítané 16527 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
roura
nováčik
*
Príspevkov: 5



« Odpoveď #45 kedy: 23. Október , 2006, 09:46:35 »

To martinlm: Vím, že to má svoje mouchy, ale je to přece jen hand made. A navíc mohu říci, že je to přece jen svým způsobem originál:laugh: . Jinak jako bednu používám takovou co dům dal. Takže stavební materiál je 10mm tlustá překližka a dřevo. To celé je osazeno 2x12 Omnitronic AL-1200 (80W, 50-8000hz, 95dB ). Vnitřní objem je cca 95l s otevřenou ozvučnicí. Není to zrovna idelál Celestion, ale do budoucna bych chtěl právě tuto bednu udělat znova s něčím lepším.

To pitu: Sorry, ale nemám tuto možnost.

To dulla: Koupil jsem je v Elektru Hofman u Uherského Hradiště. Nevím jestli je tam ještě má. Celkem často tam mění právě tento sortiment a spíše náhodou jsem na ně narazil. Původně jsem chtěl úplně jiné. Pokud ti to pomůže tak se mrkni na www.ges.cz. Mají tam na výběr hodně hnoflíků. Možná že budou tam mít i tyto.
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #46 kedy: 23. Október , 2006, 11:25:20 »

dulla napísal:
Citácia
To roura:Kde si zohnal tie knoflíky potenciometrov?Potrebujem to na BOSS SD-1.Mám ich polámané...
Tie z originálu vyzerajú ako knofliky TONE z Fender Jazz Bass...
Kúpiš ich aj u Ruda Sivčáka-www.sollerguitars.com,alebo možno aj u Maja- Guitmana.

Naposledy upravil ffamp, : 23.10.2006 o 12:27
Zaznamenané
swyx
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 308



« Odpoveď #47 kedy: 06. November , 2006, 23:13:49 »

kiki napísal:
Citácia
brko ak mas nejake skusenosti s elektronikou alebo aspon otca co sa do toho vyzna (moj pripad) to zvladnes hravo sam,

pred 2-3 mesiacmi som s otcom postavil (on to staval a ja som sa pozeral:)) mxr distortion+, otec kedysi pracoval v tesle piestany takze mame doma plnu prdel suciastok, na tonepade som nasiel schemu, otec urobil plosak (to leptanie ma na tom asi najviac fascinovalo:blink:), nastrkali sme suciastky - skoro vsetky boli teslacke ekvivalenty tych amickych zo schemy, krabicu sme tam dali z takeho stareho odposluchu do auta zo stareho \"mobilu\" nokia (to bol este ten velky kufor so sluchatkom) az na to ze je tam asi zly potak (myslim ze tam je miesto logaritmickeho linearny) to hra uplne super:side:

Naposledy upravil kiki, : 18.03.2006 o 22:56



k tym americkym (resp. japonskym) suciastkam mas neake tabulky s ekvivalentmi? lebo sas pokusam stavat jeden efekt na zaverecnu pracu do skoly (tiez ako tady uz niekto robil) a objavilo sa tam par zrad pre priklad: dvoj potenciometer s hodnotami 50kCx2+100kw
Zaznamenané

------->>>Prechadzam na druhy ucet
Damian
swyx
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 308



« Odpoveď #48 kedy: 06. November , 2006, 23:21:32 »

este by som bol strasne vdacny keby ten clovek co robil tu zaverecnu pracu do skoly bol ochotny ju uverejnit resp. aspon mi ju poslat.
Zaznamenané

------->>>Prechadzam na druhy ucet
Damian
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.114 sekund, 23 otázok.