Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 18:14:15
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ruky gitaristu z pohľadu fyzioterapie  (Prečítané 26431 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #60 kedy: 04. Júl , 2011, 16:03:24 »

aha, no staticky bezne ten laket neboli, ale boli hlavne, ked hram rychlo ten palmutting, ale sam tam a boli to skor v tom klbe, taka tlacita bolest...a diky za reakciu  Na zdravie!

hypermobilne klby mozno? resp poznam chalana co som mnou hral v prvej kapele a museli mu menit klby v oboch ramenach, proste sa mu to vysusovalo a furt tam mal zapal potom
ak je problem s klbmi tak vacsinou toto vyriesia cviky na spevnenie svalstva, pamatam si ze ked som cvicil vobec ma klby nebolievali, potom som prestal asi na pol roka a boleli, hlavne kolena a ramena, ked som potom zas zacal tak za 3 mesiace sa to dalo cca dokopy.. a uz asi 4 roky necvicim a klby ma bolia pravidelne, takze je to asi z ochabnuteho svalstva proste.. hypermobilita je problem ze sa ti moc hybu klby, pri namahe to potom zvykne boliet.. treba cvicit 
« Posledná zmena: 04. Júl , 2011, 16:07:14 od kaolko » Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #61 kedy: 04. Júl , 2011, 16:06:09 »

hypermobilne klby mozno? resp poznam chalana co som mnou hral v prvej kapele a museli mu menit klby v oboch ramenach, proste sa mu to vysusovalo a furt tam mal zapal potom

ok uz sa radsej nic nepytam dpc a jebem palmuting  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #62 kedy: 04. Júl , 2011, 16:07:42 »

boli ta to aj ked masturbujes? nemusis pisat tuto, mozes aj sukromnu spravu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #63 kedy: 04. Júl , 2011, 16:08:12 »

mas pm
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #64 kedy: 04. Júl , 2011, 16:20:22 »

čo je pm , moj mail je bežne známy už ho tu zverejňovali stefon1@azet.sk
hypermobilta je ovela horšia ako poskracovanost a ovela tašie sa rieši ale da sa /pns , nestabilne plochy .../, rameno trpí tahom a pritom je hypermobilita ešte horšia /na ramena treba cvičit hlavne v vzporoch/
je to fakt treba cvičit ja to riešim tak že raz za 4-5rokov makam celý rok šest dni do týždna a potom mam pokoj /len si zavše povidím na hrazde zavše potienujem atak/ale chcelo by to pravidelnosť . Chel som založit spolok cvičitelou a členovia možu bit len tý čo cvičia aspon hodinu denne 6dni do týždňa , potom som to stiahol na pol hodinu aj tak som tam bol sám mmmmmmmmm . ale už pomaly aj mne treba začat zas , ten pocit ked sa zničím a dam sprchu ach , pikoška ked som cvičieval s našimi vycvikarmi tak po polhodine som bol takí unavený že som už ani nepočul /už len obraz zvuk nič/ale to bolo super armada vie . a hlavne pozor šport nieje cvičenie
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #65 kedy: 04. Júl , 2011, 16:23:35 »

čo je pm , moj mail je bežne známy už ho tu zverejňovali stefon1@azet.sk

to bolo akoze kaolkovi a pm je sukromna sprava ( private message )   Bavím sa skvele
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #66 kedy: 04. Júl , 2011, 16:27:16 »

nie to bolo Tebe , si mi helpol s tým zdrojom to si vážim jasne mam súkromne spravy , napíš všetko čo Ta napadne ohladom toho problemu a ja Ti postavím zopár cvikou , mam nejake cv zostavi aj v kompe možem poslat ak sa da , ale obvykle vždy riešim individuálne cv zostavi lebo všeci sme iný že ano , aj ked zaklad je zaklad
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #67 kedy: 04. Júl , 2011, 16:29:34 »

cakam kym odpisu z tej firmy, potom dam vediet  :) ok, keby nieco sa ozvem, diky zatial Na zdravie!
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #68 kedy: 04. Júl , 2011, 16:30:48 »

ok aj ja dik
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.