Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 00:38:58
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Studiove sluchadla  (Prečítané 7691 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« kedy: 30. August , 2011, 20:10:33 »

Chalani, viete niekto poradit nejake slusne sluchadla na domace nahravanie? Nieco za rozumnu cenu, no nie uplny sunt. Ake mate skusenosti?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1 kedy: 30. August , 2011, 20:24:12 »

ja mam v oblube znacku akg, mam od nich stuple, multipurpose model k540 hraju dobre, da sa na tom aj umixovat nieco. ale teraz by som uz okaslach tych niekolko eur navyse a siel min do k601 alebo k701.  nie preto, ze verim, ze hraju vyrazne lepsie ale kvoli konstrukcii a su otvorene, oproti k540, ktore su polouzavrete. tiez maju vynikajuce recenzie.
k540 maju plastovy ram, ktory mi pri castom noseni vo vaku praskol na jednom mieste. zaruka sa na to nevztahuje a ani sa ten ram neda objednat ako spare part, preto by som siel uz do vyssieho modelu s kovovym ramom. aj to by som zohladnoval pri vybere. pripadne v podobnej cene k24x, osobne by som volil polouzavrete, pripadne otvorene ak to ma byt na doma do ticheho prostredia
« Posledná zmena: 30. August , 2011, 20:27:31 od styrioci » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #2 kedy: 30. August , 2011, 21:03:13 »

z lacnejsich jednoznacne AKG K240. mixovat sa s nimi moc neda (ani neviem, ci take sluchatka existuju), ale na nejake nocne cistiace prace, strihanie... daju sa na nich ako-tak porobit pomery, priestory a maju pomerne neutralny zvuk, moc neunavuju ani po dlhsom case....
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 30. August , 2011, 21:05:07 »

z lacnejsich jednoznacne AKG K240. mixovat sa s nimi moc neda (ani neviem, ci take sluchatka existuju), ale na nejake nocne cistiace prace, strihanie... daju sa na nich ako-tak porobit pomery, priestory a maju pomerne neutralny zvuk, moc neunavuju ani po dlhsom case....

Tieto mozem odporucit aj ja, su to slusne sluchatka. Pouzivam aj Sennheiser HD 555, tiez su slusne za tie peniaze (a kupoval som ich myslim obidvoje v Made :) ).
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #4 kedy: 30. August , 2011, 22:36:48 »

akgcka mam tiez a neviem si ich vynachvalit, ale na mix by som sa obzeral po monitoroch.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #5 kedy: 31. August , 2011, 10:31:30 »

ja som si nedavno kupil RH Sound DJ-810... vynikajuci sound, pocujes tam krasne uplne vsetko... a stali ma nejako 26e ?§!.
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #6 kedy: 31. August , 2011, 10:34:28 »

hociktoré AKG trebars K 77 alebo K 99  ti poslúžia presne na to na čo to potrebuješ...ver tomu  Na zdravie!
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #7 kedy: 31. August , 2011, 10:59:24 »

akgcka mam tiez a neviem si ich vynachvalit, ale na mix by som sa obzeral po monitoroch.


Ja ale potrebujem sluchadla, vecer nemozem v byte mixovat na monitoroch.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #8 kedy: 31. August , 2011, 12:41:01 »

hociktoré AKG trebars K 77 alebo K 99  ti poslúžia presne na to na čo to potrebuješ...ver tomu  Na zdravie!

tie maju od neutralneho podania dost daleko, nalestene vysky, nahonene basy, malo stredov, dynamika takmer ziadna. ale proti nejakym RH sound za 26€, aj ked ich nepoznam, to musi byt uplne profi posluch predpokladam :)
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #9 kedy: 31. August , 2011, 12:46:04 »

tie maju od neutralneho podania dost daleko, nalestene vysky, nahonene basy, malo stredov, dynamika takmer ziadna. ale proti nejakym RH sound za 26€, aj ked ich nepoznam, to musi byt uplne profi posluch predpokladam :)
no Rasťo myslím že práve tieto a dokonca aj K 66 sú dosť neutrálne práveže nemajú nahučkané ani basy ani výšky......vlastním všetky troje :-))))))  Na zdravie!
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #10 kedy: 31. August , 2011, 13:30:53 »

tie maju od neutralneho podania dost daleko, nalestene vysky, nahonene basy, malo stredov, dynamika takmer ziadna. ale proti nejakym RH sound za 26€, aj ked ich nepoznam, to musi byt uplne profi posluch predpokladam :)

vidno ze si neskusal...  Som frajer
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #11 kedy: 31. August , 2011, 13:39:06 »

vidno ze si neskusal...  Som frajer
teda DJ sluchadla za 24EUR na mixaz?
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #12 kedy: 31. August , 2011, 13:45:15 »

teda DJ sluchadla za 24EUR na mixaz?

znie to neuveritelne, ale fakt hraju vyborne, dozvedel som sa od nich od ceskeho bubenika a producenta Pavla Fajta... sam som tomu neveril ale treba vyskusat...
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #13 kedy: 31. August , 2011, 13:56:48 »

znie to neuveritelne, ale fakt hraju vyborne, dozvedel som sa od nich od ceskeho bubenika a producenta Pavla Fajta... sam som tomu neveril ale treba vyskusat...

http://www.rhsound.sk/sk/dj-810_sluchadla.rhd.545.htm tu su... fakt odporucam, malo znama firma ale maju super veci...
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #14 kedy: 31. August , 2011, 14:41:41 »

http://www.rhsound.sk/sk/dj-810_sluchadla.rhd.545.htm tu su... fakt odporucam, malo znama firma ale maju super veci...


No tomuto nejako neverim, pozeral som aj nejake audio technika, no uvidim, pockam co sa este ukaze a nieco kupim.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.