Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 13:30:50
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 2 nové lekcie /hra brnkátkom a slap/ na jeden flamenco motív /VIDEO+noty+tab/  (Prečítané 19932 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #15 kedy: 12. November , 2011, 14:06:41 »

Mám také doma, môžeš si to prísť vyskúšať. Žmurk

Takto by si mohol vystupovat.  :)

Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 12. November , 2011, 14:18:03 »

Parada, zicas mi to na par dni, ze ci sa s tym skamosim? Mas tam struny z criev?  Bavím sa skvele

Mám tam struny priamo pre to určené. Dovoz z blízkeho východu..  V decembri by som ti to mohol požičať na pár dní..

Inak volá sa to oud.. Žmurk
« Posledná zmena: 12. November , 2011, 20:59:13 od Pitu » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 12. November , 2011, 14:19:16 »

Takto by si mohol vystupovat.  :)



to sa mi páči.. Žmurk
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 13. November , 2011, 11:22:13 »

ale dúfam, že si tie lekcie pozrú aj tí, čo majú chuť trénovať niečo na gitare.. :)
Zaznamenané

stary
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #19 kedy: 15. November , 2011, 18:41:28 »

Pitu, prosim, das noty/tabulaturu k tomuto cviceniu samostatne pod clanok aj ako v predoslom pripade "idea in G"? Dakujem.  Zdravíčko
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 15. November , 2011, 21:43:05 »

Pitu, prosim, das noty/tabulaturu k tomuto cviceniu samostatne pod clanok aj ako v predoslom pripade "idea in G"? Dakujem.  Zdravíčko

Zatiaľ si budem noty šanovať a uvidím časom, ako s nimi naložím. Pravdepodobne ich neskôr vydám ako školu, tak nechcem zas úplne všetko zverejňovať..
Zaznamenané

stary
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #21 kedy: 16. November , 2011, 08:45:01 »

jj, chapem. I tak sa da. Vdaka. Tak som si to napisal na papier sam za par minut. Je to kratke a vela rovnakych sekvencii.
« Posledná zmena: 16. November , 2011, 11:31:07 od stary » Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 16. November , 2011, 12:31:29 »

jj, chapem. I tak sa da. Vdaka. Tak som si to napisal na papier sam za par minut. Je to kratke a vela rovnakych sekvencii.

je to naozaj krátke a celý zápis je v tom videu..  podobných videí chcem postupne spraviť veľa na všetky možné techniky - príklady v praxi. Jednoducho rozobrané a znotované, bez zbytočných rečí okolo.

Takých škôl, kde sa veľa kecá a na základy hrania, je plno.
Zaznamenané

stary
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #23 kedy: 18. November , 2011, 13:11:30 »

Pitu a to si vymyslel ty, ten hudobny motiv? Parada, skvela praca aj ta animacia mimoriadne vydarene dielo. Normalne som nadseny, ze su tu ludia, ktori dokazu spravit takuto profesionalnu robotu. Akurat sa o nich verejne malo vie.
To cvicenie som zvladol po technickej stranke (prstoklady, M, V), ale na tu rychlost originalu zdaleka nemam (o slapovej verzii zatial v mojom pripade ani neuvazujem). Aspon som sa vsak naucil dalsiu stupnicu - cigansku, s 4# a 7# do Emi v ktorej je to zahrate. Este by ma zaujimala aj ta druha gitara...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 18. November , 2011, 13:27:35 »

Pitu a to si vymyslel ty, ten hudobny motiv? Parada, skvela praca aj ta animacia mimoriadne vydarene dielo. Normalne som nadseny, ze su tu ludia, ktori dokazu spravit takuto profesionalnu robotu. Akurat sa o nich verejne malo vie.
To cvicenie som zvladol po technickej stranke (prstoklady, M, V), ale na tu rychlost originalu zdaleka nemam (o slapovej verzii zatial v mojom pripade ani neuvazujem). Aspon som sa vsak naucil dalsiu stupnicu - cigansku, s 4# a 7# do Emi v ktorej je to zahrate. Este by ma zaujimala aj ta druha gitara...

ďalšie gitary už si musíš stiahnuť sám.. :)  Ale jedna je unisono v oktáve, ďalšia robí harmóniu v tercii (+,-)

Ten motív je môj, jasne..
Zaznamenané

stary
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #25 kedy: 18. November , 2011, 13:57:31 »

Fakt parada, popozeral som viacero veci co mas na Y.T. a homeweb. Pre mna sice znacne demotivujuce (v zivote tak hrat na gitare nebudem, ani sa tomu zdaleka nepriblizim :-(, no na druhej strane uzasne, skvele. Kde si mozem kupit CD s tvojimi dielami? A drzim palce na tych "cortometrajes" festivaloch u spanelakov, nech sa zadari. Daco tak vynikajuce som uz davno nevidel.
« Posledná zmena: 18. November , 2011, 13:58:04 od stary » Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #26 kedy: 18. November , 2011, 16:31:16 »

díky moc.. Žmurk

CD pripravujem, budem doma v BA teraz 2 mesiace, tak to chcem už dokončiť.
Zaznamenané

stary
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #27 kedy: 21. November , 2011, 11:40:30 »

Bueno, tak daj vediet, ked to bude vytlacene a v predaji.
Zaznamenané
stary
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #28 kedy: 22. November , 2011, 13:03:13 »

Pitu, kedy pridas dalsiu lekciu? Vies uz o com bude?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #29 kedy: 22. November , 2011, 17:47:47 »

Pitu, kedy pridas dalsiu lekciu? Vies uz o com bude?

aký si aktívny.. :)

Určite pridám, zatiaľ neviem kedy.  Ale budú to lekcie na nejaké z ďalších techník - tapping, arpeggia a pod..
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 23 otázok.