Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 18:23:22
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater - 18.2.2012 - Viedeň  (Prečítané 11905 krát)
0 užívateľov a 13 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #60 kedy: 05. Marec , 2012, 16:06:40 »

este ze samotnym hudobnikom je uplne jedno co si o nich mysli nejaky zatrpknuty starobratislavcan  Bavím sa skvele

malo pod pas si dal, si sa asi pozabudol, vsak ?   Je to frajer Je to frajer Je to frajer Je to frajer Je to frajer
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #61 kedy: 05. Marec , 2012, 16:11:02 »

nechcel som si dovolit prekonat ta, aby tu nahodou nebolo dusno  Žmurk
Zaznamenané

stoka!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #62 kedy: 05. Marec , 2012, 16:12:54 »

... aby tu nahodou nebolo dusno  Žmurk

ja viem, to ty nerad  Žmurk
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #63 kedy: 05. Marec , 2012, 16:18:04 »

styrioci - treba objektivne povedat, ze co sa tyka opakovania (prevarania) tvorby je to problem kazdej kapely (nekonecna a zbytocna tema).
Tiez mam celkom slusnu zbierku od jazzu po deathove legendy Morbid Angel a Death, ale aj taky Tangerine Dream . . .
Najblizsie mi je prog. rock-metal (technicky, instrumentalny metal): DT, Fates Warning, Shadow Gallery, Psychotic Waltz, Liquid Tension Experiment, King Crimson, Blotted Science, OSI . . .

Yugi - ako som uz pisal, koncert vo Viedni bol famozny. J.LaBrie spieval (aj vyzeral) vyborne. Na 50-nika (onedlho), ktory neustale koncertuje, cize hlas dostava poriadne zabrat, az neuveritelny vykon.
Nieco nove pod slnkom nevymysli uz nikto a niektore veci si naozaj radsej nastuduj.

kubo - metal moc nepocuvas, mas pocit, ze od Octavaria idu dole vodou, Systematic . . ., Black . . .(odporucam 3-CD verziu - lahodkova zalezitost pre fajnsmekrov) si pocul raz . . . . .
DT je metalova kapela, ktorej albumy vyzaduju cas (viacnasobne vypocutie) a sustredeny posluch, cize ziadne "rychle obcerstvenie".
Co sa tyka tej x muziky, odpoved mas vyssie, dovolim si tvrdit, ze viem hladat.

Nesuhlasim. Su kapely ktore aj pocas strnastich-petnastich albumov nikdy nenudili (queen), a okrem dvoch dosiek ich milujem. Co sa tyka dreamu uplne suhlasim s iggym.

Nesuhlasim hlavne s tym nazorom na sustredeny dlhodoby posluch... taky images and words, awake,..ked som tie dosky pocul prvy krat tak ma CHYTILI na prve pocutie, pretoze aranze boli robene prirodzene, v klavesoch sa nehrali celu pesnicku dvaatridsatiny ale bolo tam niekolko tonov ktore boli vybrate vkusne, vkusne naaranzovane... progresivita nie je dana poctom not ktore zahras, ale ake noty tam zahras, a ako to naaranzujes..teda aspon podla mojich kriterii...ano suhlasim ze pri viacnasobnom posluchu clovek objavuje stale nove a nove vrstvy, to je dovod preco sa to tak skoro neopocuva. Ale prepac, nie som sadomasochista aby som pocuval nasilu nejaku kapelu s tym ze po 192 raze sa mi to zacne pacil lebo to napisali v recenzii v sparku. nic proti rudessovi ale na kevina moora jednoducho nema..teda aspon pre mna. rovnako aj derek sherinian tam bol super, a jeho PLANET X milujem.  
Mne sa na dreame hlavne nepaci ta strasna snaha byt tvrdy, povedzme od systematic chaos. Podla mna im to nie je vlastne, a nemaju sa tam moc kde rozvijat akurat natahovat minutaz a davat tam vysedene pasaze. Rad by som poznamenal ze mam rad velmi tvorbu dream theater od images po six degrees, train of thought som este tiez zozral ako velmi dobru dosku, ale od octavaria ich jednoducho nemusim. I ked mozme byt samozrejme vsetci stastni ze nam tu zanechali tie vyborne dosky, a je to ozaj uspech ked niekto vie nahrat 8 vybornych, progresivnych albumov. To sa nepodari hocikomu.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #64 kedy: 05. Marec , 2012, 20:42:46 »

a hlavne by sme mozno mohli k novym navstevnikom fora pristupovat trosku serioznejsie a citlivejsie. hudba je krasna vec a nic nie je trapnejsie ako zvady alebo zbytocne (aj ked nie tak celkom vazne) hrube reci na hudbu ktoru milujeme. ja osobne som velmi rad, ked mam moznost porozpravat sa o muzike hlavne so starsimi ludmi, fanusikmi vernymi sbojmu zanru ci kapelam. castokrat sa dozviem nove veci a castokrat su to fajn ludia. mozno je cas si pripomenut, ze trosku slusnosti a "dospelosti" zase nie je naskodu. nech je toto forum otvorene pre vsetkych fandov, nech to nie je nejake "nase ihrisko", mnoho z nas zdiela na nejake veci rovnaky nazor, par z nas ma nieco nazor uplne odlisny... je to ok, ale arogancia a ironizovanie nie je potrebna.

sorry za mudrovanie, ale no  ... uz sa stalo  Na zdravie!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #65 kedy: 05. Marec , 2012, 20:59:03 »

a hlavne by sme mozno mohli k novym navstevnikom fora pristupovat trosku serioznejsie a citlivejsie. hudba je krasna vec a nic nie je trapnejsie ako zvady alebo zbytocne (aj ked nie tak celkom vazne) hrube reci na hudbu ktoru milujeme. ja osobne som velmi rad, ked mam moznost porozpravat sa o muzike hlavne so starsimi ludmi, fanusikmi vernymi sbojmu zanru ci kapelam. castokrat sa dozviem nove veci a castokrat su to fajn ludia. mozno je cas si pripomenut, ze trosku slusnosti a "dospelosti" zase nie je naskodu. nech je toto forum otvorene pre vsetkych fandov, nech to nie je nejake "nase ihrisko", mnoho z nas zdiela na nejake veci rovnaky nazor, par z nas ma nieco nazor uplne odlisny... je to ok, ale arogancia a ironizovanie nie je potrebna.

sorry za mudrovanie, ale no  ... uz sa stalo  Na zdravie!


mudro hovoris  Na zdravie! ked uz sme pri DT tak mne sa pacia albumy od metropolisu dalej... podla mna sa az v novsich albumoch nasli, akoze aj predmetroklitorisove albumy su super ale neviem si pomoct pridu mi trochu ako taky manga-shredding pre japoncov zvukovo, od metropolisu tam uz citim aj nejaku koncepciu, silnu schopnost povedat mi nieco... posledny album ma riadne grady, jedina vec co mi na nom vadi je zvuk... je velmi do stredov a zliaty ale hudobne super album :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #66 kedy: 05. Marec , 2012, 23:04:50 »

a hlavne by sme mozno mohli k novym navstevnikom fora pristupovat trosku serioznejsie a citlivejsie. hudba je krasna vec a nic nie je trapnejsie ako zvady alebo zbytocne (aj ked nie tak celkom vazne) hrube reci na hudbu ktoru milujeme. ja osobne som velmi rad, ked mam moznost porozpravat sa o muzike hlavne so starsimi ludmi, fanusikmi vernymi sbojmu zanru ci kapelam. castokrat sa dozviem nove veci a castokrat su to fajn ludia. mozno je cas si pripomenut, ze trosku slusnosti a "dospelosti" zase nie je naskodu. nech je toto forum otvorene pre vsetkych fandov, nech to nie je nejake "nase ihrisko", mnoho z nas zdiela na nejake veci rovnaky nazor, par z nas ma nieco nazor uplne odlisny... je to ok, ale arogancia a ironizovanie nie je potrebna.

sorry za mudrovanie, ale no  ... uz sa stalo  Na zdravie!


mas uplnu pravdu, ospravedlnujem sa vsetkym, co to tu mozno citali zhrozeni vo vsetkej vaznosti  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.