Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 18:24:55
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater - 18.2.2012 - Viedeň  (Prečítané 11909 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #45 kedy: 03. Marec , 2012, 11:50:11 »

jeeej, picuje sa na DT  Bravooo

moj prvy prispevok na tomto fore v roku 2004 bol prave o tom, aka je DT kokotina. sa divim niekomu, ze je ochotny za to dat este aj love a jebat sa niekam do píč, aby mu to vrestalo nazivo  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #46 kedy: 03. Marec , 2012, 13:09:10 »

DT je stale velmi solidna kapela, ktora toho ma kopec za sebou a svoju slavu a uznanie si zasluzila. stale este nerobi taky bullshit ako napriklad metelica alebo guns, ktori po svojom mene vyslovene slapu.

problem dreamu by som zhrnul jednoducho tak, ze si svojou tvorbou nasadili velmi velmi vysoku latku (a to predsa nemoze urobit kapela, ktora je napicu) a pokial do albumu '6 degrees' sa dalo hovorit o tom, ze s kazdou novou doskou ju vedia potvrdit a prekonat, a neskor na 'train of thought' a 'octavarium' stale objavovat nove veci, dalsie dosky uz naozaj neviem takto obhajit.

vacsina kapiel v urcitom bode svojho zivota uz svoj tien neprekroci a zacnu prevarat to iste. to nie je zle, v niektorych pripadoch je to dokonca uplne jedno a clovek je rad, ze si moze vypocut novu tvorbu a pritom sa nemusi bat prekvapeni. dream theater si ale svojich fanusikov vychoval tak, ze prvych x albumov ocakavali stale nieco nove a toto ocakavanie bolo naplnene. poslednych par albumov uz sa to nedeje a tak je pochopitelne, ze tu, kde sa picuje uplne na vsetko, sa bude picovat aj na nich.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #47 kedy: 03. Marec , 2012, 23:26:30 »

DT je stale velmi solidna kapela, ktora toho ma kopec za sebou a svoju slavu a uznanie si zasluzila. stale este nerobi taky bullshit ako napriklad metelica alebo guns, ktori po svojom mene vyslovene slapu.

problem dreamu by som zhrnul jednoducho tak, ze si svojou tvorbou nasadili velmi velmi vysoku latku (a to predsa nemoze urobit kapela, ktora je napicu) a pokial do albumu '6 degrees' sa dalo hovorit o tom, ze s kazdou novou doskou ju vedia potvrdit a prekonat, a neskor na 'train of thought' a 'octavarium' stale objavovat nove veci, dalsie dosky uz naozaj neviem takto obhajit.

vacsina kapiel v urcitom bode svojho zivota uz svoj tien neprekroci a zacnu prevarat to iste. to nie je zle, v niektorych pripadoch je to dokonca uplne jedno a clovek je rad, ze si moze vypocut novu tvorbu a pritom sa nemusi bat prekvapeni. dream theater si ale svojich fanusikov vychoval tak, ze prvych x albumov ocakavali stale nieco nove a toto ocakavanie bolo naplnene. poslednych par albumov uz sa to nedeje a tak je pochopitelne, ze tu, kde sa picuje uplne na vsetko, sa bude picovat aj na nich.

velmi trefne povedane

Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
cham
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 77



« Odpoveď #48 kedy: 05. Marec , 2012, 12:59:30 »

styrioci - treba objektivne povedat, ze co sa tyka opakovania (prevarania) tvorby je to problem kazdej kapely (nekonecna a zbytocna tema).
Tiez mam celkom slusnu zbierku od jazzu po deathove legendy Morbid Angel a Death, ale aj taky Tangerine Dream . . .
Najblizsie mi je prog. rock-metal (technicky, instrumentalny metal): DT, Fates Warning, Shadow Gallery, Psychotic Waltz, Liquid Tension Experiment, King Crimson, Blotted Science, OSI . . .

Yugi - ako som uz pisal, koncert vo Viedni bol famozny. J.LaBrie spieval (aj vyzeral) vyborne. Na 50-nika (onedlho), ktory neustale koncertuje, cize hlas dostava poriadne zabrat, az neuveritelny vykon.
Nieco nove pod slnkom nevymysli uz nikto a niektore veci si naozaj radsej nastuduj.

kubo - metal moc nepocuvas, mas pocit, ze od Octavaria idu dole vodou, Systematic . . ., Black . . .(odporucam 3-CD verziu - lahodkova zalezitost pre fajnsmekrov) si pocul raz . . . . .
DT je metalova kapela, ktorej albumy vyzaduju cas (viacnasobne vypocutie) a sustredeny posluch, cize ziadne "rychle obcerstvenie".
Co sa tyka tej x muziky, odpoved mas vyssie, dovolim si tvrdit, ze viem hladat.
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #49 kedy: 05. Marec , 2012, 13:51:40 »

Zaznamenané

Im a little princess
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #50 kedy: 05. Marec , 2012, 13:58:01 »


DT je metalova kapela, ktorej albumy vyzaduju cas (viacnasobne vypocutie) a sustredeny posluch, cize ziadne "rychle obcerstvenie".


To mozu vyzadovat aj niektore country kapely.  ?§!.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
vojco
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 305


Treba hrať hrať hrať


« Odpoveď #51 kedy: 05. Marec , 2012, 14:30:38 »

jeeej, picuje sa na DT  Bravooo

moj prvy prispevok na tomto fore v roku 2004 bol prave o tom, aka je DT kokotina. sa divim niekomu, ze je ochotny za to dat este aj love a jebat sa niekam do píč, aby mu to vrestalo nazivo  Nechajte ma vydýchať

toto by som od teba necakal...takto hodnotit tychto paaanov muzikantov
Zaznamenané

Mesa/Boogie čo iné a možno že aj oné
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #52 kedy: 05. Marec , 2012, 15:40:31 »

toto by som od teba necakal...takto hodnotit tychto paaanov muzikantov

ja som nezhodnotil paaanov muzikantov. ja som zhodnotil tvorbu tychto paaanov muzikantov a ta stoji za holy koko*t. alebo nie za holy koko*t - to je nepekne. za staru belu, tak !
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #53 kedy: 05. Marec , 2012, 15:42:00 »

ja som nezhodnotil paaanov muzikantov. ja som zhodnotil tvorbu tychto paaanov muzikantov a ta stoji za holy koko*t. alebo nie za holy koko*t - to je nepekne. za staru belu, tak !
Ty hodnotis tvorbu DT ?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Co pocuvas ? Darinku mandarinku ? Ci kieho komunistu ?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #54 kedy: 05. Marec , 2012, 15:51:45 »

Ty hodnotis tvorbu DT ?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Co pocuvas ? Darinku mandarinku ? Ci kieho komunistu ?

v Darinke mandarinke je ovela viac invencie, ludskeho tepla, aj srdiecka, ako v tej jednej zlepenej onanii studenej ako psi cumak, co maju DT roztahane cez 5 ci kolko albumov.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #55 kedy: 05. Marec , 2012, 15:52:08 »

Ty si zrejme pocuval inu kapelku, Rastik... Smútim
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #56 kedy: 05. Marec , 2012, 15:55:01 »

Ty si zrejme pocuval inu kapelku, Rastik... Smútim

ba ne, dobre citas, je to tak, DT je blbost, Jezisko neexistuje a darceky si nikdy nedostaval, lebo si skaredy, sorry ze Ti to musim pisat takto natvrdo  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #57 kedy: 05. Marec , 2012, 15:56:03 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #58 kedy: 05. Marec , 2012, 15:58:49 »

ba ne, dobre citas, je to tak, DT je blbost, Jezisko neexistuje a darceky si nikdy nedostaval, lebo si skaredy, sorry ze Ti to musim pisat takto natvrdo  Ja som čert..
vzrusil si ma a keby si bol pri mne, tak by som ti dal pusu
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #59 kedy: 05. Marec , 2012, 15:59:51 »

este ze samotnym hudobnikom je uplne jedno co si o nich mysli nejaky zatrpknuty starobratislavcan  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.