Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. September , 2024, 11:28:20
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Electric Lady  (Prečítané 44906 krát)
0 užívateľov a 53 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #165 kedy: 21. Február , 2013, 10:54:20 »

si sa prestahoval ci co  ? Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #166 kedy: 21. Február , 2013, 11:24:04 »

nie,taky mame zaujem, potom  pojde zbrojnos a z rock cafe nam v pondelok volal ....tam bol aj big PROGY a  chcel doma robit wilde party Bavím sa skvele   len kua furt sme sick ...asi nasadim slifku Zdravíčko
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #167 kedy: 21. Február , 2013, 13:51:36 »

No, škoda Joe, že vás viac mesiacov neuvidím, ale hneď ako bude ďalšia možnosť, prídem si vás opäť vychutnať. Žmurk
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #168 kedy: 21. Február , 2013, 18:41:58 »

No, škoda Joe, že vás viac mesiacov neuvidím, ale hneď ako bude ďalšia možnosť, prídem si vás opäť vychutnať. Žmurk
som rad že si nas vychutnavaš, lebo si tu najlepši ostatny už nemusia tym padom :)...prajem ti to najlepšie ....sak sa este .. Zdravíčko Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #169 kedy: 21. Február , 2013, 19:36:06 »

dame prec stenu?
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #170 kedy: 21. Február , 2013, 21:37:59 »

dame prec stenu?
joooo


* 857512_4488196884738_1429998206_o-001.jpg (107.56 KB, 1024x683 - prehliadnuté 422 krát.)
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #171 kedy: 22. Február , 2013, 07:59:47 »

waw  Zdravíčko
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #172 kedy: 22. Február , 2013, 09:12:19 »

....ako hrá to basové monštrum, myslím box VBA412?....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #173 kedy: 22. Február , 2013, 09:26:08 »

love marshall!!!  Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #174 kedy: 22. Február , 2013, 09:44:42 »

....ako hrá to basové monštrum, myslím box VBA412?....
to uhra velku salu 500 piiplov z javiska
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #175 kedy: 27. Február , 2013, 14:29:30 »

2. 3. 2o13 - Zbrojnoš (Bratislava)
http://www.facebook.com/events/226219507521657/


* 31925_343103519127612_841916233_n.jpg (55.49 KB, 845x363 - prehliadnuté 359 krát.)
Zaznamenané

animus2
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #176 kedy: 03. Marec , 2013, 21:18:02 »

2.3.2013 U Zbrojnoša, BA

Prišiel som, videl som a ... Electric Lady ... famózne zvíťazili.  Bola to smršť!   Bravooo

Z virtuálnych kuloárov mi bolo jasné, že Joe je výborný hudobník, kadečo preskákal a keďže ho to zjavne nezabilo, tak príslovie hovorí, že ho to muselo len posilniť.  :) A veru zjavne aj posilnilo. Ja som sa počas toho skvelého večera nemusel posilňovať vôbec, aby sa mi kapela zdala „krajšia“ ako je. Práve naopak stačila len jedna dvanástka a jedna desiatka od smädu.  Nebolo si treba pomáhať prekurzormi a iným, aby mal človek pocit, že zažíva pravú hard rock nirvánu. Vedľa mňa náhodne pri stole sedel americký guy, tak 25 years old about a ja si ho dovolím obšírne zacitovať: „Amazing!“ 

Čakal som, že to bude dobré, ale chlapi a lady na pódiu dokazovali každú single minútu, že právom je tento projekt uvedený ako „Tribute to Led Zeppelin“.  Proste nejde o žiadnych podomových „cover fidlikantov“.  Verím, že keby tam sedeli U Zbrojnoša s nami starí páni Jimmy a Robert, že by boli uveličení a dojatí ako ja ... a  Jimmy by iste neodolal  sa pripojiť ...  Joe&Co. do toho vložili proste aj kus seba. To aký má Joe pozitívny rešpekt k LedZep hudbe bolo cítiť nielen z jeho slov cez prestávku pri stole, ale hlavne – na stage-i.  Osobne mám pochybnosti, či je vôbec možné „urobiť“ a zahrať tie skladby lepšie. Toto malo špičkové medzinárodné parametre.  Bolo zjavné, že sa nebavia len všetci „v hľadisku“  za stolmi, ale aj kapela.  A aj tí, čo tam z(a)blúdili náhodne, tak zostali a užili si to poriadne.

Podľa môjho názoru setlist je zostavený výborne.  Nič nenudilo a postupne to gradovalo. Nebudem vymenovávať skladby. Netreba. Len napíšem, že  D’yer Mak’er bol rozkošný a Since I’ve Been Loving You k slzám dojemné.  Je to frajer Neboli ani žiadne zdĺhavé/obsoletné exhibície a tracky „odsýpali“ (po)riadne dynamicky. 

Zvuk bol vzhľadom na objektívne podmienky fakt dobrý, kompaktný a konrétny. Samozrejme Joe-ov LesPaul trónil ...

Vystupovanie všetkých členov kapely bolo veľmi sympatické. Skromní  a „smart“ ľudia. S úprimnou pokorou pred publikom a milou vďakou za každý potlesk. Žiadna hra na „placebo-hviezdy“ ... Vždy ma hrozne poteší, keď stretnem ľudí , ktorí o čo viac reálne dokážu, o to viac sú skromnejší a ktorí namiesto bezbrehého sarkazmu sa prezentujú slušnosťou a úprimnou civilnosťou.
 Zdravíčko

Výkon kapely bol top profesionálny. Počuť, ale aj vidieť, že sú spolu „vyhratí“. Bolo to suverénne, ale ani náznakom chladné.
Joe je „Kráľ“. Ani „umelec“ Rytmus sa nechytá.  Som frajer Ale vážne:  jeho vidieť/počuť hrať je ako rajská hudba – cit, tón, „úhoz“, dynamika, suverenita, emócie. Strašne dobre sa naňho pozerá ... Pán Gitarista.
Basa presná jak remeň. Bicie by aj Jason Bonham pochválil. Michodom, pekné sólo a super nárez v skladbe odohranej so štyrmi paličkami – paralelne po 2 každej ruke. To bola riadna hrmavica. Last but not least“ speváčka ... super vyspievaná, dokázala sa do toho oprieť (ale nebolo to násilné a na hranici) a aj dať pekné vibráto. Jej crunch-farba hlasu sedí ako detský zadoček na šerbli. Super. A tiež je veľmi milá. Foxy lady.

Osobne sa mi páčilo, že nikto z kapely nemal ani náznakom tendenciu sa zrúbať. Hrali triezvi celý čas a tak potom aj finálny produkt vyzeral ... Zjavne to nepotrebovali k dobrému pocitu a k odviazaniu sa. Proste profesionáli kam len dohliadneš ... To, že rockeri musia byť stále naložení v liehu je zjavne len hlúpe klišé ...

Stage bol minimalistických ~18m2 (pre celú kapelu a komplet aparatúru (!)) a tak špacírky, kĺzačky, saltá a premety tentokrát neboli. Ani my z publika sme neprodukovali head diving.  ha ha ha

Takže na záver: 
Tí, čo máte radi hard rock v top prevedení, tak nabudúce neváhajte a určite príďte! Podporiť výbornú kapelu a súčasne open hearted ľudí. Zanedlho už starí rockeri ako Joe vymrú a ostanú už len reperi , tak neotáľajte ...
Terminovník  je tu: http://www.electriclady.eu/en/concerts


Technické add-on:
Vstupné na koncert bolo U Zbrojnoša de facto za vatikánsku menu:  nekresťansky nízke 2 eurá a teda len szmbolické „1 pivo“.  12ka je za 1,90, desiatka za 1,60. Obe dobré. Fajčiť povolené.

Sorry za románovú litániu. Prehnal som to jaksi ...  No hanbím sa.. ... tak hádam to admin nezmaže ...  Popiskujem si

P.S.
Joe, nebudeš mi veriť, ale práve v tejto chvíli hrajú na Jemných melódiách:  Stairway ... no ale aká symbolika!  Vidíš ... a Ty, že to hrajú v rádiách len v Kanade ... si tomu Benovi tuším klamal.   Bavím sa skvele

P.P.S.
Za 3 dni som bol na 2 skvelých koncertoch:
- Rene Lacko & DownTown - krst nového CD
- Electric Lady
... a potom, že to v BA nežije ...  ha ha ha
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #177 kedy: 03. Marec , 2013, 21:29:54 »

U Zbrojnoša, BA

...  12ka je za 1,90, desiatka za 1,60. Obe dobré. ...


tam by ma nedostalo ani 100 certov  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 03. Marec , 2013, 21:30:26 od brko » Zaznamenané

animus2
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #178 kedy: 03. Marec , 2013, 21:30:49 »

Ešte som pozabudol, že v Dazed & Confused bola aj "štandardná" showka so stradivariho-slákom.  Je to frajer
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #179 kedy: 04. Marec , 2013, 11:43:25 »

Dakujem ti a rad som ta poznal..Ten chlapik bol anglican nie american ..bol z londyna robi z nejakou agenturou vo GB a chcel by s nami nieco v GB spachat ...we will see  Zdravíčko už sme mali kontakt amika z LA ,ma tam par klubov ,ale ja nelietam max v EU maaam fooobiu Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.