Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. September , 2024, 16:26:54
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: CONORS  (Prečítané 5594 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #15 kedy: 22. August , 2013, 10:15:41 »

vzhladom na to, ze kazdy tyzden piatok/vikend, mozno aj cez tyzden taketo kapely v krcmach pravidelne hravaju a zda sa, ze taketo kapely hravaju aj castejsie ako kapely s vlastnou tvorbou, tak to zrejme nejaky zmysel ma. nie, ze by som to vyhladaval, ale zoparkrat som sa ocitol v nejakej krcme, kde hrali cover kapely + nejake vlastne veci a vzdy bolo plno (a to sa platil aj vstup).

ked hraju kapely, co hraju vlastne veci tak sotva dojde 10 ludi aj krcmarom  Bavím sa skvele

inac tiez z tych videi nemozem povedat, ze by to bolo zle, skor naopak. vsetko ok viacmenej. ja tych jacavych spevakov nemusim velmi, ale taka bola doba :)
« Posledná zmena: 22. August , 2013, 10:17:16 od styrioci » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #16 kedy: 22. August , 2013, 10:19:04 »

tak zmysel to ma lebo aj kapela s priemernym IQ dokaze secvicit za mesiac 10 coverov.. kebyze to maju skladat ako vlastne veci tak sa na stage nedostanu ani o 2 roky Žmurk

uplne rovnake jak ked dojdem u nas do klubu a kapela kde ludia hraju kazdy asi pol roka na nastroj davaju metallicu  Bavím sa skvele sice kazdy inak ale proste je to milestone v ich zivote no.. dnes je taka nejaka uponahlana doba ze pomaly kazda druha kapela ma za ciel cim skor hrat nazivo za kazdu cenu nez hrat cim viac kvalitne a vtedy tie covery pridu jak na zavolanouuu..ale ono je to aj tym ze niektore kapely maju zivotnost max rok.. takze aspon si mozu povedat ze zahrali koncert no
« Posledná zmena: 22. August , 2013, 10:19:53 od kaolko » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #17 kedy: 22. August , 2013, 10:22:37 »

ja som velmi nemal na mysli zacinajuce kapely, ale presne taketo bandy starych rockerov, ktore to hraju viacmenej na urovni, vsak sa staci pozriet na joeovu LZ kapelu kolko koncertuje  :) masa ludi chce pri pive pocuvat stare zname vypalovaky, taka je pravda bohuzial
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #18 kedy: 22. August , 2013, 10:25:21 »

ja som velmi nemal na mysli zacinajuce kapely, ale presne taketo bandy starych rockerov, ktore to hraju viacmenej na urovni, vsak sa staci pozriet na joeovu LZ kapelu kolko koncertuje  :) masa ludi chce pri pive pocuvat stare zname vypalovaky, taka je pravda bohuzial

Viem co tym chces povedat, ale v tomto pripade je pravda taka, ze keby som si mal vybrat medzi pejdzom a joeom, tak nemusim teda velmi dlho rozmyslat  Popiskujem si  Bavím sa skvele
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #19 kedy: 22. August , 2013, 10:27:17 »

to je zial udel cover bandov.. ze akonahle su porovnavani s originalom, vzdy tam niekto najde rozdiel ze bud gitarista neni jak xy, alebo ze spevak nedava vysky, alebo ze si upravuju veci.. atd atd.. srat na to. hrajte.. je xy horsich kapiel co hraju covery a dokonca za to beru prachy

ver že v obecenstve bude minimum takých ľudí čo to budú robiť, respektíve to budú hudobníci, možno fajnšmekry či fanúšikovia originálov, väčšina ľudí sa bude baviť Na zdravie!

]
..cista kseftarcina...nedopocuval som

aj aj keď hej tak čo Huh! za takú kšeftárčinu sa tiež kasíruje a možno aj rovnaká čiastka ako za vlastnú tvorbu, a poviem pravdu že si, nadobudnutie vreckového viem predstaviť aj takto

covery čo hrá každá druhá krčmová kapela v porovnateľnej kvalite. čiže z hudobného hľadiska je to podľa mňa zbytočnosť.

ale čoby, treba coverové kapely ktoré to budú robiť kvalitne, aj preto aby kadejaký šuflíci mali menej priestoru
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #20 kedy: 22. August , 2013, 10:30:16 »

ver že v obecenstve bude minimum takých ľudí čo to budú robiť, respektíve to budú hudobníci, možno fajnšmekry či fanúšikovia originálov, väčšina ľudí sa bude baviť Na zdravie!



Takto si to myslel?
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #21 kedy: 22. August , 2013, 10:37:48 »

nie nemyslel som to celkom tak Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 22. August , 2013, 10:40:18 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #22 kedy: 22. August , 2013, 10:40:17 »

Je to úplne v pohode a páči sa mi Tvoj zvuk na gitare. Sólo vo Whitesnake si zahral s nahľadom a feelingom. Treba robiť to, čo človeka baví. Ja mám momentálne jeden song v semifinále Košického zlatého pokladu ako spoluautor no a v druhom programe robíme číslo G3 zložené s gitarových coverov samozrejme a vôbec mi to nevadí, lebo to promotér v ČR takto chcel..bavím sa muzikou a odporúčam to aj ostatným.. Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 22 otázok.