Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Marec , 2024, 12:42:56
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nové smerovanie portálu - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!  (Prečítané 23212 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« kedy: 25. September , 2012, 21:32:27 »

Mám návrh pre všetkých členov fóra na iné smerovanie portálu.


O portál sa nemá kto starať v takom význame, že by pripravoval gitarové novinky, recenzie, rozhovory a pod. Aj keď aj tu mám nejaký nápad, rozvediem inokedy.

Ale vo fóre je už dlhodobejšie vytvorená nejaká stabilná komunita gitaristov, preto by som rád pozmenil filozofiu a smerovanie portálu ako všeobecného gitarového portálu. Takých portálov je už vo svete dosť, aj u nás už funguje veľa podobných stránok, kde sa dá dočítať oveľa viac gitarových informácií. Načo sa zbytočne opakovať.  Popiskujem si

Takže sa celý portál premení hlavne na podporu a propagáciu aktivít hlavne členov fóra.

To znamená, každý už trochu stabilný člen fóra /vo fórovej hierarchii od pravidelného pocestného vyššie/, ak bude mať nejaké zaujímavé informácie, ktoré bude chcieť zverejniť:

- info o novej kapele /popis, členovia, fotky../
- pripravované koncerty /turné/
- nové album, ale kľudne aj demo nahrávky
- videoklipy
- report z koncertov s fotodokumentáciou, videami a pod..


nech vždy pripraví o tom správu, prípadne fotodokumentáciu, môže sa pripojiť video z youtube, audio ..   a spraví sa o tom v rámci noviniek článok do portálu.


Skupiny, prípadne jednotlivci, ktorí majú sólové projekty a budú plodní v rámci svojich činností, môžu byť aj samostatne predstavení v rámci rozhovorov s nimi. Článok pribudne medzi rozhovory.
« Posledná zmena: 27. September , 2012, 12:36:00 od Pitu » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 26. September , 2012, 12:41:25 »

Tak počnúc týmto dňom mi môžete všetky zaujímavosti zo strany členov fóra posielať na môj email:
pitu@guitarfest.sk
ako subjekt uveďte: gitaristi.sk + nick na fóre

- text posielajte vo worde,
- fotiek k textu vždy len zopár, každá veľkosti max 100kB vhodná na internet.
- odkazy na videá na youtube.


dajte si snahu dodržiavať pravopis. Žmurk
« Posledná zmena: 27. September , 2012, 12:17:14 od Pitu » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 26. September , 2012, 14:56:22 »

Ešte na dovysvetlenie:

Portál bude zadarmo primárne určený na prezentáciu hudobných aktivít členov fóra - taká nadstavba fóra.

Keďže to, čo sa vždy šuchne na fóre, je hlavne vnútorná záležitosť, portál bude slúžiť prezentácii fóra smerom von.
Na Slovensku je málo možností na väčšie predstavenie ne"populárnych" projektov, amatérskych hudobníkov a pod., tak členovia fóra budú mať aspoň možnosť tu.



Na druhej strane, portál môže byť takisto šanca pre aktívnych ľudí dostať sa zadarmo na zaujímavý koncert. Už som napríklad ponúkol členom fora zadarmo nie lacné lístky na koncert Henryho Tótha so Sľukom.

Ak by sa našli ľudia /len z fóra podotýkam/, čo by to chceli vyskúšať, môžeme sa o tom pobaviť viac - mohli by zastupovať portál, akreditovať sa na koncerty, spraviť fotodokumentáciu, krátky článok, prípadne rozhovor pre portál. Ale mohli by sa tak na koncerty dostať zadarmo a tiež sa dostať bližšie k svojim obľúbeným muzikantom. Verím, že fórum by kľudne takú váhu mohlo mať, aby to išlo. Zas len záleží na tom, či sa najdú ľudia, čo by to chceli skúsit. Ja potom spravím všetko preto, aby to vyšlo.

Zbytočne to tu viac rozvádzať, ak bude mať chuť sa niekto zapojiť, nech mi pošle súkromnú správu. Žmurk
« Posledná zmena: 27. September , 2012, 12:22:12 od Pitu » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 20. Október , 2012, 19:01:30 »

ešte raz pripomínam, že portál gitaristi.sk bude odteraz slúžiť hlavne členom fóra. Takže všetky zaujímavé informácie ohľadom vašich kapiel alebo sólových aktivít - albumy, nahrávky, videá, koncerty, celé turné a pod. sa môžu na portáli spropagovať. Žmurk
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.