Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
22. September , 2024, 09:54:19
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zoom R8  (Prečítané 4385 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 05. Marec , 2013, 08:21:29 »

primarne mi ide o toto aparat mam v skusobni takze potrebujem neco male mobilne co okamzite dokaze aj zaznamenat napady kedze si to nahravat na mobil je ciganske,a este sa chcem opitat jednu dolezitu vec ci sa daju nastrihavat riffi do stopy alebo proste musis zahrat celu stopu na supu ako pri analogu a este k boss ,zo zabudovanymi mikrofonmi sa da dobre zosnimat aparat alebo radsej pouzit simulacie z neho

prva otazka - strihanie na zoom r8 - je to samozrejmost, uplne bezproblemove. staci oznacit body A (zaciatok strihu) a B (koniec strihu) a nahravas.

druha otazka - boss - nahravat aparat nazivo cez interne mikrofony alebo pouzit simulacie - toto treba skusit v praxi, kedze som snimanie aparatu priamo internymi mikrofonmi micro br (poznamenavam, ze to je predosly typ, MICRO BR, stvorstopak) neskusal.
AVSAK - zosnimany aparat je jedna vec, simulacia druha, zalezi co chces, alebo na co to chces. urcite by som do profi nahravky nevymyslal snimanie aparatu s malymi kondenzatorovymi mikrofonikmi na br80, ktore su aj tak primarne urcene na snimanie spevu, pripadne akustiky, alebo bezneho zvuku. aky by bol vysledok netusim. a tiez nahravat tak aparat by bolo extremne neprakticke, kedze ovladanie by bolo zaroven mikrofonom, aj odposluchom, vyvstavali by s toho len technicke, polohove problemy... je to konina  :) aj ked asi technicky realizovatelna.

a teda bud externy mikrofon pred amp, alebo simulacie
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.022 sekund, 22 otázok.