Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 18:26:29
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dave Brannigan  (Prečítané 3083 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
cinho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 144


« kedy: 25. December , 2012, 21:57:56 »

Zdravím,  :)

Rád by som Vám predstavil Žilinskú Indie/Alternative kapelu
Našu zatiaľ jedinú nahratú pieseň si môžete vypočuť na bandzone- http://bandzone.cz/davebrannigan
Poprípade pozrieť aj klip k nej na youtube-

Ak by ste mali záujem si o nás pozrieť podrobnejšie info, nájdete nás na FB stránke
http://www.facebook.com/davebranniganband
 :)


budeme vďační za každú kritiku (aj keď pozitívna vždy poteší viac  ha ha ha )
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #1 kedy: 25. December , 2012, 22:41:51 »

Po spev OK, potom som to musel vypnúť sorry.
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #2 kedy: 25. December , 2012, 23:05:26 »

Asi mate moc radi arcitc monkeys, co?  :) Toho Alexa zas neni az take lahke napodobnit. Treba vediet aj po anglicky a hlavne spievat.
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #3 kedy: 26. December , 2012, 01:11:55 »

Nuz, spev je dost zly no. Jak urovnou ang tak samotnou kvalitou. Hudobne opajcnute opice. V podstate ten svk inde poprock podpriemer.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 26. December , 2012, 01:37:12 »

Na zaciatok to neni taky pruser. Viem si predstavit, ze ked budete vela vela hrat, koncertovat a skladat tak z toho moze vyliezt neskor nieco co bude stat za seriozny zaujem a posluch. Spevak musi este vela spievat, ale nepovedal by som, ze startovacia pozicia/perspektiva je u neho nejak vyrazne horsia ako u muziky samotnej.
« Posledná zmena: 26. December , 2012, 01:37:47 od Pablo Woozy » Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #5 kedy: 26. December , 2012, 09:08:02 »

celkom vysoka uroven na take mlade ucha. pozrel som komplet klip. spevak ma celkom dobru farbu hlasu, len sa treba viac vyspievat. zvuk aj kamera su super.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 26. December , 2012, 10:53:03 »

instrumentalne fajn a to vobec nepocuvam takuto muziku.. spev je fakt problem.. hlavne vyslovnost anglictiny.. mozno by sa oplatilo risknut to so slovencinou.. nic to.. ja mam tiez takyto slabucky hlasok a vzdy ma to sralo.. mozno preto nespievam hlavne vokaly if you know what i mean
Zaznamenané

cinho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 144


« Odpoveď #7 kedy: 10. Január , 2013, 21:24:26 »

Vďaka za každú kritiku.. Ja arctic síce moc nepočúvam, ale to ohľadom nich sme už zopár krát počuli.  Popiskujem si Snažíme sa to nejako obmedziť  ha ha ha Taktiež spevák sa snaží učiť british accent, ale to samozrejme nie je vec pár týždňov. :)
Pripájam aj jedno video z novembrového koncertu  :)
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #8 kedy: 10. Január , 2013, 21:27:18 »

Vďaka za každú kritiku.. Ja arctic síce moc nepočúvam, ale to ohľadom nich sme už zopár krát počuli.  Popiskujem si Snažíme sa to nejako obmedziť  ha ha ha Taktiež spevák sa snaží učiť british accent, ale to samozrejme nie je vec pár týždňov. :)
Pripájam aj jedno video z novembrového koncertu  :)


No s tymmi arctic. Riffy take, pauzy take, pozy spevaka take, frazovanie atd. Mate co robit, ak to chcete odstranit.  Zdravíčko
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #9 kedy: 11. Január , 2013, 08:41:01 »

No s tymmi arctic. Riffy take, pauzy take, pozy spevaka take, frazovanie atd. Mate co robit, ak to chcete odstranit.  Zdravíčko

veru tak, tie opice su tam neskutocne pocut. lebo to zacina od bubenika, cez basu a gitary a spev/frazovanie. vsetko.
btw spevak uprimne nech sere na tu ang, lebo v takomto speve to bude VZDY pocut ze nie je nativ speaker.


len oni to maju na inej urovni   Zdravíčko
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #10 kedy: 11. Január , 2013, 12:05:53 »

Uplne suhlasim s joeym. Mne to vsak naozaj nepripada spontanne, neodpozorovane. Citim z toho viac tu snahu napodobnit ten styl, nez hlas srdiecka, ktory vravi takto to chceme mat!  Zdravíčko Hrat viete, znie to fajn, ale s tym spevom treba naozaj nieco robit. Napodobnovanie jazykov, resp. native prizvuk nie je iba otazka cviku, znalosti jazyka, ale aj ucha. Malokto vie rozpravat tak presvedcivo, aby to znelo british, prirodzene, neparodujuco. Ale kazdopadne vela stastia  :)
Zaznamenané
putin
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190


Marshall AVT50H vox 120w 4x12 marshall guvnor


« Odpoveď #11 kedy: 11. Január , 2013, 23:28:19 »

aj vo mne to evokuje artick dokonca ked som si pustil klip tak ma hned napadol song Teddy picked nie je to zle ale ten spev treba viac dotiahnut a skusil by som tam dat slovencinu  Zdravíčko
Zaznamenané

Fender Telecaster Deluxe Mexico,cort Z44 Marshall AVT50H vox412 120w
cinho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 144


« Odpoveď #12 kedy: 07. Február , 2013, 20:27:44 »

Tak je to predsa len prvá vec  Popiskujem si
Snáď bude zatiaľ cítiť aspoň nejaký rozdiel vo výslovnosti z tohto záznamu z koncertu:  ha ha ha



//je to cover
« Posledná zmena: 07. Február , 2013, 20:30:05 od cinho » Zaznamenané
juce
okukávač

Príspevkov: 1


« Odpoveď #13 kedy: 26. Február , 2013, 16:53:31 »

Nahrávali sme (len v skúšobni, povedali sme si že ta námaha v štúdiu za to nestála)... Je to take narychlo, ale zobrali sme 1st take :D
Už je tam trošku z toho života kapely, z toho, prečo nás to baví a prečo hráme :D

Time 
« Posledná zmena: 27. Február , 2013, 00:58:06 od juce » Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 23 otázok.