Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 09:15:07
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 20W gitarova hlava  (Prečítané 28796 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #30 kedy: 15. Január , 2013, 17:34:33 »

no pustil som posledne video a zvuk je ... no radsej nenapisem, sorry Zdravíčko
Zaznamenané

yngwie31
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 315


však som krasny?


« Odpoveď #31 kedy: 22. Január , 2013, 19:57:27 »

pekne vyzera,ale zvuk nic moc.same brunenie.nic v zlom. Na zdravie!
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #32 kedy: 22. Január , 2013, 20:09:23 »

Tak tento zvuk stal za namahu?  Popiskujem si
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #33 kedy: 26. Január , 2013, 16:18:45 »

pls a tí trafá si nejak očistil a strekol čiernym sprayom ? či ako sa to farbí , vie niekto ?   Na zdravie! mne sa dizajn páči , zvuk no   Huh!  hlavne že to hrá  Si píš!!! , či né ? doladí sa to aj potom , snaha sa cení , trochu pakáreň je , že to není prepínatelné ale musíš vytahovat jack , podla mna moc komplikované , radšej jedno alebo dvoj kanál ale poriadny , takto nevieš čo máš robit ako prvé alebo ktorý zvuk si vybrat
« Posledná zmena: 26. Január , 2013, 16:19:21 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #34 kedy: 26. Január , 2013, 21:19:03 »

pls a tí trafá si nejak očistil a strekol čiernym sprayom ? či ako sa to farbí , vie niekto ?   Na zdravie! mne sa dizajn páči , zvuk no   Huh!  hlavne že to hrá  Si píš!!! , či né ? doladí sa to aj potom , snaha sa cení , trochu pakáreň je , že to není prepínatelné ale musíš vytahovat jack , podla mna moc komplikované , radšej jedno alebo dvoj kanál ale poriadny , takto nevieš čo máš robit ako prvé alebo ktorý zvuk si vybrat
a/b box a mas dvojkanal aj s prepinanim  :)
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #35 kedy: 26. Január , 2013, 22:11:07 »

kua šak som zvedavý čo ja za zvuk zosmolím , dneska som konečne navrtal dzíry na patice lámp do šasi , v pondelok chcem zapojit koncák
 , má by to byt jcm 8 Fuuha zíram , budem rád ked to neexpoited , radšej to asi budem zapájat triezvy  :)
« Posledná zmena: 26. Január , 2013, 22:12:02 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Wili
nováčik
*
Príspevkov: 62



« Odpoveď #36 kedy: 27. Január , 2013, 01:30:02 »

nj to je tym mikrofonom vo fotoaparate... je to shit a ziadny normalny mikrofon doma nemam  No hanbím sa.. inak zvuk toho zosilnovaca je na zivo super, rozhodne lepsi ako cokolvek ine co som doteraz pocul a to som toho pocul vela, len nemam to kde nahrat, musim zohnat bud normalny mikrofon alebo skocit ku niekomu co mi to nahra. Inak minuly tyzden som dokoncil 50W 3-kanalove mesa boogie  Bacha na vec kamo!  ma to dost podobny zvuk ako soldano, akurat este asi trochu viac gainu v modern mode... a po tejto mesa hlave idem robit EL84 SE :D, asi tak 5W malicky amp, skor na okrasu :D ale dufam ze zo seba vymackne nejaky dobry zvuk, to sa uvidi :D

na tu mesa boogie hlavu je odkaz tu:

http://svetelektro.com/Forum/mesa-boogie-gitarovy-zosilnovac-t29070.html

nechce sa mi sem uploadovat fotky tak davam len link, este mi chybaju kombiky na potenciometre a bude hlava uplne hotova :)

2mirostrat: Tie trafa nastriekam zakladnou farbou a potom na cierno aby to vyzeralo trochu k svetu. Inak prepinat medzi kanalmi nie je potrebne, tie kanaly niesu ako na nejakej JCM 800vke ze jeden nizky gain a druhy vysoky a menis dieru alebo tak. Proste jeden preamp ma iny charakter zvuku ako druhy, pretoze jeden je pentoda a druhy trioda. Cize pochybujem ze by si ho pocas hrania potreboval menit footswitchom, skor je to na to ze si pred hranim vyberies charakter zvuku, ktory ti viac vyhovuje, potom uz ked si vyberies dany preamp (dieru) tak potom si mozes v danom preampe nastavovat zosilnenie podla gusta ake chces. Pripadne menit crunch/clean a podobne. Celkovo ten amp bol skor robeny za ucelom pekneho clean tonu s roznymi variaciami, a nie nejaka hi-gain hlava, na to mam doma soldano. Keby som chcel od toho velky gain, tak tam dam viac elektroniek, aj ked aj pri tomto nastaveni akom to je sa z toho da nakrutit dost velke skreslenie.
« Posledná zmena: 27. Január , 2013, 02:24:13 od Wili » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #37 kedy: 27. Január , 2013, 09:57:53 »

pockat.. toto je akoze podla mesa boogie  Fuuha zíram Fuuha zíram Fuuha zíram Fuuha zíram Fuuha zíram Fuuha zíram Fuuha zíram Fuuha zíram :D:D:D ten zvuk nasvedcuje tomu ze to je podla poakzeneho crate ktory 5x jebol zo schodov a potom sa ho snazil opravit Gejza z Hrinovej, ktory teda uz asi 5 ziaroviek opravil..
Zaznamenané

mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #38 kedy: 27. Január , 2013, 10:23:56 »

ale né , to je iný aparát tá Mesa , a tá tiež pekne vypadá , toto je akože soldáno vedúci  Je to frajer
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #39 kedy: 27. Január , 2013, 10:35:03 »

inac z ciech sa da objednat ten diamantovy "mesa" plech s jednodiamantovym vzorom a nie 5, ked uz si sa s tym dizwjnom snazil napodobnit origo. ale uz nepamatam tu firmu, narezu na presny rozmer
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #40 kedy: 27. Január , 2013, 13:33:00 »

aj toto je zaujímavé ,   teda sry  , dal som to sem lebo aj to si robil že ?  http://svetelektro.com/Forum/hifi-elektronkac-2x100w-t19866.html
« Posledná zmena: 27. Január , 2013, 13:35:31 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Wili
nováčik
*
Príspevkov: 62



« Odpoveď #41 kedy: 27. Január , 2013, 17:12:59 »

jj, ten pouzivam na hifi :D
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #42 kedy: 27. Január , 2013, 17:20:16 »

no parádny stroj , mal by som neskor pár otázok , možem ti napísat  SS ?  Na zdravie!
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
stevino179
Hosť
« Odpoveď #43 kedy: 27. Január , 2013, 20:13:12 »

ten amp ani nevyzerá a podla ukážok ani nehrá ako poriadny gitarový amp, a už vobec nie tak ako to onom majitel tvrdí , vyzerá to strašne trafo malovat na čierno
Zaznamenané
Wili
nováčik
*
Príspevkov: 62



« Odpoveď #44 kedy: 27. Január , 2013, 21:02:48 »

stevino179: a ako podla teba vyzera poriadny gitarovy amp ?  Neviem ked chcem aby nieco nebolo vidno, natriem to na cierno, potom vynikne len jas elektronok a zvysok nevidno. Ked si to nepocul na zivo nehovor ze to hra zle, nahraval som to cez fotak ktory ma katastrofalny zvuk, lepsi mikrofon doma nemam. Ked chces kludne prid ku mne domov a mozes si zahrat  Na zdravie!

Skusim zajst za jednym znamim, mozno ma doma shure SM57, ked sa podari tak nahram ukazku cez neho.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.055 sekund, 23 otázok.