Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. September , 2024, 13:32:32
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Automatic pick  (Prečítané 20725 krát)
0 užívateľov a 19 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #60 kedy: 14. September , 2013, 13:07:46 »

Manzelka ked bude trenovat, tak sa vam tam aj moze hodit, trochu viac nadsenia ale nech ma, dajte jej popit trochu predtym. :) Žmurk A manzelku potom rovno zober na pivo do BA, kerd bude najblizsie. Na zdravie! Je to frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
stevino179
Hosť
« Odpoveď #61 kedy: 14. September , 2013, 16:13:03 »

 Na zdravie!   :) .
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #62 kedy: 13. Január , 2014, 10:15:02 »

manželka mi grungovatie , na to že bola zvyknuta spievat ľudovky celkom posun , už len počkať keď dokojí a vypije si

* would 11,1, 22.mp3 (3245.71 KB - stiahnuté 183 krát.)
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #63 kedy: 13. Január , 2014, 12:35:30 »

pekne cisto, este keby na refrenoch trosku viac zatlacila na koncak by bolo dobre  :)
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
stevino179
Hosť
« Odpoveď #64 kedy: 13. Január , 2014, 12:49:59 »

vďaka  Na zdravie! , je to pre nu dost tažke /vyrastala na inej hudbe/ - to je tak protiklady sa pretahuju  , najprv nas vehementne odmietala potom sa zľutovala a teraz ju to začína pomaly baviť , tiež sa neviem dočkat ked sa trocha uvolní a oprie
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #65 kedy: 13. Január , 2014, 12:53:11 »

manželka mi grungovatie , na to že bola zvyknuta spievat ľudovky celkom posun , už len počkať keď dokojí a vypije si

a bude z nej Courtney Love Huh! ale nie, veď ju troška naser, nech si zavrieska, s tým hlasom si viem predstaviť kludne aj Guano Apes, trebárs aj túto
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #66 kedy: 13. Január , 2014, 12:59:52 »

dik za typ dobre si trafil na jej hlas na nakopnutie skusim navrhnut  Zdravíčko . hej hlas ma jak hrom len to nejak nechce otvorit , pikoška - 3krat za sebou vyhrala ako spevačka spozacke sutaže /privitanie do života krsty ....../ a potom ju na prvej serii superstar Habera zhodil  /Lučeničovi sa ale velmi pačila - jbt na superstar to je trapas /a vysrala sa na to spieva si len doma /doteraz  Bavím sa skvele / ked pustí podpolianske ľudovky tak to počut tak o dva vchody dalej
Ps: moja žena je stelesnenie kludu a morálky s nej naštastie Courtney nebude
PS : garde neprídeš si zabasovat zakopeme vojnovu sekeru  Na zdravie!
« Posledná zmena: 13. Január , 2014, 13:05:38 od stevino179 » Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #67 kedy: 13. Január , 2014, 13:11:44 »

keď ju nevieš nasrať tak ťa nemiluje Bavím sa skvele ja som vojnovú sekeru ešte nevykopal, u mňa to stále patrí medzi srandy Bavím sa skvele

VK ani náhodou, veď sa z hentoho zapadákova presťahujte, ty si ako fyzioterapeut nájdeš robotu pri hociktorom termáli a jej je to teraz jedno keď je na materskej, a mne hentaké drásavé gitary ako hráš nesedia
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #68 kedy: 13. Január , 2014, 13:20:50 »

hmmm no presťahujeme sa do Bušiniec je to len otázka času - čaka nas tam domček z vinohradom a dvorom plným sliepok  , Vk je krtinec a to sa mi na nom páči najviac, velke mesto je ako kua prídeš vymrdaš čo to dá a dža dom do kludu   , ano mal som zaujímave ponuky aj z ba na prácu ale to mesto proste nieje nič pre mna .
takže hladame basaka aparat je repertoar je a kludne sa naučíme aj niečo nove  Na zdravie!
Ps :  garde som rad že som sa v Tvojich ušiach posunul od čaptavej k drásavej myslím že celkom posun , celkovo pojem drásava gitara mi lichotí  Zdravíčko
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #69 kedy: 13. Január , 2014, 13:26:15 »

drásavú som myslel zvuk toho ampu, takto z nahrávky je to hrozné
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #70 kedy: 13. Január , 2014, 13:31:11 »

hmmm no presťahujeme sa do Bušiniec je to len otázka času - čaka nas tam domček z vinohradom a dvorom plným sliepok  , Vk je krtinec a to sa mi na nom páči najviac

To je inak idealne, si tam poriesis dobru pivnicu a zavries do nej ampy stare. Obcas tam zbehnes, otvoris demizon a pohras si nahlas. Zdravíčko

Idylka kurnik, lepsie ako v precpatej spinavej Blave. Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
stevino179
Hosť
« Odpoveď #71 kedy: 13. Január , 2014, 13:40:03 »

presne tak majú na dvore taky malý opustený domček hned vedľa viinej pivničky a tam si spravím svoj raj a mf cely systém
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1379



WWW
« Odpoveď #72 kedy: 13. Január , 2014, 14:02:21 »

manželka mi grungovatie , na to že bola zvyknuta spievat ľudovky celkom posun , už len počkať keď dokojí a vypije si


Bacha lebo taketo manzelske zoskupenia su nachylne na uspech ;-)

http://eil.com/images/main/Les+Paul+And+Mary+Ford+%2D+Hits+Of+Les+And+Mary+%2D+LP+RECORD-363353.jpg
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #73 kedy: 13. Január , 2014, 14:04:26 »

ach  sme odsúdený na úspech
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #74 kedy: 13. Január , 2014, 14:06:17 »

skor Jakubec a Bozanka viac sedi nie?
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.