Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 00:33:10
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: EZ MIX 2 + Metal Guitar Gods + EZ Drummer  (Prečítané 1197 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
ixsco
nováčik
*
Príspevkov: 12


« kedy: 09. Február , 2013, 10:46:02 »

Ahojte chalani,

prosim vas pekne o pomoc, pretoze uz neviem na koho sa mam obratit.
Zaobstaral som si v nadpise temy uvedene srandicky no nedari sa mi ich spojazdnit.

Skusal som najprv Cubase 5 a v nom spojazdnit plugin EZMIX.dll ale nefunguje pricom ho mam ulozeny v C:\Program Files (x86)\Vstplugins resp. ho nemam v ponuke plugionov ked zapnem Cubase. EZ Drummer funguje  Neviem

Co sa tyka Sonar X1, tak tam je problem podobny avsak nejde mi rozbehat ani EZ MIX 2 ani EZ Drummer. Taktiez mam nakopirovany plugin do default adresara programu.

Ako zvukovku mam medzi gitarou a PC zapojeny Line 6 Toneport UX2.

Mam 64bit Windows 7 Home Premium (EZ Mix 2 sa da nainstalovat aj 32bit aj 64bit) skusal som oboje lebo ma uz nic ine nenapadlo, rovnaky problem...

https://www.toontrack.com/products.asp?item=135
https://www.toontrack.com/products.asp?item=169
https://www.toontrack.com/products.asp?item=7

Dakujem za kazdy poznatok, pretoze ma uz nic nenapada  Smútim
Zaznamenané

Peavey 6505, Mesa Boogie 4x12 V30, Maxon OD9, Ibanez MTM2 White (Seymour Duncan Blackouts), AXE FX II
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #1 kedy: 09. Február , 2013, 10:56:18 »

nieje tam nieco ako rescan vst directory alebo nieco podobne?
Zaznamenané
ixsco
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #2 kedy: 09. Február , 2013, 10:59:51 »

ano je, ale ani po pouziti rescan sa tam plugin nezobrazi
Zaznamenané

Peavey 6505, Mesa Boogie 4x12 V30, Maxon OD9, Ibanez MTM2 White (Seymour Duncan Blackouts), AXE FX II
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #3 kedy: 09. Február , 2013, 11:53:56 »

netusim co je ta ez mix parada, ale v pripade ez drummer to nieje vst, ale VSTi, takze zabudni na nejake kopirovanie dll do nejakeho adresara. v cubase to spustis - pravy klik na lavy panel - add midi track, potom devices - vst instruments - tam si navolis ezdrummer, potom si uz vies aktivovat tu midi stopu s ezdrumerom. inac ked si nevies rady s takymito vecami, tak na youtube su taketo tutoriali ako rozbehat tieto veci
Zaznamenané
ixsco
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #4 kedy: 09. Február , 2013, 12:03:49 »

To vsetko som uz urobil ale nezobrazuje mi to v Cubase-i. EZdrummer mi tam funguje. Co sa tyka youtubu, tak navod na Ezmix som nenasiel..povacsine su to uz videa, kde to maju chlapici nastavene a len ukazuju ako sa cez to hra atd.
Kazdopadne dakujem, nejakym zazrakom sa mi podarilo rozbehat vsetky veci cez Reaper  Na zdravie! a je to mäso  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Peavey 6505, Mesa Boogie 4x12 V30, Maxon OD9, Ibanez MTM2 White (Seymour Duncan Blackouts), AXE FX II
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 23 otázok.