Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. September , 2024, 19:24:13
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 41 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Top 5 slovenski gitaristi  (Prečítané 126301 krát)
0 užívateľov a 49 Hostí prehliada túto tému.
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #525 kedy: 18. Marec , 2011, 23:44:58 »

moj list totiz nezahrna gitaristov co dokazu postavit song len na 16tinovych behoch a naivnych durovych melodiach ktore sa zhodou okolnosti opakuju v kazdej pesnicke.. vzdy ked pocujem chodelku tak v kazdom dalsom songu si poviem.. omg ale ved toto uz hral.. tu mas ten list dufam ze nebudes plakat do vankusa ze som ti siahol na modlu:

 Bavím sa skvele Na zdravie!


urmo...
lubos brtan...
pitu...
Jimmy Cimbala..
Ondreee ..
yesfan


vsetkym ktori sa zapojili do sutaze no neumiestnili sa napriek vsetkemu dakujem..vecne ceny do sutaze poskytla spolocnost Bepon, medialnym sponzorom je TV paprika


nehnevaj sa ale smejem sa a placem zaroven ...  Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať
bud chodelku fakt nemas napucuvaneho alebo si sa nacisto pomiatol  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 18. Marec , 2011, 23:46:10 od fataljoe » Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
stevino179
Hosť
« Odpoveď #526 kedy: 18. Marec , 2011, 23:51:15 »

hm .dajte nik na toho Chodelku s kapelou ked robí normálne hudbu a nie nejake cvičenia stupnícň
feng su   je ok ,telo neojbš
Zaznamenané
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #527 kedy: 18. Marec , 2011, 23:51:51 »

stevko tichucko  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #528 kedy: 18. Marec , 2011, 23:52:21 »

myslim ze mi stacilo tych asi 8 koncertov co som kvoli nemu absolvoval a raz som sa jebal aj do nitry, doteraz mi za to nevratil peniaze ...chapem, je nutne mat idoly a modly aj v dospelom veku to je to co nas posuva dopredu.. drz sa toho a raz teba bude tiez taky shredder.. fakt je ze pre mna je chodelka taky skor saso :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #529 kedy: 18. Marec , 2011, 23:53:04 »

stevko tichucko  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
ha ha ha toto je lepsie nez funesove komedie
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #530 kedy: 18. Marec , 2011, 23:53:25 »

inac fakt, chodelka vzdy ked ma iprovizovat zacne behat tu jednu stupnicu cez dve polohy o stosest  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #531 kedy: 18. Marec , 2011, 23:53:58 »

hlavne ten feel, co dava do svojej hry je strasne umely, absolutne sa mi to nepaci.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #532 kedy: 18. Marec , 2011, 23:54:28 »

inac fakt, chodelka vzdy ked ma iprovizovat zacne behat tu jednu stupnicu cez dve polohy o stosest  Bavím sa skvele

dakujem..  on ma 3 melodie.. tam to asi tak konci cele .. a ma ponozky v sandaloch.. o tom som si stopercentne isty lebo naposledy ked ho pred pikolom prefackali aj s kristianom vlastnymi papucami tak mal na nohach ponozky..
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #533 kedy: 18. Marec , 2011, 23:54:37 »

Na tom som sa s kamosom bavil hodny cas.  Bavím sa skvele Aj dnes sa schuti zasmejeme na tom trtkovi.  Bavím sa skvele
Pomeliem ti hlavu v masovom mlynceku, alebo osukam tvoju matku, grindove texty skratka nemaju zmysel, gdo si mysli, ze maju nejaky zmysel sam by mal ist na psychiatriu  Bavím sa skvele

alebo

Metalova hudba je pre metalovy underground najlepsia hudba ako bola kedy vytvorena  Bavím sa skvele
Zaznamenané
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #534 kedy: 18. Marec , 2011, 23:55:08 »

myslim ze mi stacilo tych asi 8 koncertov co som kvoli nemu absolvoval a raz som sa jebal aj do nitry, doteraz mi za to nevratil peniaze ...chapem, je nutne mat idoly a modly aj v dospelom veku to je to co nas posuva dopredu.. drz sa toho a raz teba bude tiez taky shredder.. fakt je ze pre mna je chodelka taky skor saso :)

ale ved kaolko v pohode :) ..kazdemu sa paci nieco ine ..ja neviem docenit 8semstrunove metalkorove picovny ...ty nevies docenit chodelku ..v pohode ..ja nebudem mat riedku stolicu a myslim ani ty koli tomu  :) ..dame si kozenou rukavicou cez xsicht a zhodneme sa na tom ze ta stetka vlastne za to ani nestala aby sme sa rano pred ranajkami koli tomu odjebali kdesi pri cintorine :)
« Posledná zmena: 18. Marec , 2011, 23:56:05 od fataljoe » Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #535 kedy: 18. Marec , 2011, 23:56:32 »

ale ved karolko v pohode :) ..kazdemu sa paci nieco ine ..ja neviem docenit 8semstrunove metalkorove picovny ...ty nevies docenit chodelku ..v pohode ..ja nebudem mat riedku stolicu a myslim ani ty koli tomu  :) ..dame si kozenou rukavicou cez xsicht a zhodneme sa na tom ze ta stetna vlastne za to ani nestala by sme sa rano pred ranajkami koli tomu odjebali kdesi pri cintorine :)

som dufal ze to este potiahnes do nejakeho extremu a ze si vypicujeme.. pokazil si to cele.. a hlavne stevino sa nikdy nedozvie kto je polo chuderka  Bavím sa skvele ale hej suhlas! uzi vecer  Na zdravie!
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #536 kedy: 18. Marec , 2011, 23:58:01 »

a poprosim hyeny drzat picu lebo bude coro moro :D
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #537 kedy: 18. Marec , 2011, 23:58:36 »

4oči: ja som sa na to nikdy nepýtal, bol somo 15-17 krát, výborne sa po tom cítim... Na zdravie!
to ano, sam neviem, preco som sa na tento sport nedal uz skor :)

bud chodelku fakt nemas napucuvaneho alebo si sa nacisto pomiatol  Bavím sa skvele
no cak nemusi sa kazdemu pacit, ja som tiez nejaky album od neho nejako nevedel dopocuvat, gitarista namakany o tom potom, ale tiez ma nebavi az tak ho pocuvat, ako inych
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #538 kedy: 19. Marec , 2011, 00:00:38 »

Pomeliem ti hlavu v masovom mlynceku, alebo osukam tvoju matku, grindove texty skratka nemaju zmysel, gdo si mysli, ze maju nejaky zmysel sam by mal ist na psychiatriu  Bavím sa skvele

alebo

Metalova hudba je pre metalovy underground najlepsia hudba ako bola kedy vytvorena  Bavím sa skvele
to su uz ini kkti.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #539 kedy: 19. Marec , 2011, 00:00:44 »

mna ani ten pan Ch nejak extra neirituje , keby bol gitarista píše na tomto fore niiiiiiiiiiiiii
Zaznamenané
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 41 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 23 otázok.