Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 00:23:14
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ine Kafe - Nevhodný typ COVER  (Prečítané 4802 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
misokacka
nováčik
*
Príspevkov: 10


« kedy: 20. August , 2014, 20:46:49 »

Ahojte zdravím všetkých gitaristov
Tu je môj cover chcel by som poprosiť o ohodnotenie :) ďakujem :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1 kedy: 20. August , 2014, 22:58:31 »

a nejde Ti tak trochu viacej o slavu, ako o seriozne zvladnutie nastroja ? Ja som čert.. Žmurk
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #2 kedy: 21. August , 2014, 05:34:34 »

paprče na vypalovanie teda máš  :) ale tá hra je taký zmatok , neni tomu rozumeť a teda sa ani nedá na to nič konkrétne povídat , no a s takou výbavou pazúrov by som sa venoval technike a zamyslel by som sa nad muzikov ako nad umením , aby nad tvojou muzikov niekto aj slzu uronil , skús si napr. vypočuť námatkovo kapelu YES album 90125 , tam uvidíš , že je to Iné Kafe  :)  to , že si na muziku vybavený mechanicky , ešte neznamená , že aj rozumovo , je kopec gitaristov ktorí vypalujú technicky dokonale , ale nikoho to nezaujíma , lebo nemajú nápad , týmto možeš dočasne ohúriť kamošov , ale šak chceš ohúriť svet  Si píš!!! a tam ti to neprejde , iba sa zaradíš medzi podobných , ktorých sú milióny , takže moja rada , násť si nejakú vymakanú kapelu , počúvať  a makať , cviciť nie ich , ale seba a svoje veci  , aby si nebol jak kopce kopistov  Na zdravie!
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 21. August , 2014, 09:15:37 »

chalani sak klud.. proste vidno ze na gitaru nehra dlho.. ani intenzivne.. par rad je, ze treba to zvladnut na pomalsej rychlosti, uvedomit si rytmiku.. a az potom ist do originalneho tempa.. presne ako bolo pisane vyssie, neni to vobec zvladnute, pricom Ine Kafe je fakt nizka latka pre hru na gitaru a da sa to za mesiac zvladnut ze cela diskografia..


este aby som nadviazal, nenechaj sa obalamutit tym, ze kamarati ti to pochvalia.. lebo su len dve moznosti v takom pripade:
A- su hluchi jak poleno a Avici znie pre nich uplne jak Behemoth
B- nie su to kamarati a treba ich vymenit

 Zdravíčko
« Posledná zmena: 21. August , 2014, 09:17:29 od kaolko » Zaznamenané

misokacka
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #4 kedy: 21. August , 2014, 10:20:33 »

Ďakujem za názory :) no ako piše kaolko tak je pravda že hrám na gitare len rok a ano ine kafe je lahka zaležitosť ohladom gitary potrebujem nejaku kapelku na ktorej vycvičím tie prsty :) a rastis nie nejde mi o slávu chcem sa gitarou baviť a baviť iných :) ešte ak by ste mohli popisať nejake cvičenia a kapelky akurat pojdem pozrieť tu YES :)
Zaznamenané
misokacka
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #5 kedy: 21. August , 2014, 10:29:03 »

Čo poviete na kapelku of mice & men? :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #6 kedy: 21. August , 2014, 11:08:10 »

...a rastis nie nejde mi o slávu -

tak potom co Ta viedlo napozovat sa pred kameru a ukazovat sa celemu svetu, bezohladu na to, ze v tomto stadiu sa ma radsej cvicit, ako sa kamerovat a hadzat do kamery pohlady a'la Martin Jakubec ?  Ja som čert.. Žmurk
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #7 kedy: 21. August , 2014, 11:24:38 »

tak potom co Ta viedlo napozovat sa pred kameru a ukazovat sa celemu svetu, bezohladu na to, ze v tomto stadiu sa ma radsej cvicit, ako sa kamerovat a hadzat do kamery pohlady a'la Martin Jakubec ?  Ja som čert.. Žmurk
je leto, nahovno pocasie, na kupalisku sa asi teraz baby balit nedaju, ani na opekacku sa neda ist  Bavím sa skvele nic ine ako rozhodit socialne siete nezostava  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #8 kedy: 21. August , 2014, 12:24:32 »

tak ale na gitaristickom fore?  Bavím sa skvele tu chyti na hacik jedine tak nejakeho pivnicaba.. a z takej pivnice sa zle uteka.. vid rakusko..
« Posledná zmena: 21. August , 2014, 12:24:58 od kaolko » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #9 kedy: 21. August , 2014, 13:45:52 »

tak ale na gitaristickom fore?  Bavím sa skvele tu chyti na hacik jedine tak nejakeho pivnicaba.. a z takej pivnice sa zle uteka.. vid rakusko..

Veru hej, lubi sa mi mlady. Ja som čert.. :) Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 21. August , 2014, 14:32:07 »

ešte že existuje Youtube, iPady, smartfóny a podobné piččoviny ..aspoň mládež nefetuje  Bavím sa skvele
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #11 kedy: 21. August , 2014, 14:49:37 »

to sa nevylučuje  :)
Zaznamenané
misokacka
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #12 kedy: 21. August , 2014, 15:24:38 »

No to máte pravdu  že je von hnusne :D chcel som natočiť niečo podľa sluchu a zistiť váš názor :) po mojom roku hrania aj keď niesom stále so svojim hraním spokojný :) chcem len poradiť a vedieť váš nazor pripadne rady čo zlepšiť a tak :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #13 kedy: 21. August , 2014, 15:50:05 »

rytmika.. hudobny sluch (treba vela pocuvat co sa tam hra, lebo teraz davas miestami nahodne akordy do nahodnej rytmiky miestami aj pozadu,popredu).. hra pomaly.. ziadne vyhravky zbesile nekoordinovane..  lebo co sa naucis zle teraz.. ponesies si so sebou stale.. a to sa od toho zle odvyka..
Zaznamenané

misokacka
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #14 kedy: 21. August , 2014, 16:19:16 »

Ano viem o zlozvykoch zopar som sa ich pár odučil :) takže hrať pekne pomaly a nacvičovať nove veci
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 22 otázok.