Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. Máj , 2024, 16:02:29
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Odzvonilo torrentom ?  (Prečítané 30778 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #30 kedy: 28. November , 2009, 19:54:01 »

XM downloader s nastavenym samoreconnectom a opisovanim captchy  :) Popiskujem si
Len keby ten rapid nebol tak uplne nahovno vytaženy. A platit? nikdy...
Torrenty su super, mat tak poriadny up aby ma hned nezabanovali na private  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 28. November , 2009, 19:54:18 od pelko » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #31 kedy: 28. November , 2009, 19:55:07 »

XM downloader s nastavenym samoreconnectom a opisovanim captchy  :) Popiskujem si
Len keby ten rapid nebol tak uplne nahovno vytaženy. A platit? nikdy...
Torrenty su super, mat tak poriadny up aby ma hned nezabanovali na private  Bavím sa skvele
Az idem pozriet...  Bavím sa skvele
 Na zdravie! Na zdravie! Diky bratm.
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #32 kedy: 28. November , 2009, 19:56:41 »

XM downloader s nastavenym samoreconnectom a opisovanim captchy  :) Popiskujem si
Len keby ten rapid nebol tak uplne nahovno vytaženy. A platit? nikdy...
Torrenty su super, mat tak poriadny up aby ma hned nezabanovali na private  Bavím sa skvele

ako mas dobru linku z plateneho rapidu je taky download ze ti HDD nestiha.  a ked uz ukradnes softy filmy a hudby nezaplatis tych 50E na rok co by si inak dal 100x tolko Huh!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #33 kedy: 28. November , 2009, 20:03:07 »

ako mas dobru linku z plateneho rapidu je taky download ze ti HDD nestiha.  a ked uz ukradnes softy filmy a hudby nezaplatis tych 50E na rok co by si inak dal 100x tolko Huh!
Este je jedna velmi hnusna vec, ktorou sa to da obist, aby si neplatil... a tou je ukradnut ucet - daily RS password a ides.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #34 kedy: 28. November , 2009, 20:05:46 »

Este je jedna velmi hnusna vec, ktorou sa to da obist, aby si neplatil... a tou je ukradnut ucet - daily RS password a ides.  Bavím sa skvele

mne tych 50E trochu ocisti svedomie  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #35 kedy: 28. November , 2009, 20:12:15 »

mne tych 50E trochu ocisti svedomie  Bavím sa skvele
Inak tych 50€ das v podstate zasa len zlodejovi, 3. osobe...
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #36 kedy: 28. November , 2009, 21:06:44 »

Inak tych 50€ das v podstate zasa len zlodejovi, 3. osobe...

ale hovno. rapidshare je priestor na zdielanie, neni primarne na piratcinu. cize ten priestor mozes vyuzivat ako potrebujes, nie kazdy ma zaplateny vlastny ftp a 50€ za rok je dopohody aj za takuto sluzbu + ten mas ten bonus nelegalneho obsahu :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #37 kedy: 28. November , 2009, 21:11:07 »

ale hovno. rapidshare je priestor na zdielanie, neni primarne na piratcinu. cize ten priestor mozes vyuzivat ako potrebujes, nie kazdy ma zaplateny vlastny ftp a 50€ za rok je dopohody aj za takuto sluzbu + ten mas ten bonus nelegalneho obsahu :)
To je take naivne trosku... Kazdy vie, naco je rapid, tak naco sa klamat ? :)

Aj samotny rapidshare s tym ma dobre skusenosti.  Bavím sa skvele

Btw - nepoznam cloveka, ktory by si dal svoje data (nebavim sa o hudbe, filmoch, atd... ) na net. Ci ?
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 28. November , 2009, 21:27:25 »

Btw - nepoznam cloveka, ktory by si dal svoje data (nebavim sa o hudbe, filmoch, atd... ) na net. Ci ?

Ja.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #39 kedy: 28. November , 2009, 21:29:20 »

Ja.
Ok, ale Ty mas svoje FTP. Dal by si to, co mas na svojom FTP niekde na RS, alebo tak ?
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #40 kedy: 28. November , 2009, 21:33:21 »

Ok, ale Ty mas svoje FTP. Dal by si to, co mas na svojom FTP niekde na RS, alebo tak ?

Na FTP by som nedal citlive nikdy nic, to je bohuzial nekryptovany prenos vratane hesla... ale inak masivne pouzivam Google sluzby, DropBox, PayPal etc...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #41 kedy: 28. November , 2009, 21:46:15 »

Hmm... daj nejaku skusenost.

Bez toho, aby som sa chvalil a hral na mudreho - Zisk z dosak je tak minimalny, ze dnes sa CD berie ako produkt. Musel by si byt velmi zaujimavy, aby si mal predaj na zlate, platinove platne. Ako napr. Peha, Tasler, Rytmus, ... Vydavatelstvo si zoberie svoj podiel, predajne svoj, atd... a tebe zostane nejakych 7 % z predaja CD. Oplati sa to z tych 100 % Huh!
Universal music - precitaj si podmienky, Peter Riava je riaditel. Vela ludi ma o nom svoj nazor. Atd, atd, atd... BMG Sony, atd... atd... :)

CD sa daju kupit z netu v podobe plateneho Downloadu. Zaplatis prachy, poslu Ti majlom link, stiahnes, mas. Pripadne si kupis origo CD, ale uznaj, ze dnes nosice maju taku stratovu hodnotu, ze hned ako si to kupis, das to do mp3 formatu. Cize hras sa na svätuska, ze si si nikdy nic nenapalil, neskonvertoval, atd... Huh! Alebo sa len skryvas za falos, ze Vodu kaze, vino pije ? :) Alebo ?

Este stale ma zmysel kupovat si fyzicky CD nosic, z ktoreho ma kapela picu materinu ?

ty co dnes davas? napr taka sindlerova ziskala vies jak platinu? ze tvoj menovec skupil vsetky CD hned jak to vyslo este boli teple :D tak sa dnes robia zisky u nas...  neviem ale ak si kupilo Pehu tak 10 000 ludi tak to je vela :D
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #42 kedy: 28. November , 2009, 21:48:32 »

ty co dnes davas? napr taka sindlerova ziskala vies jak platinu? ze tvoj menovec skupil vsetky CD hned jak to vyslo este boli teple :D tak sa dnes robia zisky u nas...  neviem ale ak si kupilo Pehu tak 10 000 ludi tak to je vela :D
Karol, Peha mala to stastie, ze sli do Ciech (Univerzal) a dostali 3 platiny, ak sa nemylim... :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #43 kedy: 28. November , 2009, 21:49:43 »

dpc... ok :D a co taky jaros
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #44 kedy: 28. November , 2009, 21:50:27 »

dpc... ok :D a co taky jaros
ha ha ha

Jaros je ina kava.  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 22 otázok.