Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
15. Máj , 2024, 11:31:01
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vindove gitaren  (Prečítané 3425 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Vindo
nováčik
*
Príspevkov: 30



« Odpoveď #15 kedy: 22. Február , 2010, 11:53:44 »

su tam nejake zasadnejsie rozdiely proti "S" okrem snimacov ?

no tak ako si spomenul su tam snimace DiMarzio, dalej prazce su uzsie a nizsie, to je asi taky najzasadnejsi rozdiel...drevo ma mahagon+javor, myslim ze S prestige maju mahagon a javor, no a tym si nie som isty ale asi aj radius krku je mierne rozdielny....no a co sa tyka HW tak kobylka je Lo Pro, S osadzuju Edge Zero myslim....Viac technickych infošiek okolo toho neviem povedat, lebo teraz je tazke zohnat specifikation pre FGM, ale dovolim si povedat ze oproti S tam budu rozdiely podstatne...ono co som sa tak snazil docitat z americkych for, tak spolocne s S má akurat tvar
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 22. Február , 2010, 12:19:24 »

nemyslel som porovnanie s terajsimi o 15 rokov neskorsimi modelmi "S", ale s vtedajsimi :) lebo naprikald vysoka S540 mala uplne rovnaky HW co si pamatam, akurat snimace nejake Ibanez QM cosi. a telo mala sendvic javor/mahagon/javor.
Zaznamenané
Vindo
nováčik
*
Príspevkov: 30



« Odpoveď #17 kedy: 22. Február , 2010, 12:30:06 »

no s vtedajsimi S to ti nepoviem aky je tam rozdiel..az tak sa nevyzam v historii Ibanez......dosta malo informacii je o FGM, ale co som sa tak docital, tak tie prazce su tam ine....ale s dnesnymi S su tam rozdieli..tak to to mozem uzavriet......co sa tyka pohodli hry na nu, tak to je zatial pre mna najpohodlnejsie hranie na gitare, prave pri FGM.....a nezabudajme na to, ze je to gitara robena na mieru Franka Gambaleho,tak pocitam s tym ze tam rozdiel bude..to by si potom kupil asi najvyssiu S a hotovo ha ha ha....a dnes tu trocha hra rolu aj zberatelska rola, lebo tento model nevisí na stromoch ako hrusky :)
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.234 sekund, 22 otázok.