Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
16. Máj , 2024, 19:14:44
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Problém s RATom  (Prečítané 1868 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« kedy: 23. Január , 2007, 14:19:00 »

Caute kupil som za moc dobru cenu Turbo potkana (pro co TurboRAT overdrajv) ale ma malicky problem, a to je tam nejaky problemik s kontaktom pri mieste kde ide adapter. kedze som  technicky diletant , nechcem tomu ublizit ani sebe :) nie je tu nikto na fore zrucnejsi ? z BA ? dik dik dik
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 23. Január , 2007, 14:29:40 »

Ako sa ten problem prejavuje?
Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #2 kedy: 23. Január , 2007, 17:11:42 »

ked je zapnuty drajv, tak hra a pri mensom pohybe prestane, jednoducho sa prerusi kontakt. som ho aj rozobral a zistil som kde to je. pri vstupe pre adapter. ale vedu odtial dva kabliky a kazdeho som sa dotykal (zapalkou:)) uplne jemne s tym ze ten druhy sa ani nepohol a isieĺ/nesiel v oboch pripadoch. tam bude asi nejaky kontakt zly priamo v tej dzuure na adapter. btw mal som to napojene na baterku, ktora je nova
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 23. Január , 2007, 17:37:55 »

Asi by to chcelo vymenit ten napajaci konektor a pripadne aj tie kabliky, co k nemu idu. Akym sposobom je ten konektor v tej krabicke pripevneny? Je namontovany podobne ako skrutka do kruhoveho otvoru, z ktoreho trci, alebo je osadeni na plosaku? No asi na plosaku nie, ked su tam tie kabliky :)

Takze by asi stacilo kupit novy a vymenit. Skus nejake foto...
Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #4 kedy: 24. Január , 2007, 13:31:34 »

ako foto mozem dodat, ale kazdopadne to chcem dat niekomu kto sa vyzna, nepoznate niekoho ?
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 24. Január , 2007, 16:30:46 »

Spravi ti to hocikto, kto vie spravit kabel a osadil uz nejaky ten plosak. Ja by som do toho aj siel, s tym, ze ak by som videl, ze toto mi nemusi vyjst, tak by som to tak nechal radsej, ale nemam spajkovacku :) Ale ma napr. pista58 Žmurk Uz som mu menil zapojenie adaptera pre jeho multiefekt Digitech.
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #6 kedy: 24. Január , 2007, 16:51:54 »

ano, pista58 letovacku ma, minule s nou skoro podpalil barak ked sa snazil nieco poletovat, minimalne dve popaleniny a strasne kliatby z toho boli. nakoniec to vyriesila lepiaca paska:D
prave vdaka martinovej pomoci nasiel digitech noveho majitela. mozem ho ako letovaca len a len odporucit.
Zaznamenané

o-yep sro
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #7 kedy: 24. Január , 2007, 19:37:11 »

hehe, no fajn, teraz budem zapasit so skuskou ktora je v pondelok a po nej by sme sa hadam mohli nejako dohodnut
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 22 otázok.