Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
14. Máj , 2024, 06:45:53
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rastis - Funky Drunky  (Prečítané 11302 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #45 kedy: 07. September , 2007, 09:31:12 »

To je individualne s tym vnimanim rytmiky. Tiez nie som nakloneny absolutne strojovej presnosti (pokial to zaner vyslovene nevyzaduje). Zhodou okolnosti som nechaval tuto nahravku na vypocutie aj inde a tam mi typek, co robi cistu elektroniku do hier splechol, ze ten podklad je strasne, ale strasne rytmicky rozhodeny a ze sa cuduje, ako som mohol do neho nahrat tie gitary. No.
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1369



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 07. September , 2007, 12:16:54 »

   super . . .  lubia sa mi vsetky gity,  hlavne beglajt 0:18 a solo 1:02, co su relativne obycajne zvuky, ale kokooootsky pekne . . .. teraz neviem ci je to dobrym nastrojom alebo prstami :) . . . mne sa prave to jednoduche nedari nikdy nahrat a mozem sa aj posrat a krutit equalizerom kolko chcem. . .  tie viac skreslene gitary maju na moj vkus moc strojove zvuky .. . .

   pauzy su tiez pekne, premyslene rozpracovane, humorne . . . . a ze song postaveny na tom istom od zaciatku do konca a cloveku to ani nepride, to je kumst a nie vyflak . . .

   na tom rytmickom kolisani sa musim stale smiat .. . . nie iba tu, ale aj v inych songoch . . . pretoze na ostatnom sa vyhras a tu by stacilo malo a je to v suchu . . . tak ale je tu kazdemu jasne, ze to zahrat alebo "zalepit" dokazes . . . ale nie, predstavujem si gitaristu, hra rychli beh, zacne rytmicky utekat a popri tom zdvihne zrak k stropu a mysli si "bozeee to je v pici, ale uz seriem nato, jeziiis, ale fakt som uz mimo . . . ."   :))))) sorry . . ..

   ma to energiu, je to drze, zive a nie umele hovno . . .paci sa mi
Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #47 kedy: 07. September , 2007, 12:48:24 »

veď práve, pri rýchlych improvizáciách alebo emotívnej hre ujde aj rytmika a pokiaľ to nie je moc, tak je to práve to "naživo" a "human". Šialenci bpm toto nedokážu pochopiť. A vlastne tam som mieril pri porovnaní s Hendrixom - že to má dušu a emócie, nie, aké intervaly sú tam použité. To je pre mňa úplne nepodstatné... Som frajer
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #48 kedy: 07. September , 2007, 12:56:34 »

frakos - od teba sme tiez nepoculi nic uz pekne dlho, ha ?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #49 kedy: 08. September , 2007, 01:28:26 »

veď práve, pri rýchlych improvizáciách alebo emotívnej hre ujde aj rytmika a pokiaľ to nie je moc, tak je to práve to "naživo" a "human". Šialenci bpm toto nedokážu pochopiť. A vlastne tam som mieril pri porovnaní s Hendrixom - že to má dušu a emócie, nie, aké intervaly sú tam použité. To je pre mňa úplne nepodstatné... Som frajer

No u mňa sa práve týmto Rastis zaradil medzi šialencov bpm..  ha ha ha

Ale nie, načo to toľko rozoberať.. Presne čo spomínaš, opossum, berie tak isto aj väčšina ostatných, nie len ty.. Žmurk
Myslím, že táto Rastisova ukážka nebola až tak emotívna, ako z väčšej časti pripravená. Či nie..? Ale je mi to jedno, či bola pripravená, alebo na nej pracoval deň, týždeň, rok.. Podstatný je výsledok. A na ten sa môžu názory odlišovať, prípadne každý z neho má iné pocity. Ale tak to je dobre, nie sme stroje, ktoré myslia, cítia rovnako. Žmurk
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #50 kedy: 08. September , 2007, 15:39:21 »

a kde je ten funk z nazvu??? ha ha ha ha ha ha ha ha ha
inac sa mi to paci. to ue ue ua ua mi mi mierne lezie na mozek, ale inac pohodka. ten koniec, to je uplne bengoro. mali by ste to hrat so s2t.
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #51 kedy: 08. September , 2007, 17:40:12 »

mali by ste to hrat so s2t.

tak to hej, aj by som prišiel na koncert pozrieť..    Žmurk
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #52 kedy: 10. September , 2007, 14:53:05 »

Pacilo sa mi to. Najma zvuk gitary asi od 1:19, ostatne zvuky gitar uz nie. Dobre zahrate, napad sice nic extra, ale dobre sa to pocuva. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #53 kedy: 10. September , 2007, 19:01:27 »

podla mna vyborne gitary ale co mi tam dost vadilo boli tie rytmicke nepresnosti... pripadalo mi to normalne ako skakanie cdcka... trosku ucelenejsie by to mohlo byt... ale inac vyborne  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #54 kedy: 11. September , 2007, 09:34:25 »

...ale co mi tam dost vadilo boli tie rytmicke nepresnosti... pripadalo mi to normalne ako skakanie cdcka...

ak to prirovnavas skakaniu CDcka, tak zjavne nehovoris o rytmickych nepresnostiach, ale o tych stoptajmoch, ci jako to nazvat, ktore su totiz v tempe a rytmicky spravne. jasne - to je vec vkusu, zamer bol, aby cloveka zaskocili.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #55 kedy: 11. September , 2007, 09:35:25 »

Pacilo sa mi to. Najma zvuk gitary asi od 1:19, ostatne zvuky gitar uz nie. ...

Ohooo - to je pokrok. toto si normalne budem vazit asi najviac zo vsetkych komentov  ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #56 kedy: 11. September , 2007, 09:36:35 »

a kde je ten funk z nazvu??? ha ha ha ha ha ha ha ha ha

dobre dobre...  ?§!. co ten drunk ?  Popiskujem si
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #57 kedy: 11. September , 2007, 09:37:43 »

co ten drunk ?  Popiskujem si

chces povedat, ze si si nic nedal ked si to nahraval?  :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #58 kedy: 11. September , 2007, 11:40:44 »

dobre dobre...  ?§!. co ten drunk ?  Popiskujem si

tak uz len ten kvakot je na povazenie ... co tam po drunku, mna zaujima funk Som frajer
Zaznamenané

o-yep sro
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #59 kedy: 15. Február , 2008, 11:22:35 »

znova som sa vratil ku tvojej nahravke rasto... do prdele to solo skratka zerem....
teraz spatne ked sa tak na to kuknem, tak mi to solo pride nieco take ako sola dimebaga darrela... co ty na to?
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 22 otázok.