Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
17. Máj , 2024, 06:37:53
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Megadeth  (Prečítané 57011 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #75 kedy: 16. Apríl , 2007, 23:15:36 »

sak aj ja som sa divil...ale pocul som uz novy singel "gears of war" ci uz ani to nie je aktualne? ha ha ha
Zaznamenané

WEIRD THRASH
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #76 kedy: 16. Apríl , 2007, 23:20:04 »

sak aj ja som sa divil...ale pocul som uz novy singel "gears of war" ci uz ani to nie je aktualne? ha ha ha
No to uz neviem,ale na stranke esp gitar uz mustaine nefiguruje   Bavím sa skvele
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #77 kedy: 16. Apríl , 2007, 23:23:16 »

sak aj ja som sa divil...ale pocul som uz novy singel "gears of war" ci uz ani to nie je aktualne? ha ha ha
No to uz neviem,ale na stranke esp gitar uz mustaine nefiguruje   Bavím sa skvele

to az tak nesledujem a ani ma to nejak moc nezaujma lebo ta gitara bude furt v podstate rovnaka len to bue robit niekto iny ha ha ha, skor ma zaujma preco si uz mustaine koncene nezozenie lampu... tentoraz isiel do line6 a vymysleli tam nejaky novy simulatorovy bullshit pre neho Fuuha zíram
Zaznamenané

WEIRD THRASH
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #78 kedy: 16. Apríl , 2007, 23:32:23 »

sak aj ja som sa divil...ale pocul som uz novy singel "gears of war" ci uz ani to nie je aktualne? ha ha ha


uz je aj Sleepwalker Žmurk
Zaznamenané

lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #79 kedy: 17. Apríl , 2007, 10:05:59 »

Ked som zbadal diskusia o megadeth myslel som si že sa budete bavit o technike na ktoréj páni hraju. Trebárs prechody z gitár Jakson na ESP a  Dean. Aparáty a podobne.  Pre mna sú naj albumy Rust in peace a So far,so good, so what. A  tiež tu nikto nespomenul Chrisa Polanda. Spomenuly ste Kinga, ale ten ani členom nebol, len pomáhal na turné a vrátil sa k slayeru.  A to experimentovanie? Moc sa mi to nepáči a môže to Daveovi podrazit nohy. Tak už experimentovali Waters (Annihilator), Billy (Testament), Pestilence a další.
Zaznamenané

ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #80 kedy: 17. Apríl , 2007, 11:20:18 »

Ked som zbadal diskusia o megadeth myslel som si že sa budete bavit o technike na ktoréj páni hraju. Trebárs prechody z gitár Jakson na ESP a  Dean. Aparáty a podobne.  Pre mna sú naj albumy Rust in peace a So far,so good, so what. A  tiež tu nikto nespomenul Chrisa Polanda. Spomenuly ste Kinga, ale ten ani členom nebol, len pomáhal na turné a vrátil sa k slayeru.  A to experimentovanie? Moc sa mi to nepáči a môže to Daveovi podrazit nohy. Tak už experimentovali Waters (Annihilator), Billy (Testament), Pestilence a další.
Nikto nevravi,ze je tato tema vycerpana,kludne nieco nacni a moze sa veselo kecat  Na zdravie!
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #81 kedy: 07. Jún , 2007, 10:13:37 »

Hm, trochu odveci pisem, ale... pocuvam teraz na sluchatkach UA, presne gears of war, a ked je intro, sa mi zda, ze v pozadi skresleneho zvuku, pocujem aj cisto len struny, ako ked hra niekto ukazku na gitare+amp a nahravane to je len na kameru, tak, ze je pocut aj cisto len struny... je to mozne pocut na albume ?  Popiskujem si
Zaznamenané

... all life is future to past ...
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #82 kedy: 07. Jún , 2007, 16:56:43 »

na albume je mozne vsetko... ak ste si niekto vsimli tak na The System Has Failed su casto pouzite aj klavesi Žmurk ale toto znie normalne skus si to zahrat na skresleni Žmurk

OT dnes som videl EMOaka v tricku megadeth, som myslel ze ho zajebem Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #83 kedy: 07. Jún , 2007, 19:14:30 »

System sa mi zdal o dost vymakanejsi jak UA aj ked aj na novom flaku sa najdu momenty kedy si poviem wow, to su blazni sialeni
Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #84 kedy: 21. Jún , 2007, 21:52:26 »


friedman prvy raz na skuske s megadethom Na zdravie!
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #85 kedy: 21. Jún , 2007, 22:56:57 »


friedman prvy raz na skuske s megadethom Na zdravie!

skoro som zaspal... co som si mal vsimat?!  ?§!.
Zaznamenané

ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #86 kedy: 22. Jún , 2007, 09:01:54 »


friedman prvy raz na skuske s megadethom Na zdravie!

skoro som zaspal... co som si mal vsimat?!  ?§!.
jak vyplazil jazyk mustaine na zaciatku   Bavím sa skvele
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #87 kedy: 22. Júl , 2007, 12:51:36 »

ja som si na jednom dvdecku vsimol, ze mustain  ma problem so slintanim  Bavím sa skvele normalne mu vyletela slina z ust  ?§!.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #88 kedy: 22. Júl , 2007, 13:00:30 »

a to co by si povedal, keby si zistil, ze niektorym ludom vypadavaju hova z riti, ked su na hajzly. hruuuza  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #89 kedy: 22. Júl , 2007, 13:15:38 »

a to co by si povedal, keby si zistil, ze niektorym ludom vypadavaju hova z riti, ked su na hajzly. hruuuza  Nechajte ma vydýchať

no niektorym aj ked nie su na hajzli  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.