Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
12. Máj , 2024, 14:26:24
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gibson LP vs. epiphone LP  (Prečítané 57208 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #45 kedy: 23. August , 2006, 19:57:13 »

Seymour-Duncan SH2n a SH4b alebo SH1n a SH1b ... ale s tymi druhymi nemam skusenosti ... prve je klasika, than guitar screams.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #46 kedy: 23. August , 2006, 20:40:53 »

Kingrocker napísal:
Citácia
ake by ste radili nove snimace na epiho?? :dry:


Zaloz si na to zvlast temu. Alebo pokracuj v nejakej uz zalozenej v sekcii snimace, nech tu neni vsade bordel.
Zaznamenané
kukumis
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #47 kedy: 23. Január , 2009, 17:44:29 »

Co ste sa posalili? vsetci tu odsudzujete Epiphone akoby bolo aj SX-ko lepsie  ?§!. .... ja jeden EPI vlastnim (Epiphone Les Paul Standard Plain Top za 12400 SK) a nemam mu v com krivdit ....mozno jedine je kobylkovy snimac no aj ten,ked sa spravne nastavi,robi to co ma..... rozhodoval som sa inak medzi Cort M600 a Epiphone,no nelutujem svoju volbu. A este som tu videl nieco o tom ze Hlavu ma skaredu, no ..... vec nazoru,mne sa paci viac ako Gibson...ladiace koliky to iste...
« Posledná zmena: 23. Január , 2009, 17:46:00 od kukumis » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #48 kedy: 23. Január , 2009, 17:47:00 »

Co ste sa posalili? vsetci tu odsudzujete Epiphone akoby bolo aj SX-ko lepsie  ?§!. .... ja jeden EPI vlastnim (Epiphone Les Paul Standard Plain Top 12400) a nemam mu v com krivdit ....mozno jedine je kobylkovy snimac no aj ten,ked sa spravne nastavi,robi to co ma..... rozhodoval som sa inak medzi Cort M600 a Epiphone,no nelutujem svoju volbu. A este som tu videl nieco o tom ze Hlavu ma skaredu, no ..... vec nazoru,mne sa paci viac ako Gibson...ladiace koliky to iste...

vitaj.   Na zdravie!

co si sa pytal ? co ci sme sa ? posalili ? co to je ?
Zaznamenané
kukumis
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #49 kedy: 23. Január , 2009, 17:51:09 »

vdaka za privitanie, tak teda vitam.... a to sloveso je: Pošalili (od Pošaliť - scvoknúť)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #50 kedy: 23. Január , 2009, 17:52:28 »

aha :)

a preco by sme sa mali scvoknut ?
Zaznamenané
kukumis
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #51 kedy: 23. Január , 2009, 18:00:28 »

aha :)

a preco by sme sa mali scvoknut ?

Mamma mia..... ved som to vysvetlil.... te vsetci odsudzujete Epiphone,no viem ze ked Gibson stoji radovo niekolko tisic viac ze asi bude hrat inak(ani netvrdim ze lepsie v niektorych pripadoch)... Ze Epiphone ma tiez vela kvalit i ked je robeny Cinanmi...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #52 kedy: 23. Január , 2009, 18:03:50 »

Mamma mia..... ved som to vysvetlil.... te vsetci odsudzujete Epiphone,no viem ze ked Gibson stoji radovo niekolko tisic viac ze asi bude hrat inak(ani netvrdim ze lepsie v niektorych pripadoch)... Ze Epiphone ma tiez vela kvalit i ked je robeny Cinanmi...

v teme Gibson vs Epiphone by sa nemalo pisat, ze Epiphone su proti Gibsonom (a nielen nim) nic moc ? preco by sa nemalo ?
Zaznamenané
kukumis
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #53 kedy: 23. Január , 2009, 18:08:09 »

Ja to vzdavam  Nechajte ma vydýchať
jasne ze niesu proti sebe ked je to jedna firma,to je jedno....ty si teda dobry nervovy pokemon Bavím sa skvele ...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #54 kedy: 23. Január , 2009, 18:20:43 »

tak ale musis uznat, ze tu hlavu maju fakt skaredu  Žmurk
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 24. Január , 2009, 00:32:25 »

Ja mam epi. osadenu duncanmi hra slusne, lepsie povedane snimace hraju slusne, gitarka je v ramci epi. docela slusna mal som aj vintage pod rukami dost dlho a boli lepsie, teraz hravam na gibson studio, coskoro bude moj, je to skoro spodok toho co ponuka gibson, ale kua to hra tak ze epi. vybehnu nozicky a utecie naspat do fabriky, suhlasim s chalanmi ze skor nieco vysnorit z japonskych kopii ako spominane greco, mozno tokai ked sa najde inak minule som videl na bazar muziker za nejakych 21 studio gibson (hovoril si ze mas rozpocet 25 ), je to furt lepsie ako hoc aky custom od epi, ina vec mozno tie prophecy hraju super tie som zial nemal v ruke, ale gibson vedie, proste je to o inom vyskusaj a uvidis


a ak tuzis po gibsne ten ti neda spat, epi je len polcesta ako hoc co ine, pokialho velmi chces tak nic ine ta neuspokoji, pokial ten gibson nebude doma
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #56 kedy: 24. Január , 2009, 01:05:32 »

mne sa valmi pacilo LTD EC400 ked to mam porovnat s epiphonom tak epi sa na to nechytalo ani zdaleka, a to som bol skoro rozhodnuty ze si kupim tu epi zakk wylde model
Zaznamenané
Kimlo
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


comfortably numb


WWW
« Odpoveď #57 kedy: 24. Január , 2009, 01:21:10 »

epi je fajn pre cloveka, co chce mat za par korun originalne (ako original LP (az na par detailikov)) vyzerajucu gitaru, a celkom slune hrajucu.
myslim ze cena zodpoveda kvalite. kto si kupuje epi, tak vie ze kupuje epi... a nie gibson, preto ani nemoze ocakavat, ze to bude hrat ako gibson. i ked... jeden nikdy nevie ako moze volajake epi hrat... inac ako ine epi :)
Zaznamenané

Ibanez Blazer Custom
Epiphone LP Standard
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,71076.0.html
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #58 kedy: 24. Január , 2009, 14:03:16 »

epi je fajn pre cloveka, co chce mat za par korun originalne (ako original LP (az na par detailikov)) vyzerajucu gitaru, a celkom slune hrajucu.
myslim ze cena zodpoveda kvalite. kto si kupuje epi, tak vie ze kupuje epi... a nie gibson, preto ani nemoze ocakavat, ze to bude hrat ako gibson. i ked... jeden nikdy nevie ako moze volajake epi hrat... inac ako ine epi :)

za cenu epi uz mozes mat aj ine gitary :) - s krajsou hlavou Bavím sa skvele a snad aj lepsim zvukom Zdravíčko

« Posledná zmena: 24. Január , 2009, 14:04:01 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #59 kedy: 24. Január , 2009, 14:04:32 »

gitar je jak maku.... nedospekulujes ani za rok...
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 22 otázok.