Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Máj , 2024, 23:27:19
Strán: 1 [2] 3 4 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Beatles  (Prečítané 54869 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #15 kedy: 25. Október , 2005, 13:15:29 »

To sa radsej nevyjadrim ani ja. :)
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #16 kedy: 25. Október , 2005, 13:24:34 »

Dik za podporu tomino, no inak abych to uviedol na správnu mieru mám rád veža vecí od beatles, to by som si kadil do huby, takže sa pitu ukžudni išlo iba o prirovnanie, lepšie ma nenapadá, ale poznám pre mňa lepšie veci ako je beatles, tak to je a nezmení sa to už som si vypočul každý ich album a radšej mám Zappu ako dáke békanie v x hlasoch
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 25. Október , 2005, 13:54:36 »

Martin - Ja som úplne kžudný, ty si nejaký rozhádzaný. :) A békanie v x-hlasoch si vždy vypočujem vežmi rád, či už je to Beatles, Queen, Toto, Chicago ... Divím sa, čo potom vidíš na Rolling Stones. Je to tiež dobrá bigbeatová kapelka, Kiss hrá fajnový rockandroll ako oni, len v hardrockovejšej verzii. Aspoň na rannom Žbirkovi sa hádam dohodneme. :)
Zaznamenané

Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #18 kedy: 25. Október , 2005, 14:44:18 »

Zbirka z rana nie je dobry na zaludok.Ale poobede je uz OK. Treba to zapit mliekom inac to nefunguje.:)
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #19 kedy: 25. Október , 2005, 15:01:04 »

prave mam doma dake cedlo s celou diskografiou Beatles, no nasup.... :razz:
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #20 kedy: 25. Október , 2005, 16:06:55 »

pitu nie som rozhádaný, iba som prirovnával, je na tom niečo zlé? a planta ku koze by som neprirovnával, to skôr k paviánovi, nemyslíš? žbirka, iba ak starý, to čo robí posledné roky...už by mal prestať
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #21 kedy: 03. November , 2005, 10:42:04 »

Ja mam Beatles strasne rad, vyrastol som na nich, v podstate som ani inu moznost nemal, kedze sme mali len ich albumy. Pekna melodickost, pesnickarstvo, spevy. V asi kazdej je minimalne dvojhlas. Co by som za to dal keby som tak vedel spievat. A zerem ich humor, videli ste film Caveman? Strasne ich obdivujem typkov ... A tiez ako dokazali vymyslet tolko pesniciek v tak kratkom case, a este aj nahrat a tak, hlavne posledne albumy ... ked boli rozhadany a skoro furt zhuleny a ztripovany.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #22 kedy: 03. November , 2005, 18:42:59 »

Mas uplnu pravdu milos. Ja som na nich tiez vyrastol. Teraz ich nepocuvam ale niekedy si pustim nejaky ten slager. Osobne sa mi skor pacia skorsie veci. O tom spievani- Malo ktora kapela dokazala zo spevu vymackat tolko ako oni. Proste sa s tym hrali. Ich humor je trosku anglicky ale alternativa ma vzdy pritahovala. Ja mam najradsie Magic Christian kde hral len Ringo Star z Peterom Sellersom.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #23 kedy: 04. November , 2005, 22:36:17 »

No ten som nevidel. Nema niekto tieto filmy? Kupim! Kupim vsetky filmy s beatles na dvd, ak to je ... alebo aj obyc vhs. Nik to nema
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 29. August , 2006, 01:29:11 »

GHS sa pýtal:
Citácia
Chcel by som vedieť váš názor na členov kapely Beatles.Môj názor je asi taký že Paul Mc Cartney bol a je proste pán muzikant a spevák.Ak máte iný názor napíšte niečo.(Inak Lennona moc nemusím)...Žmurk


GHS - treba sa vždy pozrieť, či už podobná téma neexistuje. Žmurk
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 29. August , 2006, 02:51:16 »

Sorry :)
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #26 kedy: 29. August , 2006, 07:39:46 »

Beatles mám vežmi rád, hlavne neskoršiu tvorbu. Tie rané hitovky úúú-šalalala až tak nemusím, ale nájdu sa aj tam pekné veci. Najradšej mám skladby Penny Lane, Hello Goodbye, Strawberry Fields, Eleanor Rigby...a podobné. Mal som kedysi v rukách CD s kompletnou tvorbou Beatles na mp3, neviem, kam sa podelo. Boli tam vynikajúce veci, ktoré som predtým nikdy nepočul, ani si nepamätám, ako sa volajú. Úplne neznáme, ale o to lepšie.
Zaznamenané

Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #27 kedy: 29. August , 2006, 09:45:59 »

Myslim , ze obdivuhodne sa na ich adresu vyjadril aj sam Bernstein .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #28 kedy: 29. August , 2006, 10:54:21 »

Skvela kapela, niet co viac dodat. Hlavne vyborne napady a tiez treba podotknut, ze na svoju dobu mali vyborne nahravky aj po technickej stranke. Albumy ako Sgt. Peppers ... a Abbey Road boli prelomove co sa tyka sposobu nahravania a vyuzitia studiovej techniky.

Naposledy upravil progrocker, : 29.08.2006 o 11:54
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #29 kedy: 29. August , 2006, 17:09:37 »

Abbey road je moj najoblubenejsi album.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: 1 [2] 3 4 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.113 sekund, 22 otázok.