Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
17. Máj , 2024, 17:27:09
Strán: 1 [2] 3 4 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: HORKÝŽE SLÍŽE  (Prečítané 34414 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #15 kedy: 10. Júl , 2005, 22:07:07 »

Citácia
Originally posted by Pitu Vôbec ma to nezaujíma, príšerná live kapela. Ale darí sa im s takouto jednoduchou tvorbou, podobne ako predtým Iné kafe.
horkyze live prevysuju zdaleka ine kafe. Ti spolu s the bridge (ked sa ozeru a to su skoro stale) su najhorsie kapely,ktore som na zivo pocul
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 10. Júl , 2005, 22:19:00 »

Iné kafe som našťastie naživo nepočul, ale Horkýže slíže viac krát, nedalo sa to počúvať. Inak proti nim ako ľuďom nič nemám. Nepoznám ich.
« Posledná zmena: 16. Jún , 2007, 10:13:44 od Pitu » Zaznamenané

KoRnAk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 254


« Odpoveď #17 kedy: 12. Júl , 2005, 15:03:29 »

ja som ich raz pocul...a myslim ze te znelo celkom fajn...vedia zbavit ludi...aj to je dolezite
Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #18 kedy: 12. Júl , 2005, 18:42:12 »

horkyze nie su o hudobnej stranke, su skor o zabave a textoch, narozdiel od ostatnych kapiel je badtelne ze ich texty nevznikali na poslednu chvilu (joke) ale su v pohode na odreagovanie len dufam, ze nikto z clenov fora tuto skupinu neberie vazne oblubeny song je geto, chlapcenska atd (je ich strasne vela)
Zaznamenané
Matej
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236


« Odpoveď #19 kedy: 16. August , 2005, 13:08:55 »

Velmi vtipne texty, a nazivo je to vinikajuca kapela, bar ktora kapela zo zahranicia by taku zivu sow mohla zavidiet. Styri krat dakujeme!!!
Zaznamenané
Cundo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #20 kedy: 16. Jún , 2007, 15:47:06 »

Zhodou okolnosti som hral s kapelou HomoSapiens na after party po tohtorocnom Aurelovi v Martine.Medzi inymi "hviezdami" slovenskeho soubiznisu tam boli aj chalani zo Slizov.Ja ich nepoznam,upozornila ma na nich moja wife-nasa spevacka. Zaujimavym zistenim bolo,ze asi ako jedini zo zucastnenych netrpeli na nejake afektovane prezentovanie sa,dokonca spontane dali pod podiom najavo,ked sa im nieco z nasej produkcie pacilo.Okrem nich tam bol uz asi iba Henry Toth,ktory posobil dojmom cloveka netrpiaceho nejakou neznamou dusevnou poruchou ,dokonca s flasou mineralky(co sa zas o Slizoch povedat neda) stravil pri nasom stole prevaznu cast spominanej party.Nesledujem pozorne tuto partiu,ale z toho co som pocul mam dojem,ze vedia zatat vtipnym sposobom do nasej holubicej slovenskej natury.A na to netreba byt virtuozom.
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #21 kedy: 23. Jún , 2007, 15:32:58 »

ja som o slizoch tiez pocul ze hraju na zivo strasne zle.....sam som ich videl az na turne k poslednemu albumu a musim povedat ze hrali presne, cisto (mozno ku konci koncertov uz boli jemne natrtkani) a slapalo im to skvele...zaklad je ze marek je vyborny bubenik, to ich drzi pokope.....mozno ze kedysi nezvykli hrat dobre ale teraz hraju super....dokonca aj vokaly im slapu celkom pekne
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #22 kedy: 23. Jún , 2007, 17:16:48 »

odkedy odisiel koso,tak su cele horkyze slize o ... ehm ... peniazoch.
ked uz k tomu bubenikovi...
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #23 kedy: 23. Jún , 2007, 17:50:39 »

BrokenWings: a to si si vycucal z prsta?

moj nazor: slize su o peniazoch do tej miery do akej miery je to ich zamestnanie, teda to cim sa zivia. A ta miera je uplne zdrava a neovplyvnuje ich hudbu. Ale chalanov to aj bohovsky bavi a to je vidiet aj na tom ze idu dopredu (samozrejme v ramci urcitych hranic), mnohym skalnym fandom sa napriklad posledny album nepaci a odvolavaju sa na "stare" slize. A na kazdom koncerte idu naplno
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 23. Jún , 2007, 17:57:13 »

ale dobre, nebudeme tu filozofovat.
Ja mam ako jednu z mala slovenskych kapiel Slize rad, mam rad ich humor, texty a na koncerte hrali tiez super. Zabavali ludi, ludia ich zrali. Na masters of rock 2006 mali horkyze slize pocas bieleho dna vacsie publikum ako domaci Arakain o osmej vecer.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #25 kedy: 23. Jún , 2007, 18:04:21 »

brokenwings: no ved v poriadku...jasne ze sa ti to nemusi pacit....ale kazda dobra kapela musi prejst nejakym vyvojom...a to nesuvisi s peniazmi...slize boli popularne aj predtym aj teraz...no sak to je jedno

iMBUS:ehm no sak zas az tak prudko sa tu nefilozofovalo Žmurk hh slize prechcali arakain? ha ha ha
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #26 kedy: 23. Jún , 2007, 18:17:27 »

ale dobre, nebudeme tu filozofovat.
Ja mam ako jednu z mala slovenskych kapiel Slize rad, mam rad ich humor, texty a na koncerte hrali tiez super. Zabavali ludi, ludia ich zrali. Na masters of rock 2006 mali horkyze slize pocas bieleho dna vacsie publikum ako domaci Arakain o osmej vecer.

To bol zas argument za vsetky drobne. Žmurk Tokio Hotel by mali publikum este vacsie.  Na zdravie!
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 23. Jún , 2007, 18:20:10 »

na MORe? :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 23. Jún , 2007, 22:03:46 »

Broken, to je fakt že slíže začali byť komerčnejšou záležitosťou ako keď začínali. Možno prvé cca 3 albá boli o niečo lepšie. Od niekoho som počul už dávno že Kukovi dochádzali nápady na texty-hudbu tak mali dlhšie prestávky. Možno začal menej húliť  Beeee
Na slížoch som vyrastal (nie na jedle :) ), pamätám si ako predávali svoje demáče keď nemali vydaný žiaden album. Boli to pesničky nahraté na kazetách za cca stofku. Je to nejaký piatok dozadu. Zaujimavé je, že bol o demáče záujem. Na slížoch sa mi páči to, že sa presadili viacmenej sami svojou tvorbou, bolo to niečo nové s originálnymi textami. Nepotrebovali k tomu myslím žiadnych extra magorov ktorí by ich tlačili do médií, púšťali donemoty v rádiách ako niektoré momentálne frčiace komerčné sračky.
Osobne si myslím že najlepšia pesnička od Slížov je Kapusta, ešte s takým starým nábehom na začiatku na bicích.
Tuším starého bubenníka vymenili kôli tomu že nestíhal, skúšavali vtedy na kúpalisku, jeho fogo bol tuším majiteľ kupka.
Niektoré texty zaváňajú genialitou a myslím že je to fakt na nich postavené, na vtipnosti muziky. Viď skladba....vidím tunel a v ňom svetlo....Fero zváral šestku plech.. :) ....Gitarista tvrdil že Kuko čítal nejakú knihu v tom období o klinickej smrti  ha ha ha  ...blázen :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #29 kedy: 23. Jún , 2007, 22:29:28 »

Hori ti mastal!  ha ha ha
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.126 sekund, 22 otázok.