Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
14. Máj , 2024, 12:27:11
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jam tracks -- nahrajte si vlastne gitarove stopy a zverejnite!  (Prečítané 100117 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #435 kedy: 07. August , 2007, 11:05:51 »

presne..sudim, ze ked sa vies nahrat, pojde ti aj naladit sa;)

vidis dobry napad... nejaku si zozeniem a nabuduce si pred nahravanim naladim instrument Žmurk
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #436 kedy: 10. August , 2007, 10:42:26 »

reuploadujem dalsie backtracky, kedze raz tu uz boli, je to vo formate RM, a velkost cca 65MB

http://www.sendspace.com/file/g98tct

... good luck  Bravooo
Zaznamenané

... all life is future to past ...
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #437 kedy: 13. August , 2007, 08:40:09 »

som mal dlho odložený progrockerov jamtrack, a čera som do neho vypotel totok:

* progrocker_jamtrack_opossum.mp3 (2820.96 KB - stiahnuté 167 krát.)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #438 kedy: 13. August , 2007, 09:59:35 »

Aj ja tu mam na ten isty kratku starsiu impro. Bohuzial kvalita nahravky je priserna. Inak Rasto, to je hrane na Tvojom Pearle :) a s pedalom English Muffn.

* impro.mp3 (2790.31 KB - stiahnuté 181 krát.)
« Posledná zmena: 13. August , 2007, 10:00:06 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #439 kedy: 14. August , 2007, 07:37:10 »

progrocker - kua, hráš tam ako starý Blekmúr a Pejdž dohromady. Páči sa mi to, samozrejme až na ten otrasný zvuk. Ale to silné blúzové cítenie v duchu 70.rokov, to zbožňujem :) Aj ja som to stel tak rozbehnúť, ale som robel chybä :) Tak som to zahral tak katapulťácky.
A teraz mosíš vychváliť ty mňa, hehehe
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #440 kedy: 14. August , 2007, 10:01:09 »

progrocker - kua, hráš tam ako starý Blekmúr a Pejdž dohromady. Páči sa mi to, samozrejme až na ten otrasný zvuk. Ale to silné blúzové cítenie v duchu 70.rokov, to zbožňujem :) Aj ja som to stel tak rozbehnúť, ale som robel chybä :) Tak som to zahral tak katapulťácky.
A teraz mosíš vychváliť ty mňa, hehehe

No ja som to nahral iba tak, ze som si to pustil a do toho hral, cize nie je to zmixovane ale priamo cez "kvalitnu" headset supravu, takze preto to ma zvuk aky ma. Nechcelo sa mi s tym viac babrat, kym nemam poriadny mikrofon. Na tej Tvojej ukazke mi trosku nesedi zvuk gitary (moc uhladeny a nejaky umely) a mohol si sa tam viac rozbehnut miestami :).
« Posledná zmena: 14. August , 2007, 10:04:10 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #441 kedy: 14. August , 2007, 12:26:50 »

progrocker - no, ja som zvolil taký zvuk zámerne, lebo na tej ukážke je taký škreklavý zvuk a keby som dal ostrejší, tak by sa to bilo a bolo to nečitateľné. Mne sa inak môj zvuk páči, taký klasický stredový zo 70.rokov, ja som až teraz začal používať aj takéto zvuky, predtým som používal ostrejšie...Inak, je to hrané na lampovom aparáte ADA clasic...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #442 kedy: 14. August , 2007, 12:36:56 »

Ten jamtrack bol hrany na Marshall JCM800 a Gibson LP Studio. Mas tam aj nejaky reverb nie? Na akej gitare si to hral?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #443 kedy: 14. August , 2007, 12:56:32 »

gitara squaer showmaster (neviem, ako sa to píše), 1 humbucker a dva single, nahrávané cez linku priamo do PC. Tá ADA má výstup buď do komba alebo do PC a je tam na výstupe do PC ešte prepínač, ktorý simuluje reproboxy, buď single alebo array (akože sústavu reproboxov) - aspoň ja som to tak pochopil z manuálu :) Toto je nahrávané single, zvuk je taký "chudobnejší", viac pripomína 70.roky...Array má "silnejší" zvuk a ostrejší...
Reverb som dal softvérovo v prvom sóle TC Nativ, v druhom som dal delay.

Ja som najprv myslel, že tú ukážku si odniekal stiahol. To si hral ty alebo vaša kapela, či ako?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #444 kedy: 14. August , 2007, 13:04:53 »

Ja som najprv myslel, že tú ukážku si odniekal stiahol. To si hral ty alebo vaša kapela, či ako?

Stiahol, tusim z Les Paul fora. Len tam typek pisal na com to bolo hrane. Vlastne to tam tusim bolo ako kvazi hotova vec, ale podla mna sa do toho da celkom prijemne zahrat, je to jednoducha skladbicka.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #445 kedy: 14. August , 2007, 13:15:34 »

ano, hrá sa do toho dobre. Ak máš ešte niečo v podobnom duchu, tak zverejni. Takéto "stariny" milujem  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #446 kedy: 14. August , 2007, 16:49:38 »

... Inak Rasto, to je hrane na Tvojom Pearle :)

No vidis bracho - palisandrovy hmatnik, 498cka HB, 9iny struny, a jaky zvuk  Som frajer Som frajer Som frajer
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #447 kedy: 14. August , 2007, 23:10:31 »

No vidis bracho - palisandrovy hmatnik, 498cka HB, 9iny struny, a jaky zvuk  Som frajer Som frajer Som frajer

Dik. Cmuk chlapci Bol tam ale este v ceste ten English Muffn, co je skvely pedal co mi spravi z Hiwatta spolu s attenuatorom Plexinu az JCM800.
« Posledná zmena: 14. August , 2007, 23:12:13 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #448 kedy: 17. August , 2007, 17:11:06 »

dneska som sa priserne nudil, tak som vyhrabal jeden stary jamtrack... podklad sa mi velmi pacil tak som si povedal ze donho nieco nahram a poriadne som do toho naprznil... Ja som čert.. viem ze vysledok je hrozostrasny ale ked som sa s tym uz sral tak to sem hodim... len by ma zaujimalo co vravite na zvuk... cesta: Fender Stratocaster - Hot Head - Behringer VintagerAC108...  Popiskujem si

* olcubobluuz.mp3 (1068.6 KB - stiahnuté 168 krát.)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #449 kedy: 17. August , 2007, 17:31:44 »

len by ma zaujimalo co vravite na zvuk... cesta: Fender Stratocaster - Hot Head - Behringer VintagerAC108...  Popiskujem si

Prepac, ale ten zvuk je otrasny, akoby si hral cez najstrasnejsi fuzz, aky si viem predstavit Bleee. Vyhod ten Behringer von oknom...
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 22 otázok.