Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
16. Máj , 2024, 19:05:27
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BOSS GT-8 (poradte kedy a co kupit)  (Prečítané 14334 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rudy
Hosť
« Odpoveď #75 kedy: 10. Máj , 2007, 13:53:46 »

ok, zabite ma ze som urazil ROLAND....vsetkym majitelom sa ospravedlnujem
Asi nezabijeme. Ešte ma napadol Andy Powell,Mick Taylor a gitarista Linkin Park /nviem ako sa vola/-všetci JC 120. Je sice pravda,že JC 120 sa "vymyka" z produkcie Rolandu,ale je to hodne použivany amp. Tie ostatne.....radšej pomlčim.
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #76 kedy: 10. Máj , 2007, 14:44:43 »

ok, zabite ma ze som urazil ROLAND....vsetkym majitelom sa ospravedlnujem
Asi nezabijeme. Ešte ma napadol Andy Powell,Mick Taylor a gitarista Linkin Park /nviem ako sa vola/-všetci JC 120. Je sice pravda,že JC 120 sa "vymyka" z produkcie Rolandu,ale je to hodne použivany amp. Tie ostatne.....radšej pomlčim.

Treba vsak uviest ze sa pouziva najcastejsie popri inom aprate vylucne ako aparat na ciste zvuky !
Gitaristov co hraju len a vylucne na JC 120 je pomenej.
« Posledná zmena: 10. Máj , 2007, 14:45:21 od mr. redwine » Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
vesper
nováčik
*
Príspevkov: 15



« Odpoveď #77 kedy: 30. August , 2007, 21:54:47 »

Ja mám tiež tento podlahový multiefekt a ked som na ňnom hral prvé dni tak som len hubu otváral keď som našiel dalsie a dalsie veci čo to dokáže. Je pravda že skreslenia sa nemôžu porovnávať s tými s celolampových aparátov ale na mosfety podľa mňa v pohode majú. A to nehovorím o modulačných efektoch ktoré súna poriadne vysokej úrovni. Neuveriteľne veľa možností či už s FXami alebo s loopom. Jediné slabšie miesto vidím vo wah zvuku ktorý ako to obvykle býva na týchto efektoch je trochu pozadu za zvyškom efektu čo však nie je problém pretože si kľudne každý do toho môže zapojiť čo chce. Ked si k tomu zaobstarám nejaký vhodný koniec tak to bude priam božské.  :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 22 otázok.