Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. Máj , 2024, 22:30:23
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hodina Gitary  (Prečítané 2767 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« kedy: 22. Január , 2008, 12:29:03 »

Ahoj, raz ked som zacinal aj ja na gitare nemal som vela hudobnikov okolo seba kto by ma to naucil tak som sa musel niejako naucit sam (kazdy kto tak zacinal vie ake to je tazke). Aj napriek tomu ze som zatial neni bohviejaky gitarista som sa rozhodol urobit stranku pre zaciatocnikov. Kde su niejake tie akordy a tak. Stranka co mam nieje este zverejnena uplne pretoze nechcem aby sa zacinajuci gitaristi ucili zle.

Chcel som ci by sa nenasli niejaky ludia (skusenejsi gitaristi) ktory by pomohli. Ta stranka by patrila ktomuto foru.

http://hodina-gitary.xf.cz/uvod.html

Ale ak je to spatny navrh kludne mozete lock  Zdravíčko
« Posledná zmena: 22. Január , 2008, 12:51:28 od Martinlm » Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 22. Január , 2008, 12:59:11 »

Opravil som ti link, nema zmysel davat ho do code, iba sa potom neda klikat.

Spracoval si to super, vela obrazkov a videi. Tie videa mi sice nesli.

Prebehol som to len zbezne a celkom som nepochopil tu poslednu fintu, ze "drzanie barre ukazovakom a malickom".

Tu je na to link: http://hodina-gitary.xf.cz/vyuka/finty/finty.html

Ja si to neviem predstavit tak nieco hrat a ani v tom nevidim vyznam. Dali by sa tak hrat silove akordy, tie rockove, ja ich tak niekedy hravam, ale ukazovakom drzim jednu strunu a malickom druhu, nic viac. Dali by sa tak hrat akordy s cistou kvartou, ale celkovo mi to pride neprakticke. Tie ja hram ako klasicke barre, len tu kvartu chytim prostrednikom.

Celkovo nemam pocit, ze toto su veci, ktore by bolo treba pri hrani nejako zvlast riesit, nejake specialne typy chytania akordov a pod. Radsej tam rozpracuj zaklady harmonie Žmurk

Zaznamenané

RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« Odpoveď #2 kedy: 22. Január , 2008, 13:18:55 »

No myslel som to tak ze ten malicek mozes hodit na niejaku inu strunu tak ako to robil hendrix.

No stranka by sa mohla este velmi dobre rozpracovat ale sam do toho nejdem. Fakt by som potreboval pomoc ak by sa mala rozvijat dalej.

Stranka vlastne nieje ani spojazdnena pretoze pokial za hodina-gitary.xf.cz nedas /uvod.html tak ti ju neotvori.

Ja som tam dal to co som sa naucil sam. Nemam ziadnych muzikantov okolo, ucim sa pomaly 4 roky a nemam este ani kapelu. A to uz viem celkom aj niejake hendrixovky :/ skoda no. Handlova zije vacsinou hiphopom.
« Posledná zmena: 22. Január , 2008, 13:28:43 od RiZz0 » Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
zakky
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 22. Január , 2008, 13:31:00 »

ta navigacia na stranke je katastrofalna
Zaznamenané
lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #4 kedy: 22. Január , 2008, 13:33:09 »

Mozno by bolo dobre urobit to ako wiki, potom by tam mohol dopisovat hocikto (s kontom), ako na wikipedii.
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
GHS
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 22. Január , 2008, 13:35:14 »

ta navigacia na stranke je katastrofalna

 Zdravíčko Asi by si mal spravit nieco ty aby sme vsetci vedeli ako sa to robit ma ...
Zaznamenané
RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« Odpoveď #6 kedy: 22. Január , 2008, 13:38:37 »

ta navigacia na stranke je katastrofalna
No jo ale nato ze som elektrikar je ta stranka na urovni si myslim  Zdravíčko
Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
zakky
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 22. Január , 2008, 13:57:01 »

Stranka je inak vcelku fajn, ta navigacia je uplne zla- je tam hlavne menu ktore potom zmizne, a objavi sa tam menu nejakej pod kategorie, co tam vobec nieje znazornene. nieje jasne ako sa presne pohybovat a podobne.....neber to v zlom ale to menu je proste spravene zle.

Zdravíčko Asi by si mal spravit nieco ty aby sme vsetci vedeli ako sa to robit ma ...

napriklad.
http://www-304.ibm.com/jct03004c/businesscenter/smb/uk/en/

 ako team sme robili ibm stranky pre cele anglicko, irsko a benelux pre small an medium business IBM
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 22. Január , 2008, 13:59:35 »

http://www.lidlmusic.sk/?id=223 - toto poznas? Je to online verzia kniznej verzie, zatial v PDF
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« Odpoveď #9 kedy: 22. Január , 2008, 14:07:34 »

Stranka je inak vcelku fajn, ta navigacia je uplne zla- je tam hlavne menu ktore potom zmizne, a objavi sa tam menu nejakej pod kategorie, co tam vobec nieje znazornene. nieje jasne ako sa presne pohybovat a podobne.....neber to v zlom ale to menu je proste spravene zle.

napriklad.
http://www-304.ibm.com/jct03004c/businesscenter/smb/uk/en/

 ako team sme robili ibm stranky pre cele anglicko, irsko a benelux pre small an medium business IBM

No tak to je ine ked mas nato skolu. Ja som si stiahol template z jednej stranky a tu som prerabal v jednom programe. Pretoze o HTML kode neviem takmer nic. Tak som si musel niejako pomoct nech to trosku vypada.
« Posledná zmena: 22. Január , 2008, 14:08:37 od RiZz0 » Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 23 otázok.