Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Máj , 2024, 18:23:25
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: footswitch & LED-ky  (Prečítané 7456 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #30 kedy: 18. Február , 2006, 00:31:06 »

a ako sa to prosimta volalo, lebo ja som do mojho homemade mxr distortion + pouzil nejaky stary komunisticky switch, :-( samozrejme umelohmotny, bol som to zhanat v obchode (radioblaster? alebo ako sa to..) ale pri vsetkej decentnosti som predavacovy nedokazal vysvetlit co vlastne chcem..
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #31 kedy: 27. Február , 2006, 22:24:31 »

:unsure: prosim, please, mohli by ste niekto kto ma doma nejaky footswitch (najlepsie standardny Marshall jednotlacitkovy alebo nejaky jednotlacitkovy ibanez) checknut ake to ma rozmery, z kolkych plechov (a ako tvarovanych) je spravene sasi, resp. okotovat to a nejak preniest do pochopitelnej podoby napr. pomocou jednoducheho nakresu v MS Paint... :woohoo:  bol by som velmi vdacny, potrebujem to totiz dat uz zajtra robit, aka je hrubka plechu apod. konstrukcne detaily by boli vhodne tiez, lebo nikde na nete som to nenasiel.. dik. Smútim  nemam doma k dispozicii ziaden ftswtch, tak si to neviem poriadne predstavit...
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 27. Február , 2006, 22:39:27 »

pocuj mne sa tu vala jeden footswitch Proel , za kilo pade povedzme je tvoj Žmurk
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #33 kedy: 27. Február , 2006, 23:20:25 »

imbus ma footswitch na predaj?oo,a to by siel aj na moje laney LC50II ?dalo by sa skusit?dalo by sa napr dorucit dako sanraalovi?sanraal by skusil so mnou,keby slo,berem..
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 28. Február , 2006, 08:36:41 »

podla mna pojde, zatial som to dal do dvoch roznych hlav a isiel tam aj tam
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #35 kedy: 28. Február , 2006, 17:01:17 »

jolan napísal:
Citácia
:unsure: prosim, please, mohli by ste niekto kto ma doma nejaky footswitch (najlepsie standardny Marshall jednotlacitkovy alebo nejaky jednotlacitkovy ibanez) checknut ake to ma rozmery, z kolkych plechov (a ako tvarovanych) je spravene sasi, resp. okotovat to a nejak preniest do pochopitelnej podoby napr. pomocou jednoducheho nakresu v MS Paint... :woohoo:  bol by som velmi vdacny, potrebujem to totiz dat uz zajtra robit, aka je hrubka plechu apod. konstrukcne detaily by boli vhodne tiez, lebo nikde na nete som to nenasiel.. dik. Smútim  nemam doma k dispozicii ziaden ftswtch, tak si to neviem poriadne predstavit...


Vsak to je uplne jedno Si píš!!! Kazdy footswitch, co som videl mal ine rozmery aj bol inac konstruovany - co riesis Huh!
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #36 kedy: 28. Február , 2006, 18:22:36 »

no dako uz zaimprovizujem, neska som totiz objednal Soundking footswitch a ked v nom poprepajam elektroniku a vymenim prepinac, tak mi to bude vyhovovat a nemusim sa trapit zbytocne s konstrukciou...
imbus: dik moc, ale postovne by nebolo tiez lacne, a to uz rovno idem kupit z obchodu vyssie spomenuty...
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.027 sekund, 21 otázok.