Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Máj , 2024, 19:17:19
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Multiefekt do 20  (Prečítané 4119 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« kedy: 25. Január , 2006, 11:14:06 »

Kamos by chcel kupit multak do 17-20 tisic, tak sa chcem na vas obratit ci nemate nieco vhodne, malo by to byt nieco na styl pinkfloydo, kedze ja moc nejsom zastanca mutliefektov, tak by som rad pocul vase nazory. Mne sa celkom pozdaval aj en Pituov Line 6...
Zaznamenané

metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #1 kedy: 25. Január , 2006, 11:47:24 »

kamarst si teraz kupil multiefekt vox.tam je vsetko naco si len spomenies.kvalita zvuku ako na cd.proste dokonaly studiovy efekt
Zaznamenané

I hate commercion
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #2 kedy: 25. Január , 2006, 11:48:41 »

nic v zlom,ale tu CD kvalitu by som chcel od multiefektu pocut. kolko ho vysiel?
Zaznamenané

o-yep sro
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #3 kedy: 25. Január , 2006, 11:49:23 »

http://shop.muziker.sk/Default.aspx?content=detail&nid=3&nparams=kod_id:5919

Naposledy upravil martinlm, : 25.01.2006 o 14:38
Zaznamenané

I hate commercion
sanraal
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 78


« Odpoveď #4 kedy: 25. Január , 2006, 12:14:37 »

Ja osobne som vlastnikom Boss GT-6. Mozem ho vcelku odporucit, dokaze to naozaj dost, i ked 90% z toho clovek nevyuzije. Ma to zopar celkom fajn simulacii preampov, kopec skreslovacich krabiciek a podobnych prkotin, EQ, kvakadlo, simulator repro, delaye, reverby, vsetko teda co treba :-) da sa na tom celkom slusne mastit uplne priamo do PA, alebo do kompu, sluchatok a tak. Na vsetko to poskytuje rozne mody, je to nehorazne variabilne a programovatelne, i ked sa to na prvy pohlad nemusi zdat. 99% predvolenych zvukov ktore su tam, su uplne nahovno ;-) ale ked sa s tym clovek pohra, urcite je schopny nastavit si nieco co mu pasuje. Zaujimavostou je, ze su tam vzdy predvolene simulovane moznosti, napriklad rozne simulacie preampov, od Marshalov, cez Peavey, Vox az po Mesa Boogie, z kazdeho poskytujuc rozne varianty, ale hlavne vzdy moznost na zaklade nejakeho preampu si nastavit vlastny custom preamp... takto to funguje u kazdej veci (krabicky, kvakadla, ...). Zaujimavost je aj napriklad moznost nastavit si lubovolny parameter na pedal, kludne to moze byt kvakadlo, volume pedal, alebo aj nejaky Gainopedal, alebo dokonca hoc aj sa tam da nastavit, aby to menilo dlzku delayu alebo jeho volume... proste hocico.

Hlavna vec je vsak to, ze je to velke, ale nerozbitne. Kludne po nom skacte kolko chcete prepinajte zvuky jemnym stlacenim prstu, alebo riadnou kopackou :-) vsetko funguje no problem Beeee

Odporucam vsak teraz zakupit novy Boss GT-7 :-) teraz vlajkova lod bossu :-)
Zaznamenané

Keep on rockin in the free world! :-D
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #5 kedy: 25. Január , 2006, 14:31:44 »

skus KORG AX1500G, ma celkom dobre hodnotenie na stranke Muzikeru, a aj dobru cenu 8300 Sk
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #6 kedy: 25. Január , 2006, 14:38:39 »

neviem ci firma lexicon este existuje a ci este vyraba multaky. ale na lexicony som pocul chvalu. teda aj nadavky, ale len v suvislosti s ich cenou.
Zaznamenané

o-yep sro
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 25. Január , 2006, 15:03:52 »

akoze, aby sme sa pochopili, ten kamos nechce nieco podobne zoomu na hranie doma, to je koli koncertom a tak, cize fakt nieco kvalitnejsie...
Zaznamenané

5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #8 kedy: 25. Január , 2006, 15:13:45 »

ak nepouziva tvrde skreslenia tak to vyzera na VOX. Ako pisal Jimmi, tvrde skreslenia to moc nevie, ale take polostavy su namakane.
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #9 kedy: 25. Január , 2006, 15:16:23 »

Ten Vox tonelab se som mal doma.Nepacili sa mi tvrde zvuky,ale polostavy a ciste uplne super!Kazdopadne v tejto cenovej hladine by som nevahal a kupil si ho.Nedavno si ho kupil kamos a pohral sa stym nejaky cas /cca mesiac/ odohral par koncertov a tak...a musim priznat,ze z toho dostal podstatne viac,nez sa podarilo mne....ale ja som to mal doma jeden den,takze mam len take \"prve dojmy\" tento efekt potrebuje cas na \"zoznamenie\".Osobne uz dlho davam od multiefektov ruky prec /presnejsie od preampu a ostatnych efektov v jednom a doporucujem to kazdemu/,ale ak by som si musel nejaky kupit,tak tento.
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 25. Január , 2006, 16:41:43 »

tvrde zvuky tam enmusia vobec byt, jak som pisal na zaciatku,ze typu Pink Floyd
Zaznamenané

Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 25. Január , 2006, 17:40:26 »

ja som tiez zastanca ToneLab Se ked multiefekt.. je pevny ma dve slapky lampu v sebe... meju ho v muzikeri chod skusit..  ja som ho skusal v nedelu.. bud toto alebo potom rack efekty teda procesor..
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #12 kedy: 26. Január , 2006, 00:30:06 »

mozno teraz zadrem somarinu..nemam prehlad kolko presne by vysiel rocktron expression (rack)..mozno by som skusil to pozriet..alebo daky hrany tcelectronic G-major..je fakt ze to nie je pod nohy Žmurk ale dokupit k tomu daky midi pedal od niekoho.podla mna to stoji za to skusit sa proste za tym aspon poobzerat...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #13 kedy: 26. Január , 2006, 13:07:14 »

pista58 napísal:
Citácia
neviem ci firma lexicon este existuje a ci este vyraba multaky. ale na lexicony som pocul chvalu. teda aj nadavky, ale len v suvislosti s ich cenou.


Lexicon existuje, ale robi studiove procesory, nie gitarove. Aspon ja som od nich gitarovy procesor nevidel.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #14 kedy: 26. Január , 2006, 13:46:26 »

aha,
viem ze gitarista z guano apes svojho casu lexicon pouzival...
henning rumenap:
Můj hlavní efekt je Lexicon MPX G2. Nedávno ho přestali vyrábět, protože byl příliš drahý. Teprve na poslední šňůře jsem se pustil pořádně do čtení manuálu. A byl jsem překvapen, co všechno tahle mašinka umí. Předtím jsem používal jen zlomek jejích funkcí. Jsou v ní opravdu tuny efektů. Já jsem dřív hodně hrával s krabičkami. Měl jsem asi takhle velký pedalboard (pro vaši představu, Henning měří k metru devadesát a ukázal tak třetinu rozpětí paží). Ale to je taková pruda, zvlášť při živém hraní. Každý druhý koncert se jedna z krabiček rozbije. Neustále musíš dbát na to, aby se nikde nerozpojovaly šňůry... A tak jsem se rozhodl přesedlat na něco pohodlnějšího a spolehlivějšího. Tenhle Lexicon používám úplně na všechno - jsou tam distortiony, delaye, bla blabla... fakt všechno. Nic dalšího nepotřebuji.\"

jak som tak ale guuglil.tak ono to fakt nieje standartny multak...
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 21 otázok.