Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
14. Máj , 2024, 06:07:09
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cim umyvat/lestit/cistit gitaru??  (Prečítané 18199 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« kedy: 23. Jún , 2005, 06:12:30 »

lebo moja je stale od prachu.kazdy den ju drhnem niecim inyym-pronto proti prachu,cilit,a aby sa viac leskla som pouzil nejaku hovadinu,na drevo, a s tym som ju mordoval.bola CISTUCKA,ale po 3 hodinach bolo na nej zasa kopa prachu. neviete o nejakom cistidle,ktore je v kazdej domacnosti?? ak nie tak napiste..CIM JU UMYVAT AJ TAK!! :hips:
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1 kedy: 23. Jún , 2005, 10:09:04 »

aj ja to tak robim,spolahlive.hlavne nie cifom a podobnymi vecami pretoze tie prasky(ajked akotak tekute) ten lak mozu doskrabat.
Zaznamenané

o-yep sro
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #2 kedy: 23. Jún , 2005, 10:12:59 »

Na tvojom mieste by som zobral vysavac a povysaval byt, ked sa u vas tak prasi. Obvykle to pomoze.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Matej
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236


« Odpoveď #3 kedy: 23. Jún , 2005, 14:21:15 »

ja ju necistim. Ked je na nej moc spiny nalepim na nu nalepku :rotfl
Zaznamenané
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #4 kedy: 23. Jún , 2005, 17:33:20 »

fuuu...upratovanie- :mad: ale inac-ja ju vzdy nastrikam okenou...ale mozno to bude tym,ze gitara je na molitane a opreta o skrynu. a...diky za rady :)) to je uz asi druhy krat,co som urobil temu a ""trosku sa odbocilo od temy"" aj ked sme teoreticky stale v teme... a nemozem ju okupat,lebo nevie plavat;)
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 24. Jún , 2005, 00:01:03 »

Ani ty nemusíš vedieť plávať, keď sa kúpeš vo vani. Žmurk
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 24. Jún , 2005, 22:41:03 »

ze opret gitaru o skrinu..az ma zdesila ta predstava....aaa ale k teme...predavaju v gitarovych obchodoch pripravky na cistenie gitary, hmatika, dokonca aj cisticka na struny existuje
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #7 kedy: 25. Jún , 2005, 00:18:15 »

jednoznacne Fast Fret
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
KoRnAk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 254


« Odpoveď #8 kedy: 26. Jún , 2005, 19:11:10 »

ja si ju davam do puzdra...:)
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 27. Jún , 2005, 08:26:30 »

naco cistite gitary? vnutorna strana sa sama ocisti oterom o tricko pri hrani. a vonkajsiu stranu staci raz za cas prebehnut handrickou... ale ak niekomu kvapaju sliny na gitaru z toho zvuku, tak ju musi ocistit... abo ked bu kvapne nieco ine.. ale taky zvuk si uz ani neviem predstavit... no, bohvie, mozno vy som aj ja okvapkal gitku, keby som hral na
...... teda basu, ne gitku
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
salahdin
nováčik
*
Príspevkov: 56



« Odpoveď #10 kedy: 22. Október , 2007, 19:58:43 »

Ja pouzivam pronto vosk na hmatnik iba, a celkom to pomaha...Mam palisander. Takze mozno to by som odporucal, ale tak proti prachu si ju skryvam do obalu...A inac normalne malicko mokrou handrickou prejdem po tele a potom hned suchou aby neboli cmuhy. Potom sa pekne ligoce a vtedy som spokojny a mozem ist spat :)
Inac su rozne pripravky v shopoch. Ale tak kusa drahe sa mi zdaju...Viem ze dunlop supravy su, myslim, ze okolo litra sa pohubuje cela suprava v muzikery...A viem ze aj napriklad fendre maju svoju znacku, na ktorej sa podielala nejaka firma na autolaky...lol. V kazdom pripade dost drahe sa mi to vsetko zda, ale tak mozno sa oplati investovat  :)
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 22. Október , 2007, 20:02:16 »

 ?§!.  jezis maria  ha ha ha
« Posledná zmena: 22. Október , 2007, 20:03:36 od brko » Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 22. Október , 2007, 21:42:50 »

Presne tak, ved toto nie je vobec punk. To je tak pre nejakych petrucciov, co si svoj mjuzikmen davaju do puzdra hned ako doutieraju struny handrickou. Nie je nad zasranu a ogrcanu lacnu kopiu elpecka. Epiphone, bo Greco.
Zaznamenané

Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 25. Október , 2007, 00:48:34 »

Ja pouzivam Planet Waves Micro-Fiber handricku, nie je nejaka draha a da sa preprat. Neni treba pouzivat ine pripravky, vsetka mastnota zmizne, pekne sa potom leskne a raz za cas ked je spinava kuludne sa da v rukach preprat s mydlom a potom je ako nova. Asi tak 300sk stoji, nepamatam. A na hmatnik pouzivam po vymene strun Dunlop 65 lemon oil. :)
Zaznamenané
vid
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 141


« Odpoveď #14 kedy: 25. Október , 2007, 01:08:54 »

uplne najlepsi su ti co si po sebe neutieraju struny a potom maju ten zeleny bordel na hmatniku :]

ja okrem toho davam (vecsinou, nie vzdy) do puzdra, a raz za cas prebehnem barzjakou handrou...
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.