Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
14. Máj , 2024, 23:08:19
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: killswitch  (Prečítané 13924 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 16. Máj , 2011, 14:04:11 »

uplne vazna otazka: naco ti je 24 na tretiu  gitar?    Bavím sa skvele
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 16. Máj , 2011, 14:04:42 »

A uplne vazna otazka? :) Naco ti to bude?


aby mohol zahrať Jordana :)

Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 16. Máj , 2011, 14:05:49 »

mam par miest v songoch kde to chcem vyuzit.. inak ten jordan je pekny priklad ako sa to da vkusne pouzit miesto jebania v solach
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 16. Máj , 2011, 14:11:53 »

uplne vazna otazka: naco ti je 24 na tretiu  gitar?    Bavím sa skvele

Mam par miest v songoch kde by som chcel vyuzit 24 na tretiu gitar :).


mam par miest v songoch kde to chcem vyuzit.. inak ten jordan je pekny priklad ako sa to da vkusne pouzit miesto jebania v solach

Asi mi nieco uslo alebo som uz ina generacia, dnes sa v solach aj jebe???  Fuuha zíram
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 16. Máj , 2011, 14:13:19 »

Mam par miest v songoch kde by som chcel vyuzit 24 na tretiu gitar :).


sry  Žmurk ale dosť blby argument  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 16. Máj , 2011, 14:13:44 od Duger » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #20 kedy: 16. Máj , 2011, 14:17:00 »

nee sak normalka.. pohodka :) chcem kissswitch lebo ho ma aj jozo z malinova a kerk hemid

dost podobna otazka ako napriklad naco je niekomu v gitare piezo, pripadne floyd rose, pripadne polohove znacky, pripadne naco je niekomu dvojkanalovy zosik ked hra len na skresleni atd atd.. je to len o vyuziti veci vsakze  :)
« Posledná zmena: 16. Máj , 2011, 14:21:07 od kaolko » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 16. Máj , 2011, 14:22:39 »

nee sak normalka.. pohodka :) chcem kissswitch lebo ho ma aj jozo z malinova a kerk hemid

dost podobna otazka ako napriklad naco je niekomu v gitare piezo, pripadne floyd rose, pripadne polohove znacky, pripadne naco je niekomu dvojkanalovy zosik ked hra len na skresleni atd atd.. je to len o vyuziti veci vsakze  :)

Ok, chapem, tesim sa na pekne pesniiicky s killswitchom, uplne vazne. Jordan je pecka, ale Buckethead je tiez dost blazon :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 16. Máj , 2011, 21:31:54 »

no dobre. a naco Ti to teda bude - teraz vazne  Žmurk
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 16. Máj , 2011, 21:34:26 »

no dobre. a naco Ti to teda bude - teraz vazne  Žmurk

mam par miest v songoch kde to chcem vyuzit.. inak ten jordan je pekny priklad ako sa to da vkusne pouzit miesto jebania v solach
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 16. Máj , 2011, 21:34:45 »

killswitch sluzi na prerusenie toku signalu Rasto.. na ten isty ucel by som ho rad vyuzil ja.. ak chces vediet konkretne tak v prvej pesnicke v 2:15 a potom v druhej pesnicke dvakrat po sebe.. vzdy pred refrenom nastupuje pasaz prva zacina v 1;38 a potom druha pasaz ide v tom istom songu v 2:47.. uz si len musis predstavit tu pesnicku a bude to vsetko ok.. ale nie chcem to na vysmazanie  
ak ma dnes este niekto chut na podivne otazky smerujuce na vyuzitie toho ci ineho, tak kludne sem s nimi.. zacina ma to aj bavit.. som vas asi vela zanedbaval poslednu dobu..

najlepsie by bolo keby sme vsetci hrali na lezpol s jednym snimacom do jednokanaloveho zosika s 1X12 bednou jednej vyroby bez efektov a najlepsie blues lebo akukolvek invenciu ci uz hudobnu alebo technicku nam vobec netreba :D
« Posledná zmena: 16. Máj , 2011, 21:49:56 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #25 kedy: 16. Máj , 2011, 22:15:29 »

ale ne teraz vazne.. chcem si ich tam dat 3.. jeden spredu jak je volume potak.. jeden zozadu a jeden zboku ako je jack od gitary.. aby ked ju akokolvek polozim na zem ci uz jednou alebo druhou stranou tak sa mi hned vypol zvuk a nesustal mi aparat.. pride mi to ako najrozumnejsie riesenie
Zaznamenané

bubucci
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 427



« Odpoveď #26 kedy: 16. Máj , 2011, 22:37:22 »

dobrá věc to je a já jsem si zvykl ho používat a navíc to byl ideální způsob, jak ucpat díru po volume potu  Som frajer
Zaznamenané

negibson, lacne napodobeniny, domorobo...
Duger
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 16. Máj , 2011, 22:43:02 »

ale ne teraz vazne.. chcem si ich tam dat 3.. jeden spredu jak je volume potak.. jeden zozadu a jeden zboku ako je jack od gitary.. aby ked ju akokolvek polozim na zem ci uz jednou alebo druhou stranou tak sa mi hned vypol zvuk a nesustal mi aparat.. pride mi to ako najrozumnejsie riesenie

sa priznaj že chceš hrať jak McKee s killswitchami  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 17. Máj , 2011, 07:42:48 »

ale ne teraz vazne.. chcem si ich tam dat 3.. jeden spredu jak je volume potak.. jeden zozadu a jeden zboku...
Dúfam, že ten zozadu bude tam, kde sa gitara opiera o telo... Bavím sa skvele

Tu máš desiatky tlačítiek od lacných po "antivandal" http://www.gme.sk/sk/elektronicke-soucastky/tlacidlove-spinace-do-panelu/170791903.html
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #29 kedy: 27. Máj , 2011, 08:52:08 »

ale ani jedno vhodne, vsetko su to plastaky..

hentie male su naozaj dost zle, nahocico...nedoporucujem asi na nic, iba naozaj jednoduche aplikacie, strasne to zakmitava.

Tieto:


sa zas strasne tazko mackaju, kaolko by mal pravu ruku o dost hrubsiu ako uz asi ma  Bavím sa skvele

tento:


som este neskusal, trosku lepsie ako ten prvy pripad. Mozno stoji za skusenie. Celkovo GM a SOS a podobne firmy nemaju vobec poriadne mechanicke prvky ako spinace a pod. Mozno skusi farnell ale to uz je tazoba
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 22 otázok.