Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
11. Máj , 2024, 22:44:19
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vysielačky ku gitare  (Prečítané 41589 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #45 kedy: 12. Apríl , 2012, 21:13:56 »

Uz ti to napisem len raz. Vsetky lacne  su zle.
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #46 kedy: 12. Apríl , 2012, 21:14:49 »

Jozko, aj baterky treba poradne, nebrat to doma z ovladaciek k telke.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #47 kedy: 12. Apríl , 2012, 21:16:34 »

Jozko, aj baterky treba poradne, nebrat to doma z ovladaciek k telke.
jaaaaaaj užsa radsej vypiiinam zajtra vyskusam a pozajtra napisem ci fungovala
Zaznamenané

pelikan
nováčik
*
Príspevkov: 35


« Odpoveď #48 kedy: 12. Apríl , 2012, 21:27:25 »

a mozem sa spytat (nie ze by som si ju chcel kupit tak namna nevybehnite!) preco je tato zla http://muziker.sk/bezdrotove-systemy/gitarove-nastrojove-sety/shure_etgd.html ked je aj diverzitna (vsetci ste sa zhodli ze diverzitne treba kupovat)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #49 kedy: 12. Apríl , 2012, 21:32:56 »

lebo od 100 ludi som pocul ze Line 6 je zla
a preco je zla?

ja som zase od nikoho co ju maju, okrem tuto joea, co pouziva baterky z ovladaciek, nepocul nic zle, na zahranicnych forach su na to same chvaly. tak by ma teda zaujimalo, ze co je na tom take zle? asi, ze nezerie signal jak ostatne klasicke vysielacky  ha ha ha
« Posledná zmena: 12. Apríl , 2012, 21:36:03 od styrioci » Zaznamenané
pelikan
nováčik
*
Príspevkov: 35


« Odpoveď #50 kedy: 12. Apríl , 2012, 21:37:21 »

3x kamarati ju maju a tiez nanu nevravia nic dobre..zo signalom maju problem (mozno natrafili na zle/chybne kusy)... A volal som do muzikeru kde maju byt "profesionali" a presne na tuto line 6 som sa pytal a oni hned ze NIE NIE!! tento shure je najlepsi a som im hovoril ze neni problem mi doplatit a onize nekupujte line 6 to su zle zle..a hlavne ze mi poradili shurku za 200e ktora je napicu...
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #51 kedy: 12. Apríl , 2012, 21:38:37 »

Asi to nikto nekupuje a line6 už nemali :D
Zaznamenané
pelikan
nováčik
*
Príspevkov: 35


« Odpoveď #52 kedy: 12. Apríl , 2012, 21:41:04 »

Asi to nikto nekupuje a line6 už nemali :D
Mam taky pocit ze si trafil klinec pohlave :D  Na zdravie!
Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #53 kedy: 12. Apríl , 2012, 21:43:49 »

http://muziker.sk/bezdrotove-systemy/komponenty/shure_slx14e.html


za 200 chod s frajerkou na veceru, za to vysielacka nebude.

TUto pouzivam uz vyse roka, je dobra, ziaden problem super prenos, baterky drzia cca 7 hodin.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 12. Apríl , 2012, 22:06:22 »

Velmi dobre som sa pobavil na debate :).

Ked som planoval kupit novu vysielacku (pouzival som dlho AKG WMS400), tak som najskor zvazoval AKG 4000 (profi UHF vysielacka), pripadne digitalnu DMS700 , ale obidve mi prisli trosku drahe na moje vyuzitie.
S velkymi obavami som si pozical z Mady na vyskusanie Line6 G90 a uz som ju nevratil :), je to uplne super vysielacka s ktorou som nikdy nemal problem (aj ked boli napriklad problemy s UHF vysielackami, ked ich ma na podiu tak 3 a viac hned je bordel v signaloch). S G90 som NIKDY nemal ziaden problem a nepocujem ani rozdiel vo zvuku medzi kablom a touto vysielackou.

Ty ale nechces radu, ty sa chces pochvalit ze: aha chalani idem si kupit popici Shure za 200 euro ...

A ked ti este prezradim ze s nastupom LTE mobilnych sieti sa s vysokou pravdepodobnostou stanu vsetky analogove UHF vysielacky nepouzitelne, kedze budu vysielat na rovnakych frekvenciach a tam ti uz nepomoze ani to ze bude diverzitna, tak co ?

Line6 a podobne digitalne vysielacky funguju na frekvencii 2.4 GHz a ak sa nemylim tak kazdy vysielac ma vlastny kryptovany kanal, takze by nemalo prichadzat k nejakemu zasadnemu ruseniu.
A mozno ze trepem, nevyznam sa do toho :)
Zaznamenané
pelikan
nováčik
*
Príspevkov: 35


« Odpoveď #55 kedy: 12. Apríl , 2012, 22:17:32 »

Dakujem aj tebe za radu. Cenim si ju..
Btw urcite to neni tak ako vravis ze sa chcem pochvalit.. v tychto vysielackach som uplny amater a potrebova som radu..Pisal som aj vyssie ze mozu byt drahsie v ponuke nejde mi o to ze chcem dat 200e a budem pan.. som si jednoducho myslel ze za 200e budu uz pouzitelne vysielacky ale ked nie tak nie.. tak si kupim drahsiu, len sa nanu chcem spolahnut-to je vsetko, neni ziadny problem  Žmurk
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #56 kedy: 12. Apríl , 2012, 22:21:34 »

Pozri, vyskusaj si to osobne, ak je to pre teba pouzitelne, tak si to kup.
Myslim si vsak ze to pravdepodobne budes o pol roka predavat a vysielacku za 200 euro nepredas ani za 50.
Mne prave ako najlepsia vysielacka za nie velmi vela penazi vysla prave Line6 G90, ak sa nemylim tak Line6 kupili firmu ktora sa zaoberala prave vyvojom a vyrobou wireless systemov ...
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 12. Apríl , 2012, 22:22:38 »

A tu je nejake info k tym frekvenciam :

http://www.akg.com/site/products/powerslave,id,1174,pid,1174,nodeid,2,_language,EN.html
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #58 kedy: 13. Apríl , 2012, 07:09:45 »

a preco je zla?

ja som zase od nikoho co ju maju, okrem tuto joea, co pouziva baterky z ovladaciek, nepocul nic zle, na zahranicnych forach su na to same chvaly. tak by ma teda zaujimalo, ze co je na tom take zle? asi, ze nezerie signal jak ostatne klasicke vysielacky  ha ha ha
TY SI STRASNA CIKULA V BRILOCH co mam napisat klamstvo mam ju a obcas vypadava baterky z ovladaca mas ty  v strede dutej lebky
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #59 kedy: 13. Apríl , 2012, 07:16:48 »

TY SI STRASNA CIKULA V BRILOCH co mam napisat klamstvo mam ju a obcas vypadava baterky z ovladaca mas ty  v strede dutej lebky

Toto ma zaujima, Joe, ktory model mas?
Vazne som s G90 nemal ziaden problem ...
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.097 sekund, 23 otázok.