Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Máj , 2024, 23:46:01
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kosicky zlaty poklad  (Prečítané 1337 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
hammetko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 282



« kedy: 05. Júl , 2009, 01:08:28 »

Zdravim, ma tu uz niekto nejake skusenosti ? Co a ako to chodi, a ze ci je vobec nejaka sanca ked sa tam nieco posle ? Žmurk
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 05. Júl , 2009, 02:12:26 »

Už som bol na Košickom zlatom poklade medzi 10 vybratými asi pred 7 rokmi. Hralo sa na halfplayback, treba mať podklad nahratý. A ja som v nejakom ošiali chcel predviesť s kapelou 4 sólové spevy naživo a oni nemali dosť mikrofónov na ich ozvučenie, jeden mikrofón nám musel dávať moderátor. Ani nás preto nevedeli poriadne nazvučiť do odposluchov. Vraveli mi, čo som tie spevy nedal do playbacku. No sakra, keď sú 4 hlasy skoro sólové a vedeli sme ich spievať výborne naživo, tak ich nebudem dávať do playbacku.

V tom roku to vyhral myslím Ďurica alebo niekto iný z východu. Väčšinou, mám pocit, to vyhrávali regionálne kapely odtiaľ. Aj preto sa mi tam už nechcelo hlásiť znova.
Zaznamenané

yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #2 kedy: 05. Júl , 2009, 10:04:07 »

Nasa byvala kapela sa tam zucastnila 2x. V roku 1992 sa hralo komplet nazivo...Ak si dobre pamatam, tak jedna skladba bola sutazna a dve boli sucastou programu, ktory sme odohrali. Podmienkou bol sovensky text sutaznej skladby. V tom roku sme skoncili na 2. mieste. V roku 1998 sa hralo iba po jednej skladbe a je pravda, ako hovori Pitu, ze sa to nahravalo vopred, takze spev isiel nazivo a podklad z playbacku. V roku 1998 sme Poklad vyhrali s tym, ze okrem samotnej ceny sme vyhrali postup na Bratislavsku lyru, ktoru medzxicasom zrusili Som frajer
Tazko povedat nieco k udajnemu vitazstvu regionalnych kapiel, podla mna to zalezalo hlavne na zlozeni poroty a ta bola vacsinou zozena inak, ako na regionalnom principe. V roku 1998, ked sme vyhrali, bol na cele poroty Henry Toth... Zdravíčko
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 05. Júl , 2009, 11:16:47 »

Urcite to treba vyskusat. Nasa kapela tento posledny rocnik skoncila druha... a urcite nesuhlasim s tym regionalnym charakterom, znova - prve skoncilo nejake dievca od Ziaru nad Hronom (Huh!) neviem presne... viem, ze nie z vychodu... a Robo Grigorov bol myslim predseda. A je tam celkom fajn atmoska, urcite fajn skusenost.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 05. Júl , 2009, 11:42:05 »

Tak je to fajn, predtým sme mali ten pocit. Určite je to fajn pre kapely, čo sa potrebujú rozbehnúť, dostať do éteru. Veď nič za to nedajú, len sa prihlásia s hotovou skladbou. Ceny sú síce malé, len vyhrávajúci má šancu niečo ďalej dosiahnuť, ale radšej niečo podniknúť, ako pre to nespraviť nič..
Zaznamenané

hammetko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 282



« Odpoveď #5 kedy: 06. Júl , 2009, 17:21:01 »

Vdaka za postrehy, a viete mi poradit co treba napisat vsetko? viem ze text pesnicky, ale asi aj nazov kapely, ale aj autora hudby a textu treba? thnx :) a staci tam jednu vec poslat, alebo ak mam dve, mozem obidve ?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 06. Júl , 2009, 17:23:51 »

http://www.rozhlas.sk/kzp/2008.html

načo je google?? Žmurk
Zaznamenané

hammetko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 282



« Odpoveď #7 kedy: 10. Júl , 2009, 18:09:56 »

Jasan, som to hned po tej mojej sprostej otazke nasiel Beeee
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 22 otázok.