Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
17. Máj , 2024, 01:43:55
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lacné Gibsony, ESP atd.  (Prečítané 9355 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #60 kedy: 03. September , 2009, 22:42:01 »


Lenze Sivcak tam nejebe loga ako su na origos musicman, ty chytrak.

tak tak...
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #61 kedy: 03. September , 2009, 22:44:54 »

a kto tu pise ze clovek co si to kupi sa ma tvarit ze ma original????moze mat len lepsi pocit s toho ze tam nema napisane po cinsky "kuracie sote"ale gibson...  Na zdravie!


Ked o tom kupujuci vie tak mi to je fuk, nech ma radost, ale su aj taki curaci, ktori ojebavaju takych ktori nerozoznaju orig. od fake a nechaju sa napalit. Presne to robil henten majstro. GIBSON STAND.  ?§!.  nejaky sa vzdy vybavi  ?§!.

No proste jebko.
« Posledná zmena: 03. September , 2009, 22:46:08 od MMM » Zaznamenané
br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #62 kedy: 03. September , 2009, 22:47:03 »

nie nechapem ako to myslis.. lebo ak by to malo byt porovnatelne, musel by si si kupit za 100 litrov nejake auto- staru hrcu vyrobenu v saigone, co ma motor 1.2, 3-valec co by vyzeral ako lamborghini a mal by znak lamborghini a porusoval by vsetky ochranne znamky  Zdravíčko ako.. myslim ,ze temusme uz aj tak vycerpali,poniektori uz zacali aj hranicu zapalovat ze reku bude kebap z noise-a ale nakoniec vsetko dobre dopadlo.. pre cinanov 1:0  Bavím sa skvele

myslel som to tak ze je to v porovnani z origosom ako hracka...ktora niekoho za tie kese potesi...
Zaznamenané
br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #63 kedy: 03. September , 2009, 22:49:43 »


Ked o tom kupujuci vie tak mi to je fuk, nech ma radost, ale su aj taki curaci, ktori ojebavaju takych ktori nerozoznaju orig. od fake a nechaju sa napalit. Presne to robil henten majstro. GIBSON STAND.  ?§!.  nejaky sa vzdy vybavi  ?§!.

No proste jebko.


ved presne tak som to myslel pokial to predava ako fake...ten kto to kupi vie do coho ide...pokial chce niekoho osrat tak je koko...  Na zdravie!
Zaznamenané
br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #64 kedy: 03. September , 2009, 22:53:07 »

ked na nieco niekto nema, tak nech si uvedomi, ze kazdy nemoze mat vsetko, tak to proste je


presne tak ked na to nema kupi si fake...
« Posledná zmena: 03. September , 2009, 22:53:27 od br4nik » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #65 kedy: 03. September , 2009, 23:17:38 »


Lenze Sivcak tam nejebe loga ako su na origos musicman, ty chytrak.

po prve, mohol by si si odpustit oslovenia typu "chytrak"
po druhe, sivcaka nepoznam len z webu, viem o com hovorim
po tretie, mozem ti poslat tonu fotiek jeho musicmanov s identickym logom musicman
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
MMM
Hosť
« Odpoveď #66 kedy: 03. September , 2009, 23:42:58 »

po prve, mohol by si si odpustit oslovenia typu "chytrak"
po druhe, sivcaka nepoznam len z webu, viem o com hovorim
po tretie, mozem ti poslat tonu fotiek jeho musicmanov s identickym logom musicman


Posli, porovnam, poucim sa.  No to nic nemeni na veci, ze to nepredava ako origos, kupujuceho neojebava.
« Posledná zmena: 03. September , 2009, 23:43:40 od MMM » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #67 kedy: 03. September , 2009, 23:53:37 »


Posli, porovnam, poucim sa.  No to nic nemeni na veci, ze to nepredava ako origos, kupujuceho neojebava.

Ti co tie nastroje videli asi mozu potvrdit, ze od orig daleko nemaju. Kazdopadne, Sivcak ich predaval s tym, ze kazdy jeden skusajuci / kupujuci vie, ze sa jedna o jeho vyrobu - tym padom je jasne, ze sa jedna o "Musicman like" sivcakovku a nie original

.. len som chcel povedat, ze na jednej strane s tebou suhlasim, no na druhej chlapika netreba za to ukrizovat. Dostal dost nalozene, snad si uvedomi, ze by sa to robit asi nemalo
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #68 kedy: 04. September , 2009, 00:30:38 »

Ti co tie nastroje videli asi mozu potvrdit, ze od orig daleko nemaju. Kazdopadne, Sivcak ich predaval s tym, ze kazdy jeden skusajuci / kupujuci vie, ze sa jedna o jeho vyrobu - tym padom je jasne, ze sa jedna o "Musicman like" sivcakovku a nie original

.. len som chcel povedat, ze na jednej strane s tebou suhlasim, no na druhej chlapika netreba za to ukrizovat. Dostal dost nalozene, snad si uvedomi, ze by sa to robit asi nemalo
je sice pravda, ze kupujuci co od p. Sivcaka kupuje jeho vyrobok je uzrozumeny s tym, ze to je "musicman like" ako si napisal, avsak pokial ten kupujuci sa rozhodne ho potom predat niekomu dalsiemu, tak uz ho moze ojebat ze to je pravy EB MusicMan a to uz by bol vlastne dalsi fake v obehu
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
MMM
Hosť
« Odpoveď #69 kedy: 04. September , 2009, 00:34:54 »

Myslim si ale, ze tam rozdiel urcite je, tie znacky nebudu identicke.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #70 kedy: 04. September , 2009, 00:37:55 »

Myslim si ale, ze tam rozdiel urcite je, tie znacky nebudu identicke.
to netusim, ale pokial su rozdiely minimalne, tak sa clovek, co nevie presne ake rozdiely hladat, moze lahko oklamat
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #71 kedy: 04. September , 2009, 07:44:46 »

Myslim si ale, ze tam rozdiel urcite je, tie znacky nebudu identicke.

to vies alebo si myslis/domnievas sa. sivcak uz mal pruser ked zhotovil identicku kopiu basy aj s logom istej nemenovanej nemeckej firmy.

ak sa bavime v rovine - vyrobil, lebo zakaznic tak chcel, okej. ale pred pravnikom to vobec neobstoji, to je hlavny problem. nikto netrvdi ze sivcak ma pristup cinskeho podvodnika, ale z pravneho hladiska dochadza k porusovaniu ochrany znacky. to dalej ze vedome predavanie falzifikatov, to uz je samozrejme vec iba cinana.
Zaznamenané

o-yep sro
udry
Hosť
« Odpoveď #72 kedy: 04. September , 2009, 07:57:52 »

Navrhujem,aby sme slov. gitararov už nechali tak,ved nemaju to chalani ľahke. Na zdravie! Ale tym činanom poradne "naložme." Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #73 kedy: 04. September , 2009, 10:38:20 »


presne tak ked na to nema kupi si fake...

to je iba tvoj subjektivny nazor.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #74 kedy: 04. September , 2009, 10:40:15 »

to je iba tvoj subjektivny nazor.
asi tak
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.094 sekund, 22 otázok.