Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
14. Máj , 2024, 16:49:47
Anketa
Otázka: páči sa vám portál gitarovej univerzity?
ANO - 43 (84.3%)
NIE - 8 (15.7%)
Celkovo hlasov: 49

Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: www.marianguitar.com  (Prečítané 26143 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 06. Apríl , 2011, 17:21:25 »

vyzera to dost dobre. drzim palce. je za tym ocividne vela prace.
To si vychytal :)
Este doplnim tu informaciu o slovakoch, aby to zase nebolo take čierne, pretože okrem programátora, ktory obetoval (a naďalej obetováva) svoj voľný čas mam na tom mojom projekte aj človeka, čo moju úbohú gramatiku a niekde aj štylistiku opravuje. Zatial sú tak upravené len niektoré kapitoly, ale aj tohto pána chcem vyzdvihnúť a poďakovať mu, diky madl (Marián Dluhy), za doterajšiu pomoc...
« Posledná zmena: 08. Apríl , 2011, 16:43:29 od marianguitar » Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 06. Apríl , 2011, 17:23:54 »

dobre chlapci tak robte uz vas nebudem vurusovat  Na zdravie!
musicman, ved sa hned neurážaj, napisal si svoj názor, ako to vidíš a my zase svoj. Je to ťažké, ale ide len o to, či s tým niekto chce alebo nechce niečo robiť (myslené vo všeobecnosti), takže nas tu neopúšťaj. Verím tomu, že každý, kto chce by vedel prispieť svojou trochou, hoci symbolickou... peace
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #32 kedy: 06. Apríl , 2011, 17:51:59 »

ta stranka je super.. to je pravda.. len netreba mat velke oci.. okrem toho ze my slovaci sme taki akych ste opisali tak ookrem toho mame pocit ze ked sme uz nieco horkotazko rozbehli ze to je prevratny napad na ktory vsade vo svete este len cakaju :)

myslim si ze musicman tym chcel len povedat ze pri ambiciach stylu - spravime to o par rokov v angline a nemcine sa treba zamysliet nad faktom takym ze vsade vo svete tieto portaly funguju uz roky rokuce a maju ovela ovela vacsi naskok co sa tyka mnozstva materialu.. a hlavne dobre povedal ze na to aby to malo zahranicnu uroven by tam bolo treba zapriahnut native speakera a nie ze dvaja chlapci to budu prekladat v slovnik.google.sk ..

to samozrejme dava zmysel.. lebo potom sa lahko stane ze na stranke bude pojem 'to si vychytal'a v preklade bude 'you've caught that up'  coz .. asi nebude uplne ok  Bavím sa skvele
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 06. Apríl , 2011, 17:55:36 »

ta stranka je super.. to je pravda.. len netreba mat velke oci.. okrem toho ze my slovaci sme taki akych ste opisali tak ookrem toho mame pocit ze ked sme uz nieco horkotazko rozbehli ze to je prevratny napad na ktory vsade vo svete este len cakaju :)

myslim si ze musicman tym chcel len povedat ze pri ambiciach stylu - spravime to o par rokov v angline a nemcine sa treba zamysliet nad faktom takym ze vsade vo svete tieto portaly funguju uz roky rokuce a maju ovela ovela vacsi naskok co sa tyka mnozstva materialu.. a hlavne dobre povedal ze na to aby to malo zahranicnu uroven by tam bolo treba zapriahnut native speakera a nie ze dvaja chlapci to budu prekladat v slovnik.google.sk ..

to samozrejme dava zmysel.. lebo potom sa lahko stane ze na stranke bude pojem 'to si vychytal'a v preklade bude 'you've caught that up'  coz .. asi nebude uplne ok  Bavím sa skvele
Ano jasne, nemam velke oci a reagoval som len na tu "rit sveta", co mi nestimuje. Zatial mame ambiciu riesit slovensko a cesku republiku, cize jazyky zrozumitelne (nebude to v cestine ale budu rozumiet)...
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #34 kedy: 06. Apríl , 2011, 18:56:11 »

smelo do toho ste na dobrej ceste :)
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #35 kedy: 06. Apríl , 2011, 19:00:21 »

smelo do toho ste na dobrej ceste :)
Veď ano, ale práve preto, ak by niekto vedel priložiť ruku k dielu, rád to privítam.
A viem si predstaviť spoluprácu mojej web stránky s portálom gitaristi.sk ako partnersky.
Je to na dohode a obojstrannej spolupráci...  Na zdravie!
« Posledná zmena: 06. Apríl , 2011, 19:02:37 od marianguitar » Zaznamenané

bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #36 kedy: 06. Apríl , 2011, 19:43:38 »



vyborne, ani neviem kde na tej stranke mam zacat, je tam toho dost  :)

Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #37 kedy: 06. Apríl , 2011, 20:19:08 »

 Velmi dobra praca Marian.Gratulujem a drzim palce v dalsej praci  Na zdravie!
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #38 kedy: 06. Apríl , 2011, 20:25:04 »

on len ide začinat  Bavím sa skvele   super Marian prajem vela  uspechov konečne niekto niečo robi a nekvaka len tak o aparatoch a kravinach Zdravíčko

ano joe ja idem zacinat preto hram a spievam picoviny typu pivo neblazni  Bavím sa skvele.

a este k tej stranke marian, je velmi pekne ze sa venujes niecomu takemu, ale vacsina z tych videi vyzne skor tragikomicky ako vazne, v neposlednom rade uz len kvoli tvojej technike, ktora je uz na pohlad zla a na pocuvanie este horsia, bez urazky. odhliadnuc od inych veci, ktore tu nebudem rozpytvavat.
« Posledná zmena: 06. Apríl , 2011, 20:40:31 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #39 kedy: 06. Apríl , 2011, 20:51:30 »

Veď ano, ale práve preto, ak by niekto vedel priložiť ruku k dielu, rád to privítam.
A viem si predstaviť spoluprácu mojej web stránky s portálom gitaristi.sk ako partnersky.
Je to na dohode a obojstrannej spolupráci...  Na zdravie!

Držím palce, Marián.  Som rád, že niekto netlácha len-tak do vetra /alebo do fóra  Bavím sa skvele/ ale sa aj snaží niečo užitočné robiť. Žmurk

Som za spoluprácu s našim portálom, môžeme o tom pokecať cez mail alebo pm. Napíš mi svoju predstavu, ja ti načrtnem moju a niečo vymyslíme. Žmurk
Cibo je šikovný chalan, pozdravujem.. :)

Všetko dobré..  Na zdravie!
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #40 kedy: 06. Apríl , 2011, 21:19:48 »


vyborne, ani neviem kde na tej stranke mam zacat, je tam toho dost  :)
No a prave preto by som chcel aby sa v najblizsej dobe vyriesil dobry vyhladavaci system. Cibo na tom uz pracuje...
« Posledná zmena: 09. Apríl , 2011, 08:20:18 od marianguitar » Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #41 kedy: 06. Apríl , 2011, 21:20:35 »

Velmi dobra praca Marian.Gratulujem a drzim palce v dalsej praci  Na zdravie!
Dakujem za uznanie, poteší... :)
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #42 kedy: 06. Apríl , 2011, 21:31:25 »

a este k tej stranke marian, je velmi pekne ze sa venujes niecomu takemu, ale vacsina z tych videi vyzne skor tragikomicky ako vazne, v neposlednom rade už len kvôli tvojej technike, ktora je uz na pohlad zla a na počúvanie ešte horšia, bez urazky. odhliadnuc od inych veci, ktore tu nebudem rozpytvavat.
No ja neviem aká je tvoja technika a možno by to bolo zaujimavé, ale to v tomto prípade nie je podstatné. Jedno konštruktivne slovo som od teba nepočul a tvoje pseudo-video vstupy na You Tube na moju adresu (nepriamo) o niečom svedčia (vysokovykonoveee... atd). A ani nemaš toľko chochmesu aby si sa k tomu priznal, ked sa dotazujem, smutné....
Nerobím zo seba žiadneho borca a super gitarového hráča, viem čo viem po technickej stránke a vedomosti a skúsenosti si dovolim tvrdiť že mam čo povedať začínajúcim gitaristom a že im to prinesie osoh.  Čo si ty urobil pre gitarovú verejnosť? Pochváľ sa, ak máš čím, to zoberiem a budem ťa uznávať...
« Posledná zmena: 08. Apríl , 2011, 16:46:11 od marianguitar » Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #43 kedy: 06. Apríl , 2011, 21:33:23 »

ano joe ja idem zacinat preto hram a spievam picoviny typu pivo neblazni  Bavím sa skvele.

a este k tej stranke marian, je velmi pekne ze sa venujes niecomu takemu, ale vacsina z tych videi vyzne skor tragikomicky ako vazne, v neposlednom rade uz len kvoli tvojej technike, ktora je uz na pohlad zla a na pocuvanie este horsia, bez urazky. odhliadnuc od inych veci, ktore tu nebudem rozpytvavat.
maš pravdu Bavím sa skvele ospraedlnujem sa ..ale to pivo a par podobnych boli zaaaaamerne urobene tak ako su...len nechapem čo to ma s Marianom spoločne ha ha ha
Marian si najlepšiii nenechaj sa odradit  Na zdravie!
« Posledná zmena: 07. Apríl , 2011, 06:50:20 od joe » Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #44 kedy: 06. Apríl , 2011, 21:35:15 »

Držím palce, Marián.  Som rád, že niekto netlácha len-tak do vetra /alebo do fóra  Bavím sa skvele/ ale sa aj snaží niečo užitočné robiť. Žmurk

Som za spoluprácu s našim portálom, môžeme o tom pokecať cez mail alebo pm. Napíš mi svoju predstavu, ja ti načrtnem moju a niečo vymyslíme. Žmurk
Cibo je šikovný chalan, pozdravujem.. :)

Všetko dobré..  Na zdravie!
Som špeciálne rad, že to takto píšeš zrovna ty. Ako som napísal. Nepasujem sa do role extra technickeho gitaristu (tých poznam viacero lepších - v zmysle že som videl a počul a že tí ludia nie su len technicky zdatný ale majú ucho a seriózne vedomosti o hudbe) a s tymi by som rad spolupracoval, aby moje veci potiahli ešte ďalej a portál aby bol komlexnejší a zo širším záberom...
« Posledná zmena: 08. Apríl , 2011, 16:47:16 od marianguitar » Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.251 sekund, 25 otázok.