Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. Máj , 2024, 12:35:33
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Test gitar Fender Telecaster  (Prečítané 48579 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #105 kedy: 29. September , 2008, 13:33:43 »

Len nahodou, tu je sound demo co som robil davno, pouzivam len Tele cez sim. Su tam BNB tricky co sa nedaju na inu gitaru:
« Posledná zmena: 29. September , 2008, 13:34:03 od jaywalker » Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #106 kedy: 29. September , 2008, 15:28:14 »

si to nepochopil fandovia prdia na teba aku mas gitaru tento problem rozoberaju len muzikanti a hlavne pasivni mutikologovia a špekulanti,ked hraju fotbalisti fodbal čo ta zaujima ake maju trenky a kopačky,??? Bavím sa skvele zaujima te len farba aj to minimalne..

a si myslis ze beckhamovi je jedno v akych vyjde kopackach? ten toho namudroval tiez dost len aby mu chcela vyfajcit kazda a ver ze tie mali jeho vinkle z 25 metrov tazko v pici.
Zaznamenané

o-yep sro
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #107 kedy: 29. September , 2008, 20:08:11 »

len tvrdenie,ludom je to jedno na čom hrame a hrame pre nich,ked sa ti pači takato gitara je to ok a ostatnych nazory maš v kozach že Fero?Huh!
neni to tak, ludia pocuju podla mna vela veci. urcite nie ze je to tele ale keby si nahral nejaky radiohead napr. na rg-ckovom cleane tak si to vsimnu ze to neni koser a bude sa to pacit menej ludom
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #108 kedy: 29. September , 2008, 20:19:33 »

neni to tak, ludia pocuju podla mna vela veci.
by si sa divil..bezny posluchac rozozna akurat cisty, skresleny a mozno este ze nejake haluze akoze efekty
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #109 kedy: 29. September , 2008, 20:23:56 »

to su veci co sa podialaju na celkovom pocite z toho. spolu ked sa to navrstvi tak je to kurwa rozdiel co z toho ide aj pre posluchaca... vela je takych pesniciek kde by si vymenil zvuk gitary, spev a je z toho uplne ina vec
Zaznamenané
Mlha
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 169



« Odpoveď #110 kedy: 29. September , 2008, 20:28:45 »

Súhlasím s paliim. Ľuďia ti vedia presne povedať, že toto sa mi páči viac ako to čosi mal predtým, alebo naopak. A to s časovým odstupom, žiadne porovnávačky "vedľa seba". To mám osobne zažité s mojou mamou a frajerkou a známymi...
Keď mi môj nahluchlý foter povedal, že tú mesu "konečne počuje" tak na tom niečo musí byť!  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 29. September , 2008, 20:30:56 od Mlha » Zaznamenané

Rock it!
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #111 kedy: 29. September , 2008, 20:32:50 »

neni to tak, ludia pocuju podla mna vela veci. urcite nie ze je to tele ale keby si nahral nejaky radiohead napr. na rg-ckovom cleane tak si to vsimnu ze to neni koser a bude sa to pacit menej ludom
nevšimnu a ani ty si to nevšimneš netrep,ja si nepamatam čo som na čom  nahral kolkokrat len tipujeme či to bol gibson alebo fender,toto je umelo vytvoreny problem a ludom je  ukradnuty a mne už tože
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #112 kedy: 29. September , 2008, 20:39:48 »

nevšimnu a ani ty si to nevšimneš netrep,ja si nepamatam čo som na čom  nahral kolkokrat len tipujeme či to bol gibson alebo fender,toto je umelo vytvoreny problem a ludom je  ukradnuty a mne už tože

no ty si pekne hluchy.
tuto odbornici rozoznaju aj utrety a zamasteny jack
strceny do gitary ze to hra uplne inak
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1005



« Odpoveď #113 kedy: 29. September , 2008, 20:40:30 »

tuto odbornici rozoznaju aj utrety a zamasteny jack
strceny do gitary ze to hra uplne inak

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #114 kedy: 29. September , 2008, 20:40:46 »

by si sa divil..bezny posluchac rozozna akurat cisty, skresleny a mozno este ze nejake haluze akoze efekty

presne
Zaznamenané

palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #115 kedy: 29. September , 2008, 20:42:35 »

bezny posluchac bravcoveho rakenroolu...
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #116 kedy: 29. September , 2008, 20:47:26 »

to su veci co sa podialaju na celkovom pocite z toho. spolu ked sa to navrstvi tak je to kurwa rozdiel co z toho ide aj pre posluchaca... vela je takych pesniciek kde by si vymenil zvuk gitary, spev a je z toho uplne ina vec
ale to je iny problem vymenit zvuk alebo hlas ,jak vymenit???zvuk možeš, hrača nie ani spevaka ako povedal Mman či kto, rozoznaš čisty a skresleny a ani to niekde nevieš aky to je
Zaznamenané

palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #117 kedy: 29. September , 2008, 20:51:48 »

ale to je iny problem vymenit zvuk alebo hlas ,jak vymenit???zvuk možeš, hrača nie ani spevaka ako povedal Mman či kto, rozoznaš čisty a skresleny a ani to niekde nevieš aky to je
no uplne OT.. ale podla mna je vela ludi posluchacov, co pocuvaju hlavne zvuk a ako to na nich vplyva, co to v nich vytvara.
maju fpici koncerty a podobne veci... pocuvaju ZVUK nahravky, celkovu atmosferu. a vedia si napr. dost vazit ked nieco znie vynimocne alebo tak. tazko to vysvetlit ale je dost takych ludi, to ale nejsu typy ludi co chodia na rockove koncerty po kazdej riti...
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #118 kedy: 29. September , 2008, 20:55:37 »

zvuk možeš, hrača nie ani spevaka ako povedal Mman či kto, rozoznaš čisty a skresleny a ani to niekde nevieš aky to je

davaj si tych maršalov tichsie Som frajer
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
udry
Hosť
« Odpoveď #119 kedy: 29. September , 2008, 21:02:44 »

Počuvam hlavne hudbu/skladbu a mam total na kardane,či to hra na Strat,Tele,LP alebo na ukulele. Aj tak 99 % fans ,keby nevideli,tak vedia gulove,na čom kto hra. Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.