Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. Máj , 2024, 14:06:36
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Peavey vs Vox hlavy  (Prečítané 11523 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 12. Máj , 2010, 14:21:59 »

je to rozdiel stylu 5150 vs. 6505, ci vacsi ?  :)

zvukovy rozdiel medzi 5150 a 6505 moc neni neviem kolkokrat to budem este vypisovat.. bavili sme sa stale o rozdieli 5150 vs 6505+  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele nakreslim vam asi chart alebo co..  rozdiel medzi mk3 a dc5 mi prisiel pomerne dost velky..
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 12. Máj , 2010, 16:04:37 »

tak s tym absolutne nesuhlasim ani nahodou ani kebyze mi das noz pod spunta a ukazes fotku Tori Black..  v skusobni mame VK a viem ako to hra.. a bugeru som pocul uz asi 5krat.. a urcite mi prisla na tie moderne veci ovela ovela viac..

Aj ja viem ako to hra. Treba na tom skreslenom kanaly stlacit to tlacitko boost Ja som čert.. a za tu cenu to hra luxusne (ale zase ty si bol schopny aj 6505+ hlavu predat, ze hra naprd...  Je to frajer). Urcite ak Dual stoji 2500 EUR, tak tam nie je 4nasobny rozdiel v kvalite soundu... a prave pri tychto lacnych hlavach by som isiel do novej kvoli zaruke.

Za 600 EUR jetu by som kupil Laney VH100, co som videl v inzercii.

PS: Ale aj tak povodca threadu nema bednu a to je dolezita sucast. Zaujimavo by asi dopadol test MB Recto s bednou 4x12 Peavey VK vs. Peavey VK s bednou 4x12 MB Recto.


Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
zakky
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 12. Máj , 2010, 16:13:57 »

no box spravi velmi vela minule ked som pozical box a  dal vettu do nejakeho crate 4x12 tak som mal chut to rovno cele zahodit a ist sa radsej najebat
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #18 kedy: 12. Máj , 2010, 16:16:32 »

podla mna box je rovnako dolezita sucast ako hlava... taky valveking s dobrym boxom je uz vcelku fajny zvuck  Na zdravie!
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #19 kedy: 12. Máj , 2010, 16:23:37 »

no neviem.. asi zavisi od vkusu ja som pocul parkrat napriklad DC5 a to je aparat asi v tej kategorii co sa bavime a aj tak by som radsej siahol po bugere.. ta DC5 je hroooznaaa pilka priam az neprijemna


ale tak povieme to asi tak ze: vezmi prachy.. chod si pokukat aj veci na inzerat aj nove do shopu a vyber si.. vyber ostava na tebe.. co sa ti paci to si kupis..  a prve co by som vymenil su kamarati co ti radia vox

karol to co si povedal. porovnavat bugeru s mesa boogie ?  :) si sa poblaznil
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #20 kedy: 12. Máj , 2010, 16:28:49 »

karol to co si povedal. porovnavat bugeru s mesa boogie ?  :) si sa poblaznil

mesa boogie ale ktoru.. nebudem fanatizovat jednu znacku len preto ze ma dve slova v nazve.. proste sa mi bugera 6262 a aj 6260 pacila viac nez DC5ka.. jednoduche ako facka..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #21 kedy: 12. Máj , 2010, 16:29:15 »

podla mna box je rovnako dolezita sucast ako hlava... taky valveking s dobrym boxom je uz vcelku fajny zvuck  Na zdravie!

presne tak.. dokonca by som povedal ze to robi vacsi rozdiel nez hlava ako taka..
Zaznamenané

tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 12. Máj , 2010, 16:30:18 »

podla mna box je rovnako dolezita sucast ako hlava... taky valveking s dobrym boxom je uz vcelku fajny zvuck  Na zdravie!

a aka by to teda bola? ten valveking sa mi celkom pozdava, kolko by k tomu stala nejaka "dobra" bedna? nech sa psychicky pripravim ze co mozem cakat, az budem dokupovat bednu.
duvod preco kupujem zvlast je vam dufam jasny, naraz tolko penazi nenaskrabem aby som kupil oboje, a naco mi bude bedna bez hlavy?  Bavím sa skvele
+ zatial by som to nemal kde skladovat, potreboval by som ju v prahe, no ale byvam na intraku...
 rozmyslame nad vlastnou skusobnou spolocne z nejakymi dalsimi kapelami, ale to su zatial len plany, realizacia zatial neni v dohladnej buducnosti
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #23 kedy: 12. Máj , 2010, 16:31:32 »

to je +/- individuálne... ale počítaj že cena bude dosť podobná cene hlavy...
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 12. Máj , 2010, 16:32:20 »

kebyze setrim prachy tak skusim zohnat marshall 1960

inak podla mna dobre boxy su mesa, orange a evh aspon z tych co som pocul
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #25 kedy: 12. Máj , 2010, 16:32:36 »

mesa boogie ale ktoru.. nebudem fanatizovat jednu znacku len preto ze ma dve slova v nazve.. proste sa mi bugera 6262 a aj 6260 pacila viac nez DC5ka.. jednoduche ako facka..

mne sa zatial kazda mesa velmi pacila. Ci tie staronove Fkove, alebo stare nomady, Dc cka, dual I; II ; III ,mark I-V co len chces  
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 12. Máj , 2010, 16:32:40 »

sa Ti tu teraz zacnu pretekat mozno ludia, ze ake vselijake dobre bedne poznaju, ale v skusobni s kapelou si vyborne zahras aj na Marshall 1936 2x12" za 300€, aj na podiu sa Ti bude spravat vdacne.
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #27 kedy: 12. Máj , 2010, 16:33:23 »

podla mna box je rovnako dolezita sucast ako hlava... taky valveking s dobrym boxom je uz vcelku fajny zvuck  Na zdravie!

to je ale uz stara, znama vec  :)
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #28 kedy: 12. Máj , 2010, 16:34:23 »

sa Ti tu teraz zacnu pretekat mozno ludia, ze ake vselijake dobre bedne poznaju, ale v skusobni s kapelou si vyborne zahras aj na Marshall 1936 2x12" za 300€, aj na podiu sa Ti bude spravat vdacne.

presne tak..  na podiu bude fajn aj to.. 
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #29 kedy: 12. Máj , 2010, 16:35:21 »

mne sa zatial kazda mesa velmi pacila. Ci tie staronove Fkove, alebo stare nomady, Dc cka, dual I; II ; III ,mark I-V co len chces  

teraz som si v rychlosti presiel nejake ukazky DC5 na youtube, ci si ten aparat s niecim nepletiem, a normalne som tam nasiel aj fakt pekne zvuky, tak jak si ten zosik aj pamatam :)
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 21 otázok.