Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
15. Máj , 2024, 01:53:03
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pagey - moje gitary  (Prečítané 10807 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Kimlo
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


comfortably numb


WWW
« Odpoveď #60 kedy: 09. December , 2008, 22:08:40 »

Ja to prezijem.  Beeee Žmurk

verím, že áno.
ale aby si u teba šplhol, tak vedz, že raz si aj ja kúpim staráho Gibsona... no pokial do do vtedy nebude už úplne nedostatkový tovar Žmurk

jo, a aby som nebol stale OT.
tak pagey by mohol dat nejaké ukážky z toho dvojkrkého SG.
Zaznamenané

Ibanez Blazer Custom
Epiphone LP Standard
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,71076.0.html
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #61 kedy: 09. December , 2008, 22:30:14 »

Dakujem musim neskromne priznat ze som na nu hrdy a ze krajsiu som este epiphone lespaul som este nevidel........a keby si este vedel akou nahodou sa ku mne dostala tak by si neveril ?§!.

pocuvam :)
Zaznamenané
Pagey
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 311


JIMMY PAGE


« Odpoveď #62 kedy: 10. December , 2008, 10:45:33 »

pocuvam :)

Este som nevedel hrat ani akord nic len som sa rozhodol ze zacnem hravat a chcel som taku ako ma Jimmy Page teda podobnu aby som zas nerozburil debatu medzi gibsnakmi Beeee....no a tu sa vtedy nedala zohnat resp nevedel som kde a kamos siel do prahy tak som povedal ze nech nieco nafoti a posle ja som vtedy nevedel co je to snimac alebo hmatnikove znacky alebo kobylka prosto nic on zaslal foto asi desat gitar same SX a podobne a ja som si len z obrazku cez dva vyklady vybral ako tuto nic ziadne skusanie ci kresba prosto nahoda ako Brno ....Tak mam pocit ze mi bola sudena Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
.nieklto tu hovoril ze su to bezne gitarki sak jasne ze su ale  neviem mozno som zaslepeny ale videl som uz viac epiphonov lespaul standard ale ziadny nemal taku kresbu......
 Na zdravie!   
Zaznamenané

Vsetko co ma viac ako 5 potakov je podozrive
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #63 kedy: 10. December , 2008, 10:48:29 »

...ale videl som uz viac epiphonov lespaul standard ale ziadny nemal taku kresbu......
 Na zdravie!   

je to iba dyha, vyskytuje sa casto.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #64 kedy: 10. December , 2008, 10:49:32 »

je to iba dyha, vyskytuje sa casto.

Sme my ale hadi, kazime radost majitelom Epi. No hanbím sa..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #65 kedy: 10. December , 2008, 10:49:50 »

Na GIBSON LP CUSTOM 1979 som mal tiež javorový krk a prvá séria GIBSON LP STUDIO v roku 1983 bola jaseňová... Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #66 kedy: 10. December , 2008, 10:51:02 »

Na GIBSON LP CUSTOM 1979 som mal tiež javorový krk

Mne tiez pribudne do stajne stary Gibson s javorovym krkom a P90 onedlho. Treba skusat nepoznane.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #67 kedy: 10. December , 2008, 10:51:59 »

Na GIBSON LP CUSTOM 1979 som mal tiež javorový krk a prvá séria GIBSON LP STUDIO v roku 1983 bola jaseňová... Na zdravie!

rec bola o jelsovom krku. a jasenove LP ? Brano - co ty na to ?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #68 kedy: 10. December , 2008, 10:55:00 »

a jasenove LP ? Brano - co ty na to ?

By si sa divil, ale niektore uplne prve Les Paul Junior boli z jasena. Ale fakt malicko kusov. Udajne nejake najlacnejsie modely SG I a II zo 70tych rokov boli z tiez zo vseliakych podivnosti, mimo ineho aj z jasena. Les Paul "The Paul" zas boli casto z orecha. Nemusi to hrat vyslovene zle, ale bude to hrat inak ako klasika.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #69 kedy: 10. December , 2008, 11:00:51 »

Orechový The Paul z roku 1979 som mal a hral lepšie ako veľa celomahagonových gitár
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #70 kedy: 10. December , 2008, 11:02:59 »

Orechový The Paul z roku 1979 som mal a hral lepšie ako veľa celomahagonových gitár

Ja som tiez na jednom hral. Hralo to na moje prekvapenie velmi tucne a hladko. Taka az jazzova a bluesova gitara.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #71 kedy: 10. December , 2008, 11:38:46 »

The Paul bol orechovy, to viem. len som sa divil nad tym jasenom.
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #72 kedy: 15. Február , 2009, 23:31:51 »

 waaaaaaaaaaaaw...hentaka dvojkrkova gitara bol vzdy moj sen..raz si to musim kupit Na zdravie!
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Pagey
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 311


JIMMY PAGE


« Odpoveď #73 kedy: 26. Február , 2009, 19:00:08 »

waaaaaaaaaaaaw...hentaka dvojkrkova gitara bol vzdy moj sen..raz si to musim kupit Na zdravie!

Som rad ze sa ti paci je skutocne krasna uz len pohlad na nu vzbudzuje uctu teraz na nu moc nehravam bo ma chytila Clapton - mania a mam pocit ze by som dal vsetky gitari za jedneho riadneho strata ale viem ze v jadre som Pageovec a ze mania prejde kazda okrem Pagea  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele ....uz ma takto raz drapol aj Hendrix ale to som este nehral na gitare  Zdravíčko
« Posledná zmena: 26. Február , 2009, 19:07:44 od Pagey » Zaznamenané

Vsetko co ma viac ako 5 potakov je podozrive
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.226 sekund, 22 otázok.