Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
14. Máj , 2024, 12:35:12
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako rychlo napredujete?  (Prečítané 4843 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Thoron
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


« kedy: 02. Jún , 2009, 17:04:02 »

Ako rychlo napredujete? Za aky cas ste boli schopny zahrat napriklad nieco ako Future world Od Helloween alebo Master od Metallicy?
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #1 kedy: 02. Jún , 2009, 17:09:12 »

master je prvá pesnička čo som sa (na)učil  Beeee Beeee ešte na španielke bez palmmutingov(nevedel som čo to je) a trošku spomalene som to dal za dva týždne.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Thoron
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


« Odpoveď #2 kedy: 02. Jún , 2009, 17:15:38 »

Myslel som skor basu...
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #3 kedy: 02. Jún , 2009, 17:34:06 »

to zalezi od talentu, od casu, od toho ci sa to ucis sam alebo bez ucitela...ja by som ta to naucil za den podla mojich podmienok Zdravíčko
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 02. Jún , 2009, 17:46:12 »

Zazracne lacrosseho ucebne metody Bavím sa skvele
Zaznamenané

Thoron
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


« Odpoveď #5 kedy: 02. Jún , 2009, 17:49:05 »

Jasne ze nie kazdy sa uci rovnako rychlo ale tak z hruba na roky sa to da odhanut nie? Ci su to 2 alebo 4 roky? Žmurk Ja hram necele dva roky na base ten Future world sa ucim asi rok aj pol a stale to nezahram...Ci mi to ide pomali alebo je to v norme by som chcel vediet...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 02. Jún , 2009, 17:50:16 »

Zazracne lacrosseho ucebne metody Bavím sa skvele

vsak ale ked to je podla jeho podmienok ?  Žmurk
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #7 kedy: 02. Jún , 2009, 17:54:26 »

asi takto..budes to cvicit podla guitar pro..a ked sa nenaucis stvrtku pesnicky do hodiny tak ti jebnem trstenicou po cicine...cudoval by si sa jak to funguje Beeee
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 02. Jún , 2009, 17:55:51 »

ten chalan tam hra original basu ako je v nahravke ? lebo beznu jednoduchu basu do tej skladby neni problem zahrat...

rok a pol sa s tym pasovat je teda dost dlho, je to jednoducha basa v zasade aj to co hra chalan... nieco robis zle alebo sa tomu venujes slabo

edit - ten Helloween som myslel, to dalsie sa mi uz nechce pozerat
« Posledná zmena: 02. Jún , 2009, 17:56:44 od rastis » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #9 kedy: 02. Jún , 2009, 17:57:49 »

kedze zakladne zvladnutie basy je jednoduchsie ako zakladne zvladnutie gitary v tychto songoch ... a kedze hras na base 2 roky a este stale to nevies, tak by som povedal, ze je nieco zle... podla mna na to jebes a teraz si chces byt len isti, ze ostatni co hraju 2 roky na to jebu tiez  Bavím sa skvele ale nie.. co konkretne ti robi problem? lebo vela ludi si mysli ze nieco nevie zahrat kvoli co ja viem zlej technike a pritom je to len preto, lebo si nepamataju co tam maju hrat..
Zaznamenané

Thoron
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


« Odpoveď #10 kedy: 02. Jún , 2009, 17:59:51 »

asi takto..budes to cvicit podla guitar pro..a ked sa nenaucis stvrtku pesnicky do hodiny tak ti jebnem trstenicou po cicine...cudoval by si sa jak to funguje Beeee

Nemyslel som len naucit sa pesnicku ale dostat sa na uroven taku aby si tu skladby zvladol...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 02. Jún , 2009, 18:01:31 »

vsak a cvicis na tu basu denne ? kolko cvicic denne ? a co presne cvicis ? ake veci ? ake cvicenia ?
Zaznamenané
Thoron
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


« Odpoveď #12 kedy: 02. Jún , 2009, 18:15:17 »

kedze zakladne zvladnutie basy je jednoduchsie ako zakladne zvladnutie gitary v tychto songoch ... a kedze hras na base 2 roky a este stale to nevies, tak by som povedal, ze je nieco zle... podla mna na to jebes a teraz si chces byt len isti, ze ostatni co hraju 2 roky na to jebu tiez  Bavím sa skvele ale nie.. co konkretne ti robi problem? lebo vela ludi si mysli ze nieco nevie zahrat kvoli co ja viem zlej technike a pritom je to len preto, lebo si nepamataju co tam maju hrat..

Tak je pravda ze nehram 4-5 hodin denne nemam tolko casu...A ani neomielam rok aj pol dookola len tuto skladbu snazim sa ucit aj ine...V podstate asi vacsinu tej skladby zvladnem ale robia mi problemy pasaze 1:32 a 2:38...Mozno cvicim zle mozno som antitalent neviem preto sa pytam. A rastys hra to presne ako v originaly.
Zaznamenané
Thoron
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


« Odpoveď #13 kedy: 02. Jún , 2009, 18:19:29 »

vsak a cvicis na tu basu denne ? kolko cvicic denne ? a co presne cvicis ? ake veci ? ake cvicenia ?

Snazim sa denne ale nie vzdy to vyda...Dakedy 1 dakedy 3 hodiny cez vikend aj 4 a cvicim na zaciatok rytmus pustim si metronom a brnkam rozne tempa len po jednej strune a potom uz iba skladby s guitar pro...Ten rytmus je u mna najvacsi kamen urazu vobec mi nejde takze aj to mi ubera cas aj chut obcas
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 02. Jún , 2009, 18:39:17 »

ten Future world sa ucim asi rok aj pol a stale to nezahram...
To je v pohode. Za 40 rokov sa naučiš cely koncertny program /20 skladieb/. Žmurk   A na dôchodku- "hurááá na turnééé". Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 22 otázok.