Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
09. Máj , 2024, 07:35:08
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Páni?Poradíte pri kúpe Notebooku?  (Prečítané 21239 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #15 kedy: 04. Jún , 2008, 19:58:12 »

srat na note book Bavím sa skvele
kup si poriadne kysne  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #16 kedy: 04. Jún , 2008, 20:18:36 »

srat na note book Bavím sa skvele
kup si poriadne kysne  Bavím sa skvele
jak sa hovori, "dobra" rada nad zlato... Pomoooc!
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 04. Jún , 2008, 23:18:09 »

vies jak sa vravi ? podla seba, sudim Teba  Popiskujem si

nejak sa Ťa to dotklo, asi som trafil klinec po hlavičke  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #18 kedy: 05. Jún , 2008, 13:45:41 »

nejak sa Ťa to dotklo, asi som trafil klinec po hlavičke  Bavím sa skvele

jebe ? to som nemyslel nejak urazene ha ha ha webku nemam, to tuna niekto iny ma z toho paranoje Bavím sa skvele
Zaznamenané

BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #19 kedy: 05. Jún , 2008, 20:43:12 »

A čo?
A čo?
Nemóžem?  ha ha ha
:)


Beriem predsa tento budúci týždeň objednávam,snáď.Teraz mám toho moc a nestíham sa s tým zaoberať.Ak ste študenti,Alza vám ešte nejaké  2-3 kilečká zhodí,bude na pajvo.

http://www.alza.sk/notebook-asus-x51l-ap005-d86931.htm
Zaznamenané
Gaťo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 219



« Odpoveď #20 kedy: 03. Júl , 2008, 20:24:30 »

necital som celu temu ale skus mrknut VBI notebooky. jedna sa o notasy nieco ako barebone u stolovych pc (kupujes kysnu s doskou, procak ramky disk mechaniky musis dokupit).. jediny rozdiel je len ten ze tam nemas vsade vycapenu znacku notasu a mas tam len to co ty chces nic viac nic menej.. ked som to prepocitaval a porovnaval s cenami ekvivalentneho notasa vyslo to ovela lacnejsie aj o 20-30 percent

www.notebooknamieru.sk
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #21 kedy: 12. Júl , 2008, 12:27:31 »

necital som celu temu ale skus mrknut VBI notebooky. jedna sa o notasy nieco ako barebone u stolovych pc (kupujes kysnu s doskou, procak ramky disk mechaniky musis dokupit).. jediny rozdiel je len ten ze tam nemas vsade vycapenu znacku notasu a mas tam len to co ty chces nic viac nic menej.. ked som to prepocitaval a porovnaval s cenami ekvivalentneho notasa vyslo to ovela lacnejsie aj o 20-30 percent

www.notebooknamieru.sk

No neviem,obdobná zostava ma by ma,tuším,takto vyšla drahšie...
« Posledná zmena: 12. Júl , 2008, 12:28:12 od BrokenWings » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #22 kedy: 12. Júl , 2008, 12:36:01 »

Ozaj,zvykli ste si na touch pad?

ja ani nie. iba ked robim nejake bezne uzivatelske veci, ktore netrvaju dlho. ale ked robim na tom nejaku pracu, tak picujem a preto pouzivam klasicku mys.
Zaznamenané

lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #23 kedy: 13. Júl , 2008, 14:18:10 »

jediny rozdiel je len ten ze tam nemas vsade vycapenu znacku notasu a mas tam len to co ty chces nic viac nic menej.. ked som to prepocitaval a porovnaval s cenami ekvivalentneho notasa vyslo to ovela lacnejsie aj o 20-30 percent

Tak to je bez urazky blbost. Rozdiel medzi notebookom a PC je v tom, ze notebook je na prenasanie. Ide o kvalitu tela nb, ako je navrhnute chladenie, power management. Uz sa mi podarilo nechtiac nb o vselico buchnut (ked som ho mal na chrbte)... Preco si myslis, ze thinkpad t61 je o tolko drahsi od r61 a to pri rovnakej konfiguracii? Dufam ze toto moje jemne naznacenie ze pri nb nejde len o konfiguraciu nemusim dopodrobna rozvadzat. Ked chces mat nb len na stole, tak je to jedno. Ale to si nemusis kupovat notebook.

A na touchpad som si nezvykol, nastastie mam trackpoint (nie, bohuzial nemam thinkpad), ten je imho 100x lepsi, clovek nemusi vytacat palec pri pisani a vobec, skoda ze ho nema viac notasov.
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #24 kedy: 21. Júl , 2008, 22:38:23 »

nič moc keď budú na teba hackery čumieť jak si honíš za kompom  Bavím sa skvele
nie je to trošku nepraktické honiť za kompom?.. a ako potom sleduješ ten display?..  ?§!.
Zaznamenané
Marek
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #25 kedy: 01. September , 2008, 08:08:24 »

ked notebook tak hp, asus, toshiba, mozno lenovo, a fujitsu...urcite nie acer ... ale na nahravanie...celkom sa mi pozdavalo http://www.line6.com/toneportux1/ ... je to fajn...ziadne opozdenie, ziadna zmena zvuku a podobne...ked sa s tym zabavis tak moze byt ako zo studia
Zaznamenané
Marek
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #26 kedy: 01. September , 2008, 10:48:34 »

ja tiez robim s pc...no acer nie hlavne kvoli tomu ze maju zly servis...a fujitsu..to by som nekupil lebo maju skaredy dizajn :D
Zaznamenané
Marek
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #27 kedy: 01. September , 2008, 10:57:10 »

no hej lenze ked to chcel za 14 tak to asi bude mierne nad rozpocet...keby som teraz kupoval notebook tak vyberiem toshibu alebo Zero ... snivajte s nami? to je ta relacia? :D
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 01. September , 2008, 10:59:19 »

ja tiez robim s pc...no acer nie hlavne kvoli tomu ze maju zly servis...a fujitsu..to by som nekupil lebo maju skaredy dizajn :D

Ano, acer ma servis v cechach a velmi zle sa s nim spolupracuje.
Zaznamenané
Marek
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #29 kedy: 01. September , 2008, 11:12:11 »

no co sa servisu tyka tak hp je na tom dobre ty maju servis takmer v kazdom vacsom meste a rychlo sa to vybavi..dell je na to uplne najlepsie..zavolate a do druheho dna pride servisak a opravi..pri notebooku by som pozeral aj na kvalitu case...niekomu to je jedno ale mne sa napr nepaci ked je strieborny notebook a tam kde su polozene ruky su po par mesiacoch vysuchane do biela...a viste by som sa uz n ebranil je to uz celkom v pohode...ale samozrejme to plati pri vykonnejsich notebookoch... jasne ked si niekto da vistu na giga ramky bez grafiky tak to bude pomale...pri viste by som dal 4 giga ramky to bude fajn..aj do buducnosti...pri xp max 3 ..ked sa da viac nefunguje spravne (napr nejde zvukovka)
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 22 otázok.