Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
15. Máj , 2024, 13:10:05
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: čo hovorite na tragediu na POHODE???  (Prečítané 18019 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #60 kedy: 21. Júl , 2009, 22:24:39 »

z O2 stanu som odisiel par minut pred jeho padom, siel som na Valihorov Workshop vo Fender stane ktory bol asi 150m od O2 a ktory mal tiez namale aby ho nesfuklo. Ked som pozrel z okienka stanu videl som len konstrukciu podia a okolo nej prazdno. Kym mi doslo co sa vlastne stalo som si zacal  uvedomovat kolko priatelov som tam mal.. Linky pretazene, nikto nevedel co sa deje. Sanitky, poziarnici, dobrovolnici, kto vedel pomahal.
POHODA je najlepsie organizovany festival na Slovensku, vdaka POHODE sme tu mali mnoho zahranicnych interpretov ktori by inac na Slovensko asi tazko prisli
Ked si predstavim, ze sa zabavam na koncerte a zrazu tma, vduchom letiace kovove tyce, nadomnou tazka plachta, okolo zraneni ludia - kamarati..
vysetrovanie urci vinnika a bude potrestany.  zomrel clovek, mnoho dalsich bolo zranených a 30 000 ludi ostalo sklamanych a smutnych.
kazde nestastie je suhra zlych nahod. Ten vietor nemal byt taky silny, ten stan to mal vydrzat, mal tam byt technik ktory mal dat pokyn na vyprazdnenie stanu pri silnom vetre..
sucitim s rodinou a priatelmi obete. dzim palce Misovi a pohode.
Zaznamenané

FALLGRAPP
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #61 kedy: 22. Júl , 2009, 00:00:20 »

zhodou okolnosti som tam bol aj ja...robili sme live stream pre portal metoo.sk, napr. aj ten link na Abusus, co bol v tejto teme :)

v case nestastia sme branili nas pracovny stan 6mx3m a mali sme na male aby sme nevzlietli ako na rogale. Cely festival prazilo slnko ako sialene a zrazu toto. Kolegovi, co sa bol pozriet na AMO, padla jedna kovova tyc na chrbat, no nastastie bol z toho mala zranenych, co nemuseli byt hospitalizovani.
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #62 kedy: 22. Júl , 2009, 07:12:49 »

vysetrovanie urci vinnika a bude potrestany.  

To by som si vobec nebol isty.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #63 kedy: 22. Júl , 2009, 07:26:34 »

Slovenská prax je taká,že sa to bude vyšetrovať do stratena...pekne sa to zamlží ako mnoho prípadov v minulosti  Nezahrávaj sa
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #64 kedy: 22. Júl , 2009, 07:47:18 »

"Skutok sa nestal"... ?§!.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #65 kedy: 22. Júl , 2009, 08:24:09 »

To by som si vobec nebol isty.

ani ja. doteraz este nikoho za nic nezavreli preco by mali zrovna teraz  :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
brano_
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90

Gibson, negibson, Jolana je Jolana. :)


« Odpoveď #66 kedy: 22. Júl , 2009, 09:52:14 »

Ináč otázka prečo by mali teraz je lepšia ako sa na prvý pohľad zdá, ale neviem či to už nie je trochu OT. Zmysel basy, teda nápravno-výchovného ústavu pôvodne je, aby niekoho napravil, teda aby niečo také nespravil znovu. Stavím sa , že nikto z tých čo boli okolo už podobnú blbosť nespraví. Takže to viac ostáva v rovine, aby boli uspokojení pozostalí okolo obetí. Úprimne nechcel by som byť technikom čo tam bol od toho stanu.

ani ja. doteraz este nikoho za nic nezavreli preco by mali zrovna teraz  :)
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #67 kedy: 22. Júl , 2009, 10:20:38 »

Ale mozno praveze zato niekoho zavru a spravia z toho exemplarny pripad. Samozrejme si niekto nemenovany vo vlade a v policajnom zbore pri tom pomasti brusko, ze aki su oni dobri...  Popiskujem si
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Mlha
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 169



« Odpoveď #68 kedy: 22. Júl , 2009, 10:28:39 »

Chcem vidieť jeden fest kde by prišla hentaká smršť a nikomu by sa nič nestalo Si píš!!!
Zaznamenané

Rock it!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #69 kedy: 22. Júl , 2009, 10:33:22 »

Chcem vidieť jeden fest kde by prišla hentaká smršť a nikomu by sa nič nestalo Si píš!!!

napriklad na Mojsejfeste by sa to nastalo  :)
Zaznamenané
javanne
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 227



« Odpoveď #70 kedy: 22. Júl , 2009, 10:38:18 »

Chcem vidieť jeden fest kde by prišla hentaká smršť a nikomu by sa nič nestalo Si píš!!!

azda barsaky fest, kde nie je takyto stan? vsak tu bol hlavny problem vietor, nie blesky, dazd ci krupy
Zaznamenané

Fender RK Tele / Paoletti Strats / Gibson VOS LPs -> Fryette Deliverance 60 -> custom cab w 2x12 Scumbacks speakers
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #71 kedy: 22. Júl , 2009, 10:38:56 »

napriklad na Mojsejfeste by sa to nastalo  :)

myslis ze sprosty a ozraty ma stastie a nic sa mu nikdy nestane ?  :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #72 kedy: 22. Júl , 2009, 10:42:01 »

napriklad na Mojsejfeste by sa to nastalo  :)
tak jasne, ked nejsu fanusikovia, tak by to mohlo spadnut na ucinkujuceho, a to by asi nikoho nesralo  Popiskujem si
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Mlha
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 169



« Odpoveď #73 kedy: 22. Júl , 2009, 10:48:55 »

azda barsaky fest, kde nie je takyto stan? vsak tu bol hlavny problem vietor, nie blesky, dazd ci krupy
V mnohých areáloch sú stromy atď... Menšie stany pod ktorými je posedenie sú snáď všade. Veď to je všetko len o náhode, čo ti môže padnúť na hlavu.
Zaznamenané

Rock it!
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.093 sekund, 23 otázok.