Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
15. Máj , 2024, 20:17:46
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Win 7 vs WinXP SP3  (Prečítané 4532 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #30 kedy: 23. Jún , 2011, 11:14:33 »

A to niekto povedal/napisal? :)
Aj ked IE 9 je celkom v pohode, ale mam nainstalovany aj FF5.

Skor ma pocit ze sa dost momentalne glorifikuje Apple a tiez to nie je zrovna dokonale :) (aj ked robia super produkty)

ja len aby nenapisal  Bavím sa skvele no nejdu tam napr css3 veci ( resp rozchodis to, ale problemy ) , ako som mal moznost vidiet, co na FF a opere a google chrome ide uplne v pohode
« Posledná zmena: 23. Jún , 2011, 11:14:59 od mario bross » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 23. Jún , 2011, 11:18:16 »

ja len aby nenapisal  Bavím sa skvele no nejdu tam napr css3 veci ( resp rozchodis to, ale problemy ) , ako som mal moznost vidiet, co na FF a opere a google chrome ide uplne v pohode
Prehladne porovnanie browserov a podpory CSS3
http://www.findmebyip.com/litmus/
« Posledná zmena: 23. Jún , 2011, 11:20:32 od Semish » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #32 kedy: 23. Jún , 2011, 14:10:43 »

Prehladne porovnanie browserov a podpory CSS3
http://www.findmebyip.com/litmus/

narazam konkretne na toto: http://css3pie.com/

ze to co maju ine prehliadace normalne integrovane, tak IE to nema/nemal
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 23. Jún , 2011, 15:15:10 »

narazam konkretne na toto: http://css3pie.com/

ze to co maju ine prehliadace normalne integrovane, tak IE to nema/nemal

Aj verzia 9 to nema? Mne to renderuje verzia 9 asi korektne :)
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #34 kedy: 24. Jún , 2011, 01:25:28 »

Co by sa pisalo ? :) Presne to iste ako doteraz : zostante na XP, je to skarede, blika to , nevyznam sa v tom, nejde tam ten skurveny soundmixer, blbnu mi craknute hry, Firefox poriadne nefunguje (kvoli skurvenemu Microsoftu :) ) a podobne :).
Proste bude sranda :).
sam si priznal, ze ten mixer je nestastny a neviem si predstavit vacsiu kritiku microsoftu z tvojich ust  Som frajer

osobne som momentalne na pomyselnej hranici, kedy ked ta win8 bude pokracovat v tomto jebnutom trende, naozaj skoncim na linuxe a na hry budem pouzivat nejaky na to urceny layer, pripadne virtualnu masinu.

banda v mrkvosofte si zrejme neuvedomuje, ze svojou snahou priblizit PC uplne kazdemu, totalne spomaluju tu spicu - za ktoru sa samozrejme nepovazujem - ide mi o to, ze keby tu nebola snaha spristupnit PC kazdemu debilovi, mozno by tym padom existoval tlak trochu na sebe pracovat, aby user bol viac nez opica klikajuca na pekne ikonky a zaroven by aj ten HW mohol byt vyuzivany ovela KURVAZE OVELA efektivnejsie.
« Posledná zmena: 24. Jún , 2011, 01:27:29 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #35 kedy: 24. Jún , 2011, 06:23:07 »

iggy: neviem z akeho dovodu beries seba ako reference usera. xp, 7 atd boli consumer systemy. ten tvoj nestastny pripad so sound mixerom je tvoje specifikum ak ten system "naokolo blizsie", co si popisoval, je efektivna praca, tak kua nechce vidiet ako pracujes s grafikou Beeee ako bezny user som nemal potrebu do soundmixeru sahat ani v xp ani v 7, popravde ani nemam sajn ako to poriadne vyzera a ked som chcel nieco "seriozne" s hudbou a zvukom robit, tak som si na to kupil prislusne zariadenie s 3rd party SW, ktory fungoval presne tak ako mal. a to je aj cela filozofia consumer systemov - ked chces pracovat so specifickymi vecami, kup si na to prislusny SW, tak to vzdy bolo a tak to vzdy aj bude

co sa tyka nastoleneho trendu vyvoja OS, tak sam dobre vies, ze ludia su stado. sproste, lenive stado, ktoremu je zatazko sa aj poskrabat na riti a preto je celkom pochopitelne, ze vzhladom na to, ze aj HW v smartphonoch je dostatocne vykonny, tak je snaha o zjednodusenie (co moze byt jednoduchsie a krajsie ako pekne, blikajuce, velke inony) a zjednotenie ovladania na PC, tabletoch, telefonoch. lebo ako sme uz spomenuli ludia su blbe stado a windows je windows a len jeden jediny a preto nech to kua vyzera na vsetkych platformach rovnako dpc aj s celym drbnutym microsoftom, lebo si kupim apple a ten ma pekne ikonky a vsetko.. Popiskujem si
« Posledná zmena: 24. Jún , 2011, 07:36:05 od styrioci » Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #36 kedy: 25. Jún , 2011, 12:48:43 »

styrioci: neberem sa rozhodne za referenciu, tak to myslene nebolo. skor priklad, to je lepsie slovo. co sa tyka toho mixeru, nesom jediny pripad, brblania na ten mixer je plny net a kludne ti odpinknem naspat - to ze ty si s tym mixerom nikdy nerobil, neznamena, ze ho nikto nepotrebuje a ze neni napicu. no a co sa tyka posledneho odstavca o tom, jak funguje vacsina userov - chapem to uplne. to ale neznamena, ze si obcas nepovzdychnem, ze to tak je napicu i ked viem, ze sa tym nic nezmeni. preto som napisal, ze vaham s tym linuzom... problem je , ze aj ja som lenivy  Bavím sa skvele

PS: aky system "naokolo blizsie", he? nechapem vobec..
« Posledná zmena: 25. Jún , 2011, 12:55:38 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #37 kedy: 25. Jún , 2011, 13:35:15 »

ja to mam doma rozdelene tak, ze na browsovanie a video, mp3, synchronizaciu ipodu mam linux, a na hranie hier a nahravanie windoze... Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #38 kedy: 25. Jún , 2011, 15:34:32 »

PS: aky system "naokolo blizsie", he? nechapem vobec..
to co si popisoval ako riesis svoje zapojenie a riesenie domaceho cvicenia, ked si prudil na ten soundmixer. mne uplne logicke a jednoduche pride nainstalovat si nejaky jednoduchy daw ako reaper, hodit si tam do jedneho tracku song, do druheho multak pichnuty do inputu alebo cistu gitaru a nahadzat tam vst-cka a neriesim ziaden soundmixer a neviem co  Popiskujem si ale to je jedno :)
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #39 kedy: 26. Jún , 2011, 01:11:03 »

jaj, tak ale ked uz som doma mal multak? zas to bolo urcite lepsie, nez onboard zvukovka, teraz idem kvoli tomu jednu asi kupovat a slo skor o to, ze aaaa, miliarda komplikacii za nulovym prinosom mojmu komfortu a ide o to stale, ale jo, neriesme to  Som frajer
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 22 otázok.