Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
07. Máj , 2024, 07:53:56
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ANDREJ ŠEBAN  (Prečítané 155714 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #135 kedy: 15. Máj , 2008, 21:07:32 »

zabi ma, ale ani za svet neviem prist na to ako to odtial stiahnut  ?§!.
je to podcast, cize vysvetlovat ti to nebudem, ale tu je navod: http://radiofm.sk/informacie/faq_o_podcastingu
Zaznamenané

FALLGRAPP
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #136 kedy: 15. Máj , 2008, 21:18:01 »

je to podcast, cize vysvetlovat ti to nebudem, ale tu je navod: http://radiofm.sk/informacie/faq_o_podcastingu

to som si samozrejme uz predtym cital... kecy o jednoduchom MP3 subore, ale nikde link. S podcastmi skusenost nemam, debilnejsie opisat to uz nemohli. A jednoduchie a praktickejsie by boli priame linky a nie taketo voloviny
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #137 kedy: 15. Máj , 2008, 21:50:58 »

to mi uz je len za chujovinu ten ich podcasting... stiahol som program, a ani za tu p**u som ho nevedel prinutit aby to stiahol.... ?§!.
nakoniec som z toho vydoloval priamy link a cez prehliadac stiahol...
pre tych co si to chcu vypocut, tu je priamy link http://www.radiofm.sk/onair/podcast/14052008balazhubinak.mp3
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #138 kedy: 15. Máj , 2008, 22:10:16 »

to mi uz je len za chujovinu ten ich podcasting... stiahol som program, a ani za tu p**u som ho nevedel prinutit aby to stiahol.... ?§!.
nakoniec som z toho vydoloval priamy link a cez prehliadac stiahol...
pre tych co si to chcu vypocut, tu je priamy link http://www.radiofm.sk/onair/podcast/14052008balazhubinak.mp3
Diky Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #139 kedy: 16. Máj , 2008, 00:21:09 »

to som si samozrejme uz predtym cital... kecy o jednoduchom MP3 subore, ale nikde link. S podcastmi skusenost nemam, debilnejsie opisat to uz nemohli. A jednoduchie a praktickejsie by boli priame linky a nie taketo voloviny
Ja som mal podobny problem. V Opere som videl link, vo Firefoxe nie.
Zaznamenané

palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #140 kedy: 16. Máj , 2008, 07:17:24 »

jee:) normalne winamp/media library a tam drbnes link na podcast zo stranky fm-ka na konkretnu relaciu. potom uz len refreshujes...

seban bol vyborny, inak to vraj neboli veci z noveho albumu ale cista improvizacia, niektore momenty fakt perfektne, paci sa mi co teraz robi..
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #141 kedy: 16. Máj , 2008, 07:40:32 »

seban bol vyborny, inak to vraj neboli veci z noveho albumu ale cista improvizacia, niektore momenty fakt perfektne, paci sa mi co teraz robi..
mne sa viac pacilo co robil kedysi..
Jeho prvy autorsky album Čo dom dal je u mňa doteraz neprekonaný, Bezvetrie tiež .. len potom už začal skĺzavať do niečoho čo robí teraz. Už sa pozerá na hudbu úplne inak ako kedysi..
Aj tak je to stale jeden z najlepsich hudobnikov v okolí a keby kdesi blizko hra, tak urcite idem pozriet..
Zaznamenané

FALLGRAPP
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #142 kedy: 16. Máj , 2008, 08:04:47 »

mne sa viac pacilo co robil kedysi..
Jeho prvy autorsky album Čo dom dal je u mňa doteraz neprekonaný, Bezvetrie tiež .. len potom už začal skĺzavať do niečoho čo robí teraz. Už sa pozerá na hudbu úplne inak ako kedysi..
Aj tak je to stale jeden z najlepsich hudobnikov v okolí a keby kdesi blizko hra, tak urcite idem pozriet..

to ano, mne to praveze vobec nevadi ze robi uplne nieco ine... pekne tam povedal ze uz nema chut ist na nijaky jazzovy koncert lebo po par momentoch vie o com to cele bude. to iste s "rockovymi" koncertami. ja stym dost suhlasim.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #143 kedy: 16. Máj , 2008, 09:11:39 »


to ano, mne to praveze vobec nevadi ze robi uplne nieco ine... pekne tam povedal ze uz nema chut ist na nijaky jazzovy koncert lebo po par momentoch vie o com to cele bude. to iste s "rockovymi" koncertami. ja stym dost suhlasim.
je to tak, preto roky nechodim tam kde sa vobec hra...stači že vyrabam hluk sam.... Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #144 kedy: 16. Máj , 2008, 09:15:09 »

ja som tam zaznamenal cosi o slovanskom citeni a melodike, ale asi len tak tarl do vetra, vsak palii Žmurk
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #145 kedy: 17. Máj , 2008, 09:58:24 »

ja som tam zaznamenal cosi o slovanskom citeni a melodike, ale asi len tak tarl do vetra, vsak palii Žmurk
:) hej? to ja zas nie... myslis to ze hra na fujare cez delay?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #146 kedy: 17. Máj , 2008, 10:47:56 »

:) hej? to ja zas nie... myslis to ze hra na fujare cez delay?

neviem, asi sa mi to zdalo, mas pravdu uz som ticho  No hanbím sa..
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #147 kedy: 12. Október , 2008, 11:10:24 »

Cafte,

Neviete nieco viac o jeho 80´kapelkach? Nevalaju sa doma nejake kazety? Treba to pustit von! O tzch Nervikoch tu uy tusim bola rec, ti 300 HR su pre mna novinka.

300 HR (Tristo hrmených, Pavol Habera – spev; A. Andrašovan – basgitara, M. Binder – klávesové nástroje; T. Krnáč – bicie)

Nervy (Marián Greksa – basgitara, spev; J. Bodlák – gitara, spev; Martin Ďurinda – gitara, spev; Ján Fabrický – bicie; Andrej Šeban – gitara, klávesové nástroje, spev)
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #148 kedy: 12. Október , 2008, 11:41:27 »

Ja mam napr. PPF, s Risom Mullerom.Myslim, ze tam hral aj Andrej, ci nie?
A mam dnes tazko zohnatelny album Co dom dal.
 Žmurk
Zaznamenané

MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #149 kedy: 12. Október , 2008, 14:10:21 »

Ja mam napr. PPF, s Risom Mullerom.Myslim, ze tam hral aj Andrej, ci nie?
A mam dnes tazko zohnatelny album Co dom dal.
 Žmurk
PPF je velmi svojsky album..  tusim tam boli v zostave Seban Muller Rosza Fratrik, ae nie som si na 100% isty.. moc ten album nepocuvam.. je to len taky ulet.. aj vznik je opradený "legendami" ..
Zaznamenané

FALLGRAPP
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 23 otázok.