Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
07. Máj , 2024, 15:08:28
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ANDREJ ŠEBAN  (Prečítané 155719 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #240 kedy: 14. Apríl , 2009, 22:56:54 »

...

Aký máte postoj k projektu a albumu Space Boys?

Space Boys je vyborna muzika a vtipny album...
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #241 kedy: 14. Apríl , 2009, 23:10:04 »

Mozno to tu niekto uz napisal, neviem, nezvladol som precitat cele toto sebanoforum, ale podla mna by mali osvedcene kombinacie ludi drzat spolu. Mne sa Andrej pacil s Mullerom a Muller s Andrejom, oddelene sa mi nepaci uz ani jeden.
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2009, 23:10:38 od Yaro » Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #242 kedy: 15. Apríl , 2009, 07:50:22 »


Aký máte postoj k projektu a albumu Space Boys?

velmi pekny album Na zdravie!

Mozno to tu niekto uz napisal, neviem, nezvladol som precitat cele toto sebanoforum, ale podla mna by mali osvedcene kombinacie ludi drzat spolu. Mne sa Andrej pacil s Mullerom a Muller s Andrejom, oddelene sa mi nepaci uz ani jeden.

niekedy je lepsie sa rozist v najlepsom Žmurk ale kazdopadne boli dobre tie spolocne albumy. Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #243 kedy: 16. Apríl , 2009, 14:22:51 »

Ide niekto dnes na koncert? Ja uz sa tesiiiiim.
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #244 kedy: 17. Apríl , 2009, 11:37:49 »

Space Boys je vyborna muzika a vtipny album...
Aj prevedenie nazivo bolo vyborne... Na zdravie!
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
samojed
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #245 kedy: 17. Apríl , 2009, 14:27:10 »

no, najprv niekomu v publiku zazvonil telefon, tak andrej prestal hrat a povedal " Volala mama, tato sa dobre vysral, treba to oznamit" ... myslim ze dal slusne a usmevne na javo publiku, aby si vypli mobily...
dalsia vec... zopar ludi (aj ja) ho fotografovalo... (ja ale tak viac menej nenapadne :) ) no a pocas pesnicky zacal spievat "dakujem ze ma fotite aj ked ste sa ma nepytali..." a prestal hrat... to bola jedna taka dost neprijemna situacia... ale chapem a respektujem, ze clovek sa mohol najprv spytat... ja som sa konkretne pytal len usporiadatela, ci bude problem s fotenim, a ten vravel ze nie. tak som si zo stola kde som sedel spravil asi 10 zaberov.... no potom som nefotil...

no a posledna, taka dost neprijemna situacia bola, ked andrej pustil jednu pesnicku na playback... ale bolo to sucastou show.. proste hrala skladba z albumu space boys (dom, perina...) a potom k tomu zacal andrej hrat na fujare... v tom sa jeden opity pan postavil a povedal dost nahlas ze "vyjebany playback" ... tak andrej prestal hrat a povedal: "bud ten pan opity pan odide, alebo it's over babies" ... tak ho usporiadatel poslal do prec (toho opiteho pana)...

potom uz koncert pokracoval v dobrej a uvolnenej nalade...
chapem andrejove reakcie... no nechapem publikum (podaktorych jedincov), ktori pridu na koncert, a zacnu tam na to pizzovat... ved kua ked ja idem na koncert, tak vzdy viem do coho idem, a respektujem umelca a nedavam mu na javo svoju nespokojnost... fakt nechapem takych ludi co za to daju peniaze, a potom to to tam opizzuju a nerespektuju umelcove a usporiadatelove poziadavky (ktore boli aj uvedene na vstupenke) aby sa spravali primerane a respektovali umelcove vystupenie a zbytocne nevyrusovali....

no myslim ze cely koncert skoncil velmi dobre, a ja som odchadzal s dobrym pocitom... a este aj autogram som dostal na DVD Chill Pill :)

Tak, a zopakovala sa situácia z koncertu z Košíc v apríli 2008, kde Andrej poprosil všetkých v publiku, aby si dali mobily čo najhlasnejšie (viete ako to myslel), no predsa sa len nejaký ten telefón ozval a Andrej potom zahlásil: "Mamka volá, že buchty sú už hotové, treba prísť chytro domov, aby nevychladli.". Vtedy do sály v GES-ku nevpúšťali ľudí s pohármi a fľaškami, lebo si to Andrej neželal, keďže to je potenciálny zdroj ruchov. Ja som to bezvýhradne rešpektoval o to viac, lebo Andrej hrá potichu a sám som na to alergický, keď mi kvôli nejakému "fajnšmekrovi" unikne čo len nota z vystúpenia. Jeho vystúpenia sú viac koncertami vážnej hudby než nejakými disko či death-fuck-masturbo-hell-hardcore-metalovými pičovinami a preto by sme sa na jeho koncertoch mali správať ako naozajstní poslucháči a nie otupovať zmysly chlastom a neustálym pozeraním sa do telefónu, či nam dakto nejakého smajlíka neposlal. Žmurk Predsa len, slovenskí poslucháči (česť výnimkám) sa nezaprú...
No a k tomu fotografovaniu - tuším, že podobizeň by sa nemala zaznamenávať bez súhlasu zanamenávaného, či nie?

Som rád, že Andrejko vyzdravel a že sa vydal na šnúru. Už tretíkrát som ho videl takto sólovo hrať, no a tuším že aj štvrtýkrát ho uvidím na tohoročnej Pohode. Bude tam, príďte, keď budete môcť :)
Tu sa pozrite ako bolo v Prešove, keď chcete. Celkom slušné videá. http://www.hudba.sk/spravy/2009-03-10-ked-jeden-clovek-rovna-sa-kapela-andrej-seban-v-christianii-reportaz-foto-video
« Posledná zmena: 17. Apríl , 2009, 14:36:29 od samojed » Zaznamenané

Kam by som chodil? Na dvor...
Roztancujem ja týmto publikum? Roztlieskam ja týmto publikum?
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #246 kedy: 22. Apríl , 2009, 09:51:39 »

Na akom aparate aktualne hral? Som v horach s biednym pripojenim od pomarancu a video pozriet nehrozi.
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #247 kedy: 22. Apríl , 2009, 09:57:56 »

on hrava na preampe HKetner do mixu a použiva na skreslenie nejaky octavfuzz alebo niečo take,plus lexicon hall a roland sintak nehovoriac o delaysamplerov od line6 Zdravíčko zaujimave že unho nik nerozobera zvuk a gitaru(hra na max fender a nikomu u nas tak žiadny fender neznie) čim to bude??žeby vdel hrat?? Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 22. Apríl , 2009, 09:59:31 od joe » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #248 kedy: 22. Apríl , 2009, 10:01:01 »

to bude nastavenim aparatu - vysky pol siestej, stredy tristvrte na sedem, basy poludnie, prezence neskory vecer  Som za vodou kámo
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #249 kedy: 22. Apríl , 2009, 10:03:05 »

to bude nastavenim aparatu - vysky pol siestej, stredy tristvrte na sedem, basy poludnie, prezence neskory vecer  Som za vodou kámo
už bežim si to zapisat aby som tak hral...a aku ma lampu v tom preampe lebo čadca hra napiču je nepoužitelna Bavím sa skvele a ten mexičan je určite custom shop prenho vyrobeny Bavím sa skvele Bavím sa skvele a ojebava že mexico
« Posledná zmena: 22. Apríl , 2009, 10:05:47 od joe » Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #250 kedy: 22. Apríl , 2009, 10:04:52 »

to bude nastavenim aparatu - vysky pol siestej, stredy tristvrte na sedem, basy poludnie, prezence neskory vecer  Som za vodou kámo
A volume po 22:00 hod. /nočny klud/ maximalne na 22hod. Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #251 kedy: 22. Apríl , 2009, 10:05:38 »

ten mexican hra preto tak, ze ma urcite vymenene snimace a pouziva struny ake pouziva. a este aj brnkatko ma urcite nejake specialne. jooj - a kabel nema za 200 korun, ale za 2000.
« Posledná zmena: 22. Apríl , 2009, 10:06:26 od rastis » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #252 kedy: 22. Apríl , 2009, 10:09:25 »

ten mexican hra preto tak, ze ma urcite vymenene snimace a pouziva struny ake pouziva. a este aj brnkatko ma urcite nejake specialne. jooj - a kabel nema za 200 korun, ale za 2000.
kedysi som mu predal plexi hlavu a pytam sa aky od poživa??on že načo ved to ma ked to osoliš ..strašne krasne mu to hralo ale bolo to moc hlasne tak to nepoužival..škoda že sem nechodi tu by sa podozvedal veci Bavím sa skvele
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #253 kedy: 22. Apríl , 2009, 10:10:34 »

Ale aj tak je zaujimave,že dlhe roky sa "drži" toho Kettnera. Pritom určite nie je prenho problem kupit /prip. dostat zadara na propagovanie/ daky zo sučasnych  "superaparatov".
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #254 kedy: 22. Apríl , 2009, 10:13:16 »

Ale aj tak je zaujimave,že dlhe roky sa "drži" toho Kettnera. Pritom určite nie je prenho problem kupit /prip. dostat zadara na propagovanie/ daky zo sučasnych  "superaparatov".
ma asi pol roka mesu kombo lonestar ale hrava na to len s kapelou,hlavne ho to nevzrušuje ako niektorych,lebo všetko mu hra dobre a njalepšie mu hralo v starom demikate cubečko60
Zaznamenané

Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.147 sekund, 23 otázok.