Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
14. Máj , 2024, 12:17:17
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: HLADAM ABC/PHASE IN-OUT/BUFFER/ BLENDER pre stereo gitaru  (Prečítané 1583 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Viktorino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 97



« kedy: 23. Január , 2016, 21:49:02 »

Nazdar chalani... vcera som si kupil ES-345 stereo gitaru a  zhanam niekoho kto by mi vyrobil ABCY switch.

Moja predstava (dufam, zrealizovatelna) by bola takato A - by bolo pridelene k bezdratovemu systemu na normalne gitary. B/C by bol stereo kanal a mal by moznost nohou prepinanatelneho fazovania a na zadnej casti pedalu by boli vypinatelne buffre zvlast pre kazdu stranu. Medzi stereo stranami by bol ovladatelny blend/mix aby som mal absolutne ovladanie signalu ktory prichadza z gitary.

Dokazal by mi niekto nieco taketo vyrobit ? Ak ano, velmi rad poskytnem dalsie informacie v sukromnej sprave. Penaze cakaju Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 23. Január , 2016, 21:49:50 od Viktorino » Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 24. Január , 2016, 10:06:18 »

...mal by moznost nohou prepinanatelneho fazovania... Medzi stereo stranami by bol ovladatelny blend/mix...

...vypinatelne buffre zvlast pre kazdu stranu...
To fázovanie a blend si neviem predstaviť pri vypnutých buffroch, musia byť naozaj vypínateľné?
Zaznamenané
Viktorino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 97



« Odpoveď #2 kedy: 24. Január , 2016, 11:31:03 »

To fázovanie a blend si neviem predstaviť pri vypnutých buffroch, musia byť naozaj vypínateľné?

Asi ani nie, ak mam byt uprimny... Len potrebujem fazovanie a blend pre miesane snimacov v strednej pozicii v zivej situacii... aj ked vacsinou by som to nevyuzival, bolo by fajn mat tu moznost.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.