Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
16. Máj , 2024, 10:31:47
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Slash  (Prečítané 130999 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #240 kedy: 15. Január , 2009, 10:04:51 »

4oči: Appetite for destruction vyšiel v roku 1987 a to už nejaké tie kluby dovtedy obišli...
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #241 kedy: 15. Január , 2009, 10:05:48 »

chalani, aby ste ma nechapali zle... ja mam slasha v podstate tiez rad a povazujeho za jedneho z naj modernych gitaristov, len sa mi nepaci styl debaty, ked niekto vyslovi iny nazor a niekto tu ma snahu sa vysovat, lebo si mysli, ze je nieco viac.
ale to si tiež myliš len ty že sa niekto vyvyšuje to je len nejaky mindrak
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #242 kedy: 15. Január , 2009, 10:13:08 »

4oci, ano.

Vzdy to tak bolo, ze pre ludi maju nazory niektorych inych ludi vacsiu vahu, nie?
Ty sa tiez vo svojom okoli skor priklonis k nazoru trebarz kamarata/otca/profesora/atd..., ktory sa do danej problematiky rozumie, nez k nazoru okoloiduceho.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #243 kedy: 15. Január , 2009, 10:13:59 »

Priemerny sa nestavaju ani v politike skratka nikde Zdravíčko

 Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #244 kedy: 15. Január , 2009, 10:14:22 »

4oči: Appetite for destruction vyšiel v roku 1987 a to už nejaké tie kluby dovtedy obišli...
.... predtym hral v kapele Road Crew spolu so Steve Adlerom. Potom sa spojili so Stradlinom a Axlom a od 1985 fungovali ako GnR.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #245 kedy: 15. Január , 2009, 10:15:00 »

RobG: daj este jeho datum narodenia  :) zije v modernej dobe, hra v modernej dobe, VR je moderna hudba = je svojim sposobom moderny gitarista. aj ked svojim prejavom je konzervativec.   Zdravíčko

pista: bavime sa stale o subjektivnom hodnoteni? pretoze podla mna je o tom debata. ja nikomu nic neberiem, ososbne uznavam kazdeho, kto dokaze zahrat na nastroji lepsie ako ja..cize kazdeho Bavím sa skvele len som sa svojim sposobom snazil zastat vlada hudeca, ked tu vyjadril svoj subjektivny nazor a par ludi ako vzdy sa zacalo donho navazat, vytrhat z kontextu a stavat ten nazor do roviny vseobecnej pravdy  Na zdravie!

Vzdy to tak bolo, ze pre ludi maju nazory niektorych inych ludi vacsiu vahu, nie?
Ty sa tiez vo svojom okoli skor priklonis k nazoru trebarz kamarata/otca/profesora/atd..., ktory sa do danej problematiky rozumie, nez k nazoru okoloiduceho.
ok, to je pravda, ale to este nikomu nedava pravo hodnotit nazor niekoho ineho ako menejhodnotny, len preto, ze nie je moj kamarat a nesedava so mnou v krcme, ci ano?
« Posledná zmena: 15. Január , 2009, 10:17:04 od styrioci » Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #246 kedy: 15. Január , 2009, 10:16:22 »

23.júl 1965 je jeho dátum narodenia, ešte niečo ?  Na zdravie!
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #247 kedy: 15. Január , 2009, 10:17:07 »

je napoly cernoch a je anglican s us obcianstvom  :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #248 kedy: 15. Január , 2009, 10:17:33 »

23.júl 1965 je jeho dátum narodenia, ešte niečo ?  Na zdravie!
vies aj cislo uctu? nech mu poslem 20eur, ze mi nahra solo a potom to sem hodim ako svoju ukazku  Bavím sa skvele
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #249 kedy: 15. Január , 2009, 10:18:52 »

Veď na tej foto vyzeráš ako Gary Moore, tak si nahraj sám  Na zdravie!
Dám Ti 20 EUR ak už nebudeš vypisovať nezmysly OK ?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #250 kedy: 15. Január , 2009, 10:20:11 »

Veď na tej foto vyzeráš ako Gary Moore, tak si nahraj sám  Na zdravie!
Dám Ti 20 EUR ak už nebudeš vypisovať nezmysly OK ?
aj ja tebe, tak sme si kvit a mame ist zaco na pivo Žmurk  Na zdravie!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #251 kedy: 15. Január , 2009, 10:22:03 »

pista: bavime sa stale o subjektivnom hodnoteni? pretoze podla mna je o tom debata. ja nikomu nic neberiem, ososbne uznavam kazdeho, kto dokaze zahrat na nastroji lepsie ako ja..cize kazdeho Bavím sa skvele len som sa svojim sposobom snazil zastat vlada hudeca, ked tu vyjadril svoj subjektivny nazor a par ludi ako vzdy sa zacalo donho navazat, vytrhat z kontextu a stavat ten nazor do roviny vseobecnej pravdy  Na zdravie!

okej, subjektivne idem poslat do riti svojho diplomoveho veduceho, lebo na iste veci nemame rovnaky nazor, ale fakt ze on je na tu oblast expert do uvahy brat nebudem a idem si za tym co som pocul v elektricke... ?§!. ?§!. ?§!. ?§!.

rozumny clovek hadam vie odhadnut hranice a formulaciu, kedy napise ze MNE SA NEPACI alebo to polozi vseobecne do VED ON VOBEC NENI DOBRY...
je to zamotane, zbytocne vysvetlovat. nechavam tak.
Zaznamenané

o-yep sro
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #252 kedy: 15. Január , 2009, 10:28:00 »

Popiskujem si
že Putin??? ako by si mohol byt taky silny keby si bo priemerny,neol by si premier
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #253 kedy: 15. Január , 2009, 10:28:32 »

Uz sa mi tu nechce opakovat, ale just. :)
Slash podla mna nie je v nicom originalny gitarista. Mal dost stastie, ze hral to co hral v dobe metalu a hokejkovych superstratov a prave to mu podla mna prinieslo slavu. Ze skratka zacal hrat classic rock, aky bol pred nim pred 15-20 rokmi, akurat ho hral na novsich Marshalloch (skuste si vypocut staru americku kapelu Cactus alebo James Gang s Joe Walshom -- to su Slashovia 70tych rokov, samotny Slash nezahral nikdy nic ine ani invencne v podstate). Podobnych gitaristov ako on bolo najma v 70tych rokoch kvanta. Ked si to spojime s uspechom GNR ako takych plus Slashov imidz "badboya", tak bol uspech zaruceny.
Ja si Slasha cenim najma preto, ze v dobe upistanych Ibanezov znovu masovo spopularizoval Gibson Les Paul.  Som frajer
« Posledná zmena: 15. Január , 2009, 10:29:47 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #254 kedy: 15. Január , 2009, 10:29:37 »

udry: tu mas zopar ukazok, podla mna zanrovo to sedi. Samozrejme, ide o ukazky roznych umelcov z roznych obdobi, davam to ako priklad. NIe kazdy je prave v "kurze" co ale neznamena, ze nie su ovela lepsi, ako ti, ktori v kurze su... Navyse z tychto ukazok je aj vidiet, resp. pocut, z coho taha Slash inspiraciu...
Paul Gilbert


Gary Moore skor metalove solo


Gary Moore bluesovejsie


Michael Schenker (UFO, MSG)


Urcite by sa dalo pokracovat, ale snad postaci.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 23 otázok.