Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
16. Máj , 2024, 22:17:23
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Slash  (Prečítané 131001 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
plichto
Hosť
« Odpoveď #135 kedy: 16. Apríl , 2007, 16:40:54 »

Navyse neznasam tie jeho tupe rockerske pozy

tak tie tupe rockerske pozy su praveze uplne najlepsie Na zdravie!
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #136 kedy: 18. Apríl , 2007, 20:03:17 »

Slasha pocuvam rad .Je to taky bluesrockovy gitarista .Jeho hra ma nasadenie a ked chce,dokaze sa velmi pekne pohrat s tonom a vytiahnut ho az niekde z riti . Ja som čert..
« Posledná zmena: 18. Apríl , 2007, 20:10:42 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #137 kedy: 18. Apríl , 2007, 20:23:02 »

...dokaze sa velmi pekne pohrat s tonom a vytiahnut ho az niekde z riti . Ja som čert..
boha to je prirovnanie  ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #138 kedy: 18. Apríl , 2007, 21:22:41 »

podla mna spravit z gnr komerciu sa da nazvat tiez umenie :D
Zaznamenané
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #139 kedy: 22. Jún , 2007, 23:12:27 »

ja som po dlhej dobre zacal pocuvat GNR a hlavne Slasha, a podla mna je necim zaujimavy, ale neviem cim..mozno len z nostalgie taram, ale tie jeho melodie v Dont Cry ci November Rain, ja neviem, proste super...Nic tazke, teda az tak, ale proste dobre a pasuje to tam. A teraz ma tesi, aspon ked vidim na music boxe Paradise city...Ozaj vsimli ste si tu podobnost refrenu s Desmodackymi hemeroidmi??  Beeee A na margo GNR, podla mna to bola dobra kapela a jedna z poslednych v 90 rokoch co aj nieco hrala, a pritom bola v podstate komercna.
Zaznamenané

peto1280
nováčik
*
Príspevkov: 56


« Odpoveď #140 kedy: 26. Jún , 2007, 21:48:47 »

caute slasha mam velmi rad za super napady a super feeling......
Niekto tu vravel ze na zivo hra dost zle ale to je slash a ked je naje... tak ale skuste si pozret toto
typujem ze dost ludi to vydelo....

Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #141 kedy: 26. Jún , 2007, 23:08:07 »

caute slasha mam velmi rad za super napady a super feeling......
Niekto tu vravel ze na zivo hra dost zle ale to je slash a ked je naje... tak ale skuste si pozret toto
typujem ze dost ludi to vydelo....



tak toto je prave ukazka beznapadovosti, nefeelingu a este tam zatne niekolko falosnych tonov, az mi v usiach pisti... Pomoooc! Popiskujem si
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #142 kedy: 26. Jún , 2007, 23:53:16 »

typujem ze dost ludi to vydelo....

vYdel som toho mnoho lepsieho Žmurk
Typicky Slash, nic nove, len otrepava to co tu uz bolo lepsie podane. Dokonca aj take vlasy uz boli davno pred nim. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 26. Jún , 2007, 23:55:02 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rudy
Hosť
« Odpoveď #143 kedy: 27. Jún , 2007, 06:42:54 »

Nikto z fora mu ako gitaristovi nesiahate ani po "šnurky" na teniskach.  Na zdravie!
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #144 kedy: 27. Jún , 2007, 06:50:23 »

Nikto z fora mu ako gitaristovi nesiahate ani po "šnurky" na teniskach.  Na zdravie!
  Slash nosi kovbojske cizmy a nie tenisky .  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
rudy
Hosť
« Odpoveď #145 kedy: 27. Jún , 2007, 06:57:15 »


  Slash nosi kovbojske cizmy .  Bavím sa skvele
Len ked prší. Bavím sa skvele
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #146 kedy: 27. Jún , 2007, 09:09:42 »

caute slasha mam velmi rad za super napady a super feeling......
Niekto tu vravel ze na zivo hra dost zle ale to je slash a ked je naje... tak ale skuste si pozret toto
typujem ze dost ludi to vydelo....



Vydržal som to počúvať také dve minúty. Nehovorím, že Slash je zlý gitarista, alebo čo, ale toto nie! Úplne nudné omielanie vyhrávok. Nič, z čoho by mi padla sánka.
Zaznamenané

yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #147 kedy: 27. Jún , 2007, 10:04:52 »

...no teda, ani mna to video nijako neoslnilo Smútim Nic moc...Slash ma celkom slusny feeling a je to taky normalny priemerny gitarista dost podpriemernej skupiny G´N R. Ovela viac mi reze jeho sucasny projekt Velvet Revolver (ci uz zas nie je sucasny?). Tato exhibicia je dost slaba a na rozdiel od niektorych si myslim, ze by ju kludne zvladol hocikto (viaceri aj z tohto fora).
A aby som si trochu zaparafrazoval Žmurk , tak musim povedat, ze Slash nesiaha ani po gitarovy kabel takeho Paula Gilberta, ktory by ho v takomto "rezime" (myslim toto video) "zhltol" ako halusku ha ha ha
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #148 kedy: 27. Jún , 2007, 10:11:45 »

no tak ten Slash,to je fakt bieda..aj ta Rastisova improvizacia,co tu zavesil,sa mi pacila viac,ako toto  :)
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #149 kedy: 27. Jún , 2007, 10:12:17 »

Paul Gilbert nesiaha ani po ostrohy povedzme takeho Jesse Jamesa,ktory by ho v takomto režime "odbachol" jednou ranou a ani by nemusel mierit. ha ha ha  Je nezmysel porovnavat štylovo odlišnych gitaristov. Na zdravie!
« Posledná zmena: 27. Jún , 2007, 10:13:14 od rudy » Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 23 otázok.