Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. Máj , 2024, 23:31:54
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Prasito - Tangos (flamenco)  (Prečítané 2926 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« kedy: 09. Január , 2009, 23:19:30 »

Ahojte panstvo a damstvo,
po rokoch zuriveho cvicenia a trhania nylonov som sa odhodlal nahrat jednu vlastnu kompoziciu. Ide zatial len o surovu nahravku, snad sa dokopem niekedy prerobit to v lepsej kvalite. Nahravane doma cez mikrofon na laptope. Som si vedomy nepresnosti no ale kto by nebol hrdy na svoj umelecky pocin, ze  :) Takze chvalte a mozte aj kritizovat ale s citom lebo sa fakt nase...m  ha ha ha 


« Posledná zmena: 10. Január , 2009, 02:12:50 od Pitu » Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 09. Január , 2009, 23:32:33 »

ja sa v tom sice nevyznam, ale podla mna je to viac dobre, ako zle :) o dost viac dobre, ako zle :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #2 kedy: 09. Január , 2009, 23:36:07 »

Vynikajuce Si píš!!!  Zdravíčko
Zaznamenané

Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #3 kedy: 09. Január , 2009, 23:41:25 »

ja sa v tom sice nevyznam, ale podla mna je to viac dobre, ako zle :) o dost viac dobre, ako zle :)

Dik  Som frajer
ale este pockame na vyjadrenia nejakych flamenco expertov  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #4 kedy: 09. Január , 2009, 23:43:04 »

Ahojte panstvo a damstvo,
po rokoch zuriveho cvicenia a trhania nylonov som sa odhodlal nahrat jednu vlastnu kompoziciu. Ide zatial len o surovu nahravku, snad sa dokopem niekedy prerobit to v lepsej kvalite. Nahravane doma cez mikrofon na laptope. Som si vedomy nepresnosti no ale kto by nebol hrdy na svoj umelecky pocin, ze  :) Takze chvalte a mozte aj kritizovat ale s citom lebo sa fakt nase...m  ha ha ha 




velmi pekne, ale viacej cvicit, hodi sa tam viacej tych rychlych pasazi   Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 09. Január , 2009, 23:47:30 »

....
ale este pockame na vyjadrenia nejakych flamenco expertov  Nechajte ma vydýchať

vsak preto som tak vyhybavo... vies - napisem, ze skvele, pride Swordy a napise, ze slabe a ja mam reputaciu v hajzly  Bavím sa skvele
Zaznamenané
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #6 kedy: 10. Január , 2009, 00:06:43 »

vsak preto som tak vyhybavo... vies - napisem, ze skvele, pride Swordy a napise, ze slabe a ja mam reputaciu v hajzly  Bavím sa skvele

hajzli Beeee mne sa to pacilo a hotovo. komu sa to nepaci nech si vyserie oko  ha ha ha just kidding :D nehovorim ze je to dokonale ale je to pekne a urcite to casom bude este lepsie
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 10. Január , 2009, 00:23:57 »

hajzli Beeee ...

my tu v petrzke tvrdo  Som frajer
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 10. Január , 2009, 00:31:50 »

no cafko prasito, teba som tu roky nevidel :D
No nahodou na to, ze to je nahravane za hentakych podmienok tak to ma na to celkom v pohode zvuk :)
Je to celkom pekne :) pekne melodie celkom. Niekedy sa zial nepresnost sola bije s podkladom, a picada asi zhras viac silovo a pretlacas moc struny sa mi zda. Skus ich iac hrat ako keby "švihom", aj pri doprvode to citit, ze hras dost silovo, uplne si uvlni ruku a bude to :)
Zaznamenané

Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #9 kedy: 10. Január , 2009, 01:16:29 »

Sak idem na tie picada svihom, to je fakt jedna dobra rada po tolkych rokoch. Ale tie solovacky na zaciatku som vymyslal asi hodinu a za dalsiu hodinu som ich nahral, na cvicenie nebol cas  :) Ostatne je potom uz vsetko hrane palcom. Zistil som, ze drzat rytmus je u mna asi najtazsia vec, asi mam niekde pomale vedenie v ceste medzi usami a rukami. No a tie tlesky to bolo peklo, snad najviac roboty mi dalo rucne ich poopravovat v editore, naostro som to fakt nedal.
Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #10 kedy: 10. Január , 2009, 01:43:25 »

Sak idem na tie picada svihom, to je fakt jedna dobra rada po tolkych rokoch. Ale tie solovacky na zaciatku som vymyslal asi hodinu a za dalsiu hodinu som ich nahral, na cvicenie nebol cas  :) Ostatne je potom uz vsetko hrane palcom. Zistil som, ze drzat rytmus je u mna asi najtazsia vec, asi mam niekde pomale vedenie v ceste medzi usami a rukami. No a tie tlesky to bolo peklo, snad najviac roboty mi dalo rucne ich poopravovat v editore, naostro som to fakt nedal.

metronom a bude dobre  Žmurk
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 10. Január , 2009, 02:19:59 »

rytmy aj sóla treba trénovať s metronómom. Potom to bude fajn. Teraz je počuť, že si mierne rozhádzaný oproti podkladu.

Ale inak príjemný počin za tak rýchlo. Som zvedavý na ďalší pokus, dúfam, že bude trošku viac pripravený. Verím, že tento by bol ešte o dosť lepší, keby si si do toho podkladu aspoň niekoľko dní trénoval improvizáciu. Lepšie sa s tým zžiješ a bude to rytmicky šlapať.

Držím palce. Žmurk
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 10. Január , 2009, 09:13:55 »

mňe sa páči tá vyhrávka na začiatku úplnom, pekné akordy :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #13 kedy: 11. Január , 2009, 18:25:06 »

mňe sa páči tá vyhrávka na začiatku úplnom, pekné akordy :)

jo obcas sa podari ked kopne muza. Ten akordovy podklad a hlavny motiv som mal v hlave uz asi pol roka ale solo na zaciatku a na konci som vymyslal on-the-fly pri nahravani. Inak co nove, dufam ze este stale trenujes flamenko.   
Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #14 kedy: 27. Január , 2010, 22:05:31 »

Tak som po case zase vyrobil nejake video. Tentoraz taka jedna vesela rumba ...

Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #15 kedy: 27. Január , 2010, 22:09:35 »

Tak som po case zase vyrobil nejake video. Tentoraz taka jedna vesela rumba ...


aj ked je to uplne ine ako to co robim ja paci sa mi to..obdivujem ze v dnesnej dobe sa najdu ludia co hraju toto Je to frajer
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #16 kedy: 27. Január , 2010, 23:30:24 »

Investuj do nejakej externej usb a mikraku ked budu love, thinkpad mikrofon ochudobnil dost nahravky  Neser ma! Najviac sa mi paci tango.
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 28. Január , 2010, 00:13:38 »

tak si sa ju nakoniec naučil celú :) 
totok je asik originál, nie?
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #18 kedy: 28. Január , 2010, 16:15:11 »

ne, to je rozhodne celkom ina skladba  Bavím sa skvele
asi to este raz cele nahram s metronomom az to trocha dobrusim
Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.