Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
04. Máj , 2024, 03:37:51
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 13 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Slovenská tvorba live  (Prečítané 66002 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #30 kedy: 25. Október , 2005, 10:18:18 »

Zdielam tvoj nazor Tomino. Ja som ich videl dvakrat a moc ma to neoslovilo, jednak tie vlastne veci a metallica uz vobec nie... No a ten bubenik vcelku ujde ale je to strasny traktorista.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 25. Október , 2005, 10:42:58 »

inac co s tyka tych uplne novych kapiel , tak verim , ze su medzi nimi aj talenty, ale zialbohu vela ich je takych co dostali na vianoce Behringer set a v marci uz maju koncert... A novovzniknute kapely sa moc nedaju rozoberat, lebo este nic nespravili. (to bola reakcia na vlada)
Zaznamenané

Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #32 kedy: 29. Október , 2005, 17:24:26 »

Tak mladez, skuste mi odporucit nejake mlade kapely na ktore by som sa mal ist pozriet a neutiekol by som. Myslim to vazne, chcem si zmapovat, ako to mladej generacii ide. Ako viete, mam rad hard rock, art rock, jazz rock, popripade skomoleninu tychto zanrov s modernymi prvkami.
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 13. Máj , 2006, 17:36:59 »

Rozhodne Arzen, potom este Chiki liki tu-a , Hex...
Zaznamenané
andy zet
nováčik
*
Príspevkov: 24


show must go on...


« Odpoveď #34 kedy: 26. Apríl , 2007, 20:34:47 »

mna velmi mrzi ze slovenske kapely robia malo showky...niektore su na tom instrumentalne fakt dobre a su zohrati,ale chybaju mi tam aj ostatne "pomocne" zalezitosti ako dobre naprogramovne svetla, a dramaturgia celeho priebehu koncertu... viem, ze na to treba "trochu viac" financii ale myslim si ze by sa to dalo...hlavne ked uz je kapela presadena a nemaju problem so sponzormi...prekvapila ma para.som ich videla pred dvoma rokmi na festaku a to nebolo buhvico...ale na nulom majalese v ziline to celkom slusne rozbalili..a samozrejme je vela dobrych kapiel,ale to sa uz nebudem rozkecavat...sak si nebudem chvalit konkurenciu , no nie?  ha ha ha  Popiskujem si
Zaznamenané
Atticus182
nováčik
*
Príspevkov: 14



« Odpoveď #35 kedy: 27. Apríl , 2007, 22:00:16 »

mna v podstate chyti kazda punkrockova kapela,ag dobre odohra.ale vazne len punkrock,klasikov typu zona a im podobnych priam neznasam
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #36 kedy: 13. Júl , 2008, 12:21:10 »

Tak mladez, skuste mi odporucit nejake mlade kapely na ktore by som sa mal ist pozriet a neutiekol by som. Myslim to vazne, chcem si zmapovat, ako to mladej generacii ide. Ako viete, mam rad hard rock, art rock, jazz rock, popripade skomoleninu tychto zanrov s modernymi prvkami.
chiki liki tua... ha ha ha...a aj ja to myslim vazne..mam pocit ze budete nazivo prekvapeny Na zdravie! ..presne vystihuje to co ste napisal..skomolenina vsetkych zanrov s modernymi prvkami...metal hard rock jazz funky disco Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 13. Júl , 2008, 12:24:57 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #37 kedy: 13. Júl , 2008, 12:30:15 »

chiki liki tua... ha ha ha...a aj ja to myslim vazne..mam pocit ze budete nazivo prekvapeny Na zdravie! ..presne vystihuje to co ste napisal..skomolenina vsetkych zanrov s modernymi prvkami...metal hard rock jazz funky disco Bavím sa skvele

chikiliki som videl live a bola to neskutocna nuda....nemalo to nic....a nic mi to nedalo...dokonca ani vtipny neboli....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #38 kedy: 13. Júl , 2008, 12:39:01 »

Cmorik s doprovodom Buntaj, Tatar, Gaspar a gitaristu som nepoznal - jak z CDcka, cela kapela, aj Cmorik. Ale taka nuda a vata, ze jeden by plakal. Som sa divil, ze nac tam ma muzikantov, keby to dal na halfplayback, tak zobere viacej love a kazdemu je to aj tak jedno, ci tam ma alebo nema slovensku spicku.

Dorota Nvotova - doprovod zvysky LePayaco + gitarista z Vetroplach - to malo gule, drive, nenudil som sa a neutiekol som na pivo jak pri Cmorovi. Aj hudobne to bolo OK.

To su moje postrehy zo vcera a predvcera.
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #39 kedy: 13. Júl , 2008, 12:40:10 »

Rozhodne Arzen, potom este Chiki liki tu-a , Hex...
Toto sú mladé kapely?To už môžeš spomenúť aj Elán a tak... Bavím sa skvele
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #40 kedy: 13. Júl , 2008, 12:46:20 »

Zhoda náhod a vandali...  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #41 kedy: 13. Júl , 2008, 12:53:06 »

ja by som doplnil este aj Zuzku Smatanovu nazivo.. ako.. miestami take songy, ze sme neverili s kamaratmi.. nasup jak cicinaaaaaaaaaa.. povedal by som ze az numetalove veci..
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #42 kedy: 13. Júl , 2008, 13:01:49 »

Smatanova je nazivo dobra, sem tam zatiahne, ale to vobec nevadi, horkyze kvalita ako vzdy, aj Tublatanka sa mi paci nazivo, ale miestami to Mato az moc prehana  ha ha ha
Zaznamenané

Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #43 kedy: 13. Júl , 2008, 15:03:21 »

Vrbovskí Víťazi to je kapelka :D
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #44 kedy: 14. Júl , 2008, 07:39:10 »

ja by som doplnil este aj Zuzku Smatanovu nazivo.. ako.. miestami take songy, ze sme neverili s kamaratmi.. nasup jak cicinaaaaaaaaaa.. povedal by som ze az numetalove veci..

No videl som viac jej koncertov a vzdy to bolo dost zle. Na CD spieva super, ale na koncertoch mi to pride dost odflaknute. Je mi do plaču

Vrbovskí Víťazi to je kapelka :D
...hroch Karol na bicykli uhana... Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 13 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.111 sekund, 22 otázok.